• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZMAJ 142

J

jokapz

Guest
Nisu bas stari
mladi su al otkad rade sa strojevima imaju dobrog staže to sam mislio.
 
B

Bobo

Guest
To svakako stoji.

Vrlo uhodani i s iskustvom... Samo kruze oko njive i milina ih gledat ;)
 
J

jokapz

Guest
e o tom ti ja pričem.... :) :) a zmajčine grme :rolleyess: :rolleyess:
 
D

dpipi

Guest
Bečari lete sa zmajćekima svaka im čast samo što su njih dvojica tablu od 16 jutara brali SAMO dva dana ha , ha , ha !
 
B

Bobo

Guest
Lete kao avioni... Nemaju dosta kamiona pa moraju pozirat pred kombajnima da ih ja poslikam dok cekaju ;)
 
U

ursus4514

Guest
Moj jedan dobar prijatelj ima zmaja 142 oni s njim u 2 dana skinu 50 jutara soje nemaju kvara na njemu...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
ursus4514 kaže:
Moj jedan dobar prijatelj ima zmaja 142 oni s njim u 2 dana skinu 50 jutara soje nemaju kvara na njemu...
Dok ove izjave vidim, odmah razmišljam o prodaji Toplinera i kupnji Zmaja.... :lol:
 
J

jokapz

Guest
u dobar je...
šta je bilo kad se probudio???
šala....
 
Z

zrine892

Guest
poznato mi je to mjesto i ta garaza i silosi ali kombajn ne :oops: :oops:
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
tako je,prije kad sam tuda prolazil uvijek je bilo za vidjeti deutz kombajn bilo crveni ili zeleni,ne znam što mu sad bi :scratch ,možda je zmaj bolji :D
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
breza kaže:
tako je,prije kad sam tuda prolazil uvijek je bilo za vidjeti deutz kombajn bilo crveni ili zeleni,ne znam što mu sad bi :scratch ,možda je zmaj bolji :D
Mislim da si malo zamjenio, u Predavcu isto uz cestu su Deutz kombajni. Ovdje u Markovcu je uvijek bio Zmaj :scratch
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
moj Zmaj mal mu je boja loša , al kombaj ide ko zmaj
 
Posljednje uređivanje:
B

Bobo

Guest
Ovo je prvi zmaj 142 kojeg vidim da na kraju topa za kipanje ima platno... isto tako sam vidio samo jedan 133 koji to ima...

Takodjer prvi kojeg sam vidio da ima povisenje bunkera ;)
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
morali smo stavljati povišice na bunker jer nije mogao izač na kraj table , imamo table koje su dugačke ipreko 1200 metara
ovak mi kombajn izgleda puno bolje kao i sa platnom na kraj ljevka.
-Ovaj Zmaj treba sada ič na farbanje malo se boja počela ljuštit od sunca.
- trenutno tražim nekoga deutz fara 1322,3570,3580,3610,3640,ili klasa dominatora 98 ili 108 samo da im nije heder manji od 4,20 --jel zna netko gdje ima kakav kombajn za prodaju--
 

Najnoviji postovi

Na vrh