• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
imali netko AC sa prednjom hidraulikom da mi malo poslika,mislim da bi si dao raditi za svoga ali kako nemam pojma,bio bi zahvalan ak je netko upoznat stime daje vec radio ili ima da da koju fotku
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Pozdrav!
Glede utegov za AC težko da pronađeš polovne i povoljne.i točno takvih domenzija koje tražiš.
Razpitaj se kod pooblaščeneg uvoznika za tvojo državo -vjirojatno je to Agromehanika u Bjelovaru. A ove ti budu originalne po mjeri i skupe!

Ako se ti ne ide za ljepotu izradi plošču,prišraufaj u kotač i naju uteg od TV,koji je najpovoljniji.:icon_thumright:

Jedan pita nešto oko prednje dizalice za AC: Ovo je sve što mogu pomogniti!
 

smog1310

Novi član
Tu od
22 Tra 2012
Poruka
13
Pozdrav svima!
Već duže vrijeme pratim ovaj forum. Same pohvale od mene.

Da pređemo na stvar. Kupujem novi traktor. Imam 3ha novog voćnjaka viljamovki (Hrvatsko zagorje), teren brdovit. Dosad sam to obrađivao IMT 539 (problem samo zadnji pogon), Mislim kupiti Antonio Carraro 6500 Jona F. Molim Vaše savjete, prijedloge, komentare...

Evo slike traktora kojeg mislim kupit.

antoniocarraro6500f.jpg
.
 
T

tuaregr10

Guest
Pozdrav svima!
Već duže vrijeme pratim ovaj forum. Same pohvale od mene.

Da pređemo na stvar. Kupujem novi traktor. Imam 3ha novog voćnjaka viljamovki (Hrvatsko zagorje), teren brdovit. Dosad sam to obrađivao IMT 539 (problem samo zadnji pogon), Mislim kupiti Antonio Carraro 6500 Jona F. Molim Vaše savjete, prijedloge, komentare...

Evo slike traktora kojeg mislim kupit.

Pozdrav smog1310 :icon_arrow:
Pravi stroj, vjerujem da nećeš zažaliti ako ga kupiš :icon_weed:.
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Pozdrav svima!
Već duže vrijeme pratim ovaj forum. Same pohvale od mene.
Da pređemo na stvar. Kupujem novi traktor. Imam 3ha novog voćnjaka viljamovki (Hrvatsko zagorje), teren brdovit. Dosad sam to obrađivao IMT 539 (problem samo zadnji pogon), Mislim kupiti Antonio Carraro 6500 Jona F. Molim Vaše savjete, prijedloge, komentare...

Mislim da ima perkinsov motor to provjeri i ako ima nemaš se šta predomišljati ,
http://www.youtube.com/watch?v=OWDf-WKtbws
 
Posljednje uređivanje:

smog1310

Novi član
Tu od
22 Tra 2012
Poruka
13
Pozdrav svima!
Već duže vrijeme pratim ovaj forum. Same pohvale od mene.
Da pređemo na stvar. Kupujem novi traktor. Imam 3ha novog voćnjaka viljamovki (Hrvatsko zagorje), teren brdovit. Dosad sam to obrađivao IMT 539 (problem samo zadnji pogon), Mislim kupiti Antonio Carraro 6500 Jona F. Molim Vaše savjete, prijedloge, komentare...

Mislim da ima perkinsov motor to provjeri i ako ima nemaš se šta predomišljati ,
http://www.youtube.com/watch?v=ZzEpsWYQ-0U
http://www.youtube.com/watch?v=OWDf-WKtbws

Ima perkinsa 4 cilndra sa turbom. Samo neznam kak se ti turbo motori ponašaju. Kasnije kod održavanja.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
u mome je taj isti motor bez turba,traktor je pila i pol,mislim da ti netreba turbo,jer i ovako nemoze prenjeti svoju snagu a moj je 48ks,jedino na kardanu
 

smog1310

Novi član
Tu od
22 Tra 2012
Poruka
13
u mome je taj isti motor bez turba,traktor je pila i pol,mislim da ti netreba turbo,jer i ovako nemoze prenjeti svoju snagu a moj je 48ks,jedino na kardanu

Nebi ni ja uzimao sa turbom, al više ne rade model 5500 F, samo 6500 F.
Kakav atomizer koristiš, ja imam 400l nošeni. Samo zbog toga bi uzimao sa zadnjim večim kotačima.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Slušaj ti momce,koj kupuješ Ac. Ne treba ti sigurno ne sa turbom.Kupi bez.Ima 10 konja manje a i ovaj ima puno dosta snage,koju ne možeš 100% izkoristit,je traktor je lahek i proklizava ob obterečenju osim na kardanskom vratilu možeš ga skoristit. A drugo virojatno na time dvima traktorima je isto.
Manje če te koštat bez turba,radio bo i on isto kao jači a za ostali novac možeš kupiti koju sitnicu ukupno sa traktorom(utegi,široki kotači itd).

A što češ ti kupiti,ovo je tvoja odluka,jer je i novac tvoj.
 

smog1310

Novi član
Tu od
22 Tra 2012
Poruka
13
˝Ispod čekića˝.
Kod PA-VIN-a mislim kupit. Nešto sam već radio sa njima, a i još budem. Ovaj model je po cijeni 20 000 kn skuplji od 5500 Jona..
 

smog1310

Novi član
Tu od
22 Tra 2012
Poruka
13
Obavezno uzimam kabinu.. Cjena traktora 147t kn + 25t kn kabina, na sve to još i dobri naš PDV.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
puno hrvatskih para za ovakve situacije,
kabina je starlihgt ili torincab?
 

smog1310

Novi član
Tu od
22 Tra 2012
Poruka
13
torincab, samo klimu nema.
uvjeravaju me da zbog svoje male dimenzije kabine nije preporučljivo.
puno je to para, znam.. al imal sam loša iskutva s 539 kad potjra nizbrdo... pa mi se više ne riskira životom...
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
A zasto ne odes u Italiju po njega i usparas 50 tisuca kuna ?? nije neki problem tamo kupiti natovariti na kamion i dovezti .
 

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh