• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antifriz

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
još uvijek samo kopiraš sa wikipedije..,.još ništa kkonkretno nisi napisao što se bude dogodilo traktoru kroz zimu kad radi max pet radnih sati...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ništa mu se nebu dogodilo ostal bu na tom mjestu i to malo kaj bu radil nebu mu niš.
Niš ne kopiram i nema veze sa tvojim pitanjem,nego je zanimljivo kaj kavitacija može napraviti peraji i stjenkama cilindra.
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
još uvijek samo kopiraš sa wikipedije..,.još ništa kkonkretno nisi napisao što se bude dogodilo traktoru kroz zimu kad radi max pet radnih sati...
To još nitko nije probao. Umjesto da ti se divimo za hrabrost mi te podbadamo.
Vjerujem da su ličani podbadali (podjebavali) Teslu dok je na potoku vrtio vodeničko kolo napravljeno od kukuruzovine, a vidi danas da nebi Tesle natalitet bih bio veći i za 200%.

Glavu gore i naprijed.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma nije da se opet pocelo s kanticama nego kolka nauka se pokrenula o stetnosti i ostalim stvarima sastavu antifriza i sl tog jako malo pise na kantici antifriza zato sam stavio da se vidi sta pise!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Onaj Z-101 bi meni trebal, pošto litra?
Ja vozim Zastavu
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
nekužim, zaš bi se antifriz morao mjenjati svakih 5 godina, ako ga prije svake zime pojačam, tj naspem koncentrata unutra, i izmjerim da drži do oko -40?
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
koliko sam cuo od pametnijih od mene da tokom tog perioda gubi na svojstvima . drugo pocinje da nagriza delove a stvaraju se i kao mulj i slicno pa hoce i zapusavati celije hladnjaka. jednostavno treba malo isprati sistem i ponovo nov antifriz staviti komplet.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
tocno to,jer ak se bude samo dosipaval moze se cak zgusnuti i napravi se kaj smola i zastopa glave i bloka i z nicim to nemres ocistiti
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Znači voda nevalja... to smo odavno zaključili....

Antifriz nevalja, zgusne se....nagriza

Kaj onda sipati nutra? Ostaje jedino stakloper, tu još niko ni dokazal da nevalja
 

SAME1309

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
175
Znači voda nevalja... to smo odavno zaključili....

Antifriz nevalja, zgusne se....nagriza

Kaj onda sipati nutra? Ostaje jedino stakloper, tu još niko ni dokazal da nevalja

stakloper bih osobno ulio jedino u tomovinkovica, vladimirca i ostalu ekipu na primjereno mjesto...

neznam od kad je antifriz postao toliki luksuz:(snooze):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Stakloper je milamjka prema mom iskustvu ..
Doljevam ga 10 let u posudi osim kaj ga stalno ima :
ne zakuhava
nema kamenca
ne mješa se s uljem
ako se prolije priroda ga razgrađuje bez posljedica , dakle ekološko prihvatljiv
ako pomješaulje i vudu ne treba posebno ispirati sistem

Ne bi ja bil puknut ako ne bi probal s njim u rashladni sistem
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
stakloper bih osobno ulio jedino u tomovinkovica, vladimirca i ostalu ekipu.......

DSCF0647-1.jpg


IMG_6963.jpg


:icon_fU:
 

SAME1309

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
175
edosoko...znam ja to, ali izostavio si kraj posta "uliti "na primjereno mjesto"" ..
a ni malo crnog humora ne škodi..:icon_fU:
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Znači voda nevalja... to smo odavno zaključili....

Antifriz nevalja, zgusne se....nagriza

Kaj onda sipati nutra? Ostaje jedino stakloper, tu još niko ni dokazal da nevalja

Bome si uporan. :fiery:

nekužim, zaš bi se antifriz morao mjenjati svakih 5 godina, ako ga prije svake zime pojačam, tj naspem koncentrata unutra, i izmjerim da drži do oko -40?

Trebao bi onda malo vozit traktor da to promiješa, jeli nije ti iste gustoće!
Npr... Dogodi ti se da taj koncentrat padne na dno ili ostane plutati na površini!

Na mom traktoru se nakupi smeča na hladnjaku i već je na 100*C, pa nema šanse da vodu ili nekaj drugo uljevam!
 
Posljednje uređivanje:

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
edosoko...znam ja to, ali izostavio si kraj posta "uliti "na primjereno mjesto"" ..
a ni malo crnog humora ne škodi..:icon_fU:
ali moj odgovor bi tad bio neosnovan i besmislen :icon_winkle:
 

Najnoviji postovi

Na vrh