• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Akumulatori

  • Temu pokrenuo dgeceg
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,977
Moja Margeaux je, nakon 9 godina,
20240630_201350.jpg
dobila "novi" akumulator (iz 07/2022.):
20240630_203948.jpg
Stari bi sigurno još potrajal, ali ga je uništila 5W žaruljica u gepeku, koja je svijetlila nekoliko dana i ispraznila akumulator na 0V. Napunil sam ga, i kašljucajući (uz povremeno dopunjavanje, kad auto nisam vozil par dana) me služil od tada još oko 3 mjeseca, ali jučer je potpuno ispustil dušu.

Naime, kak na 3 vozila imam iste akumulatore (75Ah), a moj lokalni proizvođač trenutno nema na lageru gotovih, da premostim čekanje, ovoga sam skinul sa Samea:
20240630_201506.jpg

Kak su šarafi na klobnu na nezgodnom mjestu, moral sam koristiti ključ 13 s magnetom, "na dugom štapu":
20240630_202505.jpg

Kao nagradu za čekanje, Same bude za koji dan dobil novi akumulator, pa budem opet bez brige bar još 7...8 godina...jer ovi akumulatori zbilja dugo traju...
... a žaruljica iz gepeka auta je izvađena zauvijek...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,370
Od njih sam ju i kupil jer su ju nahvalili do neba. Kao ne troši puno struje i traje i traje i traje kaj da su ju napravili u Duracellu.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh