• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Akumulatorska prskalica

tunjica

Član
Tu od
20 Kol 2015
Poruka
36
Znam, zavrnem ga u lijevo i to je najmanji protok, ali mi je i dalje prevelik :(
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,496
Baš te ne kužim. Imam isto takvu, s potenciometrom smanjiš kolko oćeš tak i da skroz stane. Ponavljam prekidač na 0 inače potenciometar nema funkciju
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

luketinski

Novi član
Tu od
26 Lip 2022
Poruka
1
I kod mene jedna doma....

Isprazni 3 šprice i još je baterija preko pola....
Kako ju punite..isključite glavni prekidač....?..šta sa potenciometrom..čemu služi..nikakve jeb.upute nisam dobioooo
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,166
Najprije napiši kakvu imaš i na kojoj stranici si je kupio,postavi sliku,pa čemo pomoći.

Nema ti tema puno stranica pa pročitaj imaš dosta o njima
 

Amater

Novi član
Tu od
4 Stu 2015
Poruka
11
Kolega "bane1978" , imam identičnu špricu kao i vi pa me zanimam ako bi mogli postaviti upute u PDF jer sam dobio samo upute na turskom...

 

tunjica

Član
Tu od
20 Kol 2015
Poruka
36
Baš te ne kužim. Imam isto takvu, s potenciometrom smanjiš kolko oćeš tak i da skroz stane. Ponavljam prekidač na 0 inače potenciometar nema funkciju
Evo kako izgleda potenciometar. Ne primjećujem razliku kad ga odvrnem u lijevu stranu (to bi trebao biti minimalni protok?) ili desnu.

Clipboard01.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Ja imam isti sistem i kod mene reagira na potenciometar, pojačava ili smanjuje. Ako kod tebe ne reagira možda je neki kvar u elektroničkom sklopu za regulaciju. Ako ne reagira aktiviraj garanciju i traži da ti trgovac to riješi.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,496
Baš kak ti veli kolega Plus. Ak je ispravno mora funkcionirati . Lijevo skroz iskljućeno,prema desno uključuješ i pojačavaš . Ponavljam,crveni prekidač na nulu,kak je na slici. Inače potenciometar ne reagira.
U priboru si trebal dobiti crni gumbić koji natakneš na osovinu potenciometra
 
Posljednje uređivanje:

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,166
Kao što je kolga DEDA MAREK prije napisao tebi je problem što vjerojatno prije upališ prekidač
Crveni prekidač OBAVEZNO na nulu,ako oćeš da radi preko potenciometra
 

Amater

Novi član
Tu od
4 Stu 2015
Poruka
11
Kolega "bane1978" ,

imam identičnu špricu kao i vi pa me zanimam ako bi mogli postaviti upute u PDF jer sam dobio samo upute na turskom...
 

Amater

Novi član
Tu od
4 Stu 2015
Poruka
11
Ok , hvala ...ne snalazim se baš u PP jer ne vidim tvoju poruku...

Pozdrav ,
ne vidim vašu poruku u PP ali evo mail na koji mi možete poslati upute ..
freerock0@gmail.com

Hvala unaprijed !
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,558
IMG_20220708_123345.jpg
Ovak izgleda gumbić kod mene, a funkcionira kak je opisano.
Ako ne funkcionira kad je crveni prekidač na nuli, obavezno kontaktirati prodavača (valjda ima važeće jamstvo).

Napisao sam ti na pp da mi pošalješ na pp tvoj mail pa vam proslijeddim
Možda najbolje da je staviš tu na forum.
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Naručim aku prskalicu sa ove stranice.
Danas dok sam bio na poslu poštar dostavio paket tj. ovu špricu.
IMG_20230118_162448.jpg
I kao utješna nagrada dodali su škare za kalemiti maslačke.
IMG_20230118_162458.jpg
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
137
To je sve isto, samo se mijenja ima , svaki mjesec druga boja. Nije loša ako ne očekuješ puno. Ima snage, baterija dugo traje. Ne može dati finu maglicu ali za tu cijenu odlična.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,166
Mislim da su za zericu bolje hb garden,ali nije ni ovo loše
Hb garden ima teleskopsku inox cijev,i ima priključak sa vanjske strane šprice pa se po potrebi može promijeniti cijev ili neki drugi priključak i čini mi se malo jaču bateriju
Ali u biti vjerojatno dolaze sve od istog proizvođača

Preskočio sam poruku od Iwanho
Evo uputstva ako nekom treba
 

Prilozi

  • UPUTSTVO- HB GARDEN TOOLS 16L-1 (1).pdf
    685.1 KB · Pregleda: 17

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
917
Dobre su ove prskalice. Kod moje se npr uopste ne gasi motor kao kod ove gore na ovom uputstvu... Non stop radi, ali bas dobro zavrsava posao...
 

Najnoviji postovi

Na vrh