• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Au koji zajeb nemogu vjerovat da si zakačio tako nisko svog Carrara pa ja bih ga zakacio tako visoko da bih ga odvuko na zadnjim točkovima ma nebi ma ovako osramotil .E 4x4 pa nemogu vjerovat Aco je sa svojim Tomekom odvuko Ursusa da se sve prasilo,ovo morate reperizirati pod hitno he he he...
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Au koji zajeb nemogu vjerovat da si zakačio tako nisko svog Carrara pa ja bih ga zakacio tako visoko da bih ga odvuko na zadnjim točkovima ma nebi ma ovako osramotil .E 4x4 pa nemogu vjerovat Aco je sa svojim Tomekom odvuko Ursusa da se sve prasilo,ovo morate reperizirati pod hitno he he he...

e prijatelju repriza ide definitivno i to pod hitno!!! nismo ni razmišljali o kopčanju.., došao susjed i kaže mi daj da ih rastegnemo, zaboravio totalno okrenut vuču na višlje!!!

film sam namjerno okačio ovdje, nema srama...ne brinem o tome previše!!!
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav mom dragom prijatelju ddaliboru!!!

., moram i ja iskreno priznat DA je i mene ostavilo bez teksta kad si mi rekal., mislil sam da me zekaš., istina da TI nis baš veroval 100%., a sada gljedam vaj filmić???., e jezemu neću., aj daj tu reprizu sa kopčanjem., sada znam DA niš neznam!!! ...

., aj Bog!, čitamo se ., Dado!, platićeš i zavo pijaču.-
 
G

GROF

Guest
., i dalje mislim da je antonijo VAN O VAN!!!

72011001.jpg


72011002.jpg


., moj narode!., evo mene kod našeg forumaša i moga prijatelja Oršić-a!, na njegovoj plantaži malina sa glavnim glumcem antonijom u ozbiljnim godinami!!!
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
Evo kako je završio duel IMT540 1977g i moj carraro tc5500f 2010g...brez komentara sam ostao...carraro ima 1750 kg i 48 ks, za 540 ne znam kolika mu je masa
nije neki snimak, tata je snimao mobitelom...

u jbt veliki zajeb...kopčanje je isto krivo al opet mislim da je 540 u stanju povuć tonija kak god visoko ga se zakopči :madmana:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
u jbt veliki zajeb...kopčanje je isto krivo al opet mislim da je 540 u stanju povuć tonija kak god visoko ga se zakopči :madmana:


nemaš pojma...da se carraro zakopči skroz gore,a imt dole carraro bi dizal imt-a u zrak i odlekel bi ga...to se događa u ovom slučaju gde imt vleče carrara....al mislim da se u istoj visini zakopčaju imt nebi imal šanse....:confused:
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Ne brinem ništa, Antonio odrađuje svoju svrhu i ugodno je raditi sa njime..evo u akciji cjepanja drva:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=dchpT1DI0k0[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Djeluje močno taj tvoj "bumbar"....a ja se pridružujem razmišljanjima oko kapčenja traktora.....:supz:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Pozdrav Dalibor!

gledam ovaj video i nemogu vjerovati.ja sam povukao ursusa koji je teži od IMt-a.al na šlep štangu na istoj visini zakopčanu.
al u kopčanju je isto caka probaj te na istu visinu zakopčat,ali koliko mi se čini imt-e je malo podignu hidrauliku tako da ga sajla pritisne prema dolje kad ti povučeš i nema šanse jer ga jako optereti prema dolje a tebi diže u zrak zadnji kraj.
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
kad neko kaze `pali na zub`
to je to:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Q6DEb8lLXbA&feature=player_embedded[/YT]
 

Country

Član
Tu od
28 Lis 2010
Poruka
72
Što se tiče one vuče , dvije greške.
Prva - kopčanje, definitivno , sa onom sajlom preko štange ti je jednostavno podigao zadnji kraj traktora .
Druga - svaki Carraro neoptrećen ima raspored mase u korist prednjeg kraja i to oko 60:40, što znači da tek kad ga opteretiš sa priključkom ili sličnim on dođe na idealan raspored 50:50. Radi ovakve konstukcije pitanje je dali bi uopće povukao IMT-a i sa drukčijim kopčanjem jer zadnji kotači bez tereta jednostavno imaju puno manje opterećenje nego IMT.

Najrealnije bi vjerovatno bilo kad bi zakačio odotraga neki teži priključak ( malčer ili sl.) pa onda probaj.

Ovo se može otprilike usporediti sa situacijom kao da bi išao razvlačiti ono betonsko željezo sa kamionom koji nije natovaren ( ako se neko još tog sijeća haha)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ak ima kararo pravo na uteg ( priključak), zašto nebi imao i IMT?
IMT-ju je isto raspored mase u korist prve osovine na kojoj čak ni ( zamisli) nema pogon .
 
T

tuaregr10

Guest
Evo nisam htio do sada predstavljat jer nisam bio prefarbao sve , al evo ovo je nastavak od one ralice zimus.
Mala korpa za zemlju, pijesak , gnoj za vinograd i slično.


Svaka čast za zamisao, dobra stvar :supz:. Jedini problem je to što se korpa ne može jako visoko dignuti pa se ne može utovarati u prikolicu :madmana:.
 
S

staffmen

Guest
ma super je to za razgrtanje i razvazanje.
Bolje nego tacka a i nemoras lopatom tovarit.
Svaka cast.
Vjerujem da te nije puno kostalo.
 

Country

Član
Tu od
28 Lis 2010
Poruka
72
A nemože nažalost dizat na prikolicu jer onda ovaj sistem više ne igra nego mora biti drugačije i dosta veći cilindar, al ko što kaže kolega staffmen sve je bolje od lopate i tački , hahahha.
 

Damir22

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
64
Vrlo lijepo Country i meni bi trebalo tako nešto za razvažanje stajnjaka po masliniku. Imaš li kakvu skicu za poslat? Imam Country-a 4400, istih su dimenzija. Koristiš zadnje izvode hidraulike ili si dodavao što? Hvala, Pozzz
 
Na vrh