• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
Po meni vrijedi, ja bi uvijek uzeo ac prije nego druge marke, euro se ne isplati uzimat to su isti traktori ko nekad samo imaju vodeno hlađen motor i servo, drugo se nista nije promjenilo na bolje, tek maxter je serija koja ima napretka...
Za tvoje poslove onda i vise nego dosta a najbolje bi bilo da ga prije kupnje malo isprobas i vidit ces da je to hobi masina sa puno profi opreme...ima sinhrone i mjenjac na desnu ruku jako fino se vozi, izmedu nogu imas blokade i mozes uzet kao opciju dvojno kvacilo sta je po meni isto zakon stvar, i to je def traktor koji ce te sluzit 20+ godina uz redovita odrzavnja a pri dolasku kuci neces primjetit da si radio 5-6 sati na traktoru imbit ubijen zbog toga, ja sa mojima znam po 15 sati u komadu odradit i ne dode mi ko kazna
Euro 30 je slabiji...tek euro 40 je rang sa ac 4000 po konjima i samo po konjima sve drugo je kod ac bolje, a razlika u cijeni nije neka da se isplati uzet toliko losiji traktor
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ako bi imao sinhrone, vijeruj, da bi to lastnost traktora u prospektima razbubnjali na dugo i široko. Pa nigdje ne piše ništa o njima. Oko sinhrona počinje se pričati na prospektima kod Majora. A zaista ima dobro namiještene ručke mijenjača. Euro zaista nije sijena tom 4000 i to je istina, a istina je i , da je povoljniji (čitaj, za različte đepove).
Na sajmovima uvijek se zaustavim kod tog 4000, jer se ga ne možem nagledati. Ljep je.

Ovakav mijenjač, kao ga ima Raptor sa veze sa prijašnjeg mog posta, ima malo koj u tom rangu snage. Jer se ovakvi počinju tek napokon ranga 50 ks . A nešto je lagan i neznam cijene. Lp
Slika uslikana marca ove godine u sajmu Novo mesto. Štant od Agromehanike KR.


Mijenjač je sa strane da, ali ručka reduktora jako je odstraga, pa sad ručke hidravlike nemaju prostora više tamo. Za rad sa hidravlikom trebaš se nekako bar po sliki sudječi okretati nazad jako. Prema ručkama u sredini ja nemam ništa protiv, kao ima 3700. Malo je teže iči gore i dole, više bi mi vrijedilo, da ugrade sinhron. a bar po meni, ručke hidravlike ovdje su previše straga.
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Evo moj mali doprinos malog traktoreka,ali koji vozi ko veliki,nije moj al je od firme u kojoj radim,pomažem dečkima dok sad nekaj delaju pa ga imal prilike voziti,i sve kaj mogu reći da je traktor super.Dobro novi je al za kaj služi odličan je,njegov posel je da vozi prikolicu sa sječkom,dve godine star i ima 115 sati rada.

antonio carraro supertigre 5800 by Zeleno kino, on Flickr

antonio carraro supertigre 5800 by Zeleno kino, on Flickr

antonio carraro supertigre 5800 by Zeleno kino, on Flickr

antonio carraro supertigre 5800 by Zeleno kino, on Flickr
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ako je za prikolicu mislim da ne postoji lošiji izbor (osim tomo vinkoviča , ali nije to moja briga
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Mislim da ću kupit, pa kako Bog da!?
 

Prilozi

  • tigre-4000-engine.jpg
    tigre-4000-engine.jpg
    21.6 KB · Pregleda: 88

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
90.000 kn + pdv, dobro izgleda, a koliko je dobar znat ću kad se napravi 100-200 radnih sati.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Mislim da nema bolji izbor od ovoga zmaja,Ac je vrh.Moj na poslu ima oko 200h mislim i nema greške.
565d116446e38f9e9fe4bf991c478613.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Ima. Onaj u desnom gornjem ćošku :(giggle):
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Kubota nije zadovoljila?

Kubota je za sada nosioc poslova, a ovo bi trebala biti stepenica više i kažu svi da je stabilniji na brdu.
Zapravo Fendt sa fotke je krajnji cilj, a kad ga dostignem - ništa više neću radit. samo ću se pred snašama špinčit, ako još ikoja ostane do tad u lijepoj našoj, a sve više njihovoj.:icon_hang:
 

Prilozi

  • fendt-936-vario.jpg
    fendt-936-vario.jpg
    73.6 KB · Pregleda: 65

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
Dobro jutro. Da li ima netko traktor tigretrac 5500?
Trebao bi mijenjati sinhrone na 3. i 4. brzini. Da li je netko slagao takvu getribu?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Ak se neda u brzinu...si probal s međugasom?

AC je rastavljal jedan član prije nekih godinu-dvije dana, jer je iskakal, mislim, iz rikverca. Pogledaj malo prije.

EDIT:
Pogledaj OVDJE
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh