• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Najpozitivnije osiguranje mi ja Cratija najnegativnije Triglav . Jadransko pa Euroherc kod isplate . Kod Triglava je več zastara na isplatu i nek ih vrag nosi imam 6 polica i sve su Cratija .
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,776
Prije 10 godina me covjek udaril na parkiralistu sa kobijem kojem je istekla registracija 3 tjedna,auto je bil osiguran u jadranskom, otisel sam kod njih poslikali moj auto, kroz 3 dana poslikali ovog kaj me udaril za 20 dana dobil 3000 kn a stete sam imal 300. Mozda je to sve islo tak brzo kaj je i moj bil osiguran kod njih ali i sestra mi je brzo dobila odstetu za auto jedino za ozljedu je cekala 2 mjeseca od dana kada im je predala sve papire
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
I ja sad imam problema sa Triglavom ali za štetu od divljači u usjevima. Več me 6 mj zaj.... U Zagrebu kažu da oni nemaju ništa sa tim a u poslovnici u Sisku se niko ne javlja još od lani.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Imal sam bliski susret s autom osiguranom u Jadranskom.
Limar je preuzel direktnu naplatu štete i bil je u minusu. Ne želim nikome ono kaj nebi želio sebi, pa zato s mafijašima neću imati posla.
Ili Croatia ili Allianz. Razlika nije vrijedna moje savjesti.
 
Posljednje uređivanje:

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Samo pazi da ti u Croatiji ne naprave ko meni. Osiguram auto, već drugu godinu za redom, platim još i zaštitu bonusa, a oni me nakon 10-ak dana zovu da trebam platiti još 400 i kusur kuna jer sam imao sudar prije tri godine i da padam na 35 %. NIkada nisam dobio pisano očitovanje koje su mi po zakonu dužni poslati. Al nisam ni platil, a niti nebum to kaj su tražili. Dakle, Croatia - Zbogom !
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,738
Budeš ti to platio dogodine, jel te sa štetom uvedu u centralni ured i di god dođeš dalje, nađu te da si imao štetu i diže ti 15%., imal sam sranje takvo. Sva su osiguranja umrežena prek tog ureda, bilo da ti otkucaju ime i prezime, šasiju, tablice, imaju te u stanju odma.
Renolček :D:
 
Posljednje uređivanje:

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Ma znam ja to ! U Veljači je godišnje učitanje šteta i svim osiguravajućim kućama dato to do znanja. Dakle, imali su uvid, a u tome i je problem. Ne moj, nego njihov ! Jer, ovaj način, na koji su to meni napravili je navlakuša i prevara, a zna se kak na sudu to prolazi.
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Nikak ne prolazi. To je normalno u svim osiguravajućim kućama.
Vjerojatno njihov agent nije to odmah uočil, te je naknadno uočena šteta i potražuje se razlika.

Mene brine više nekaj drugo: imaš, recimo na svoje ime registriranih 5 auta, traktopr,bagr, kombajn...i s jednim od vozila napraviš štetu. Bonus od tih 15% gubiš po policama SVIH registriranih vozila.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
ZJ danas napravljena obiteljska polica za Usranog donator 50 % je IMT polica je zaštičena tako da samo gubim bonus na Usranom ako je on kriv za štetu .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Je i nije. Kad prvi put registriraš drugo vozilo, odmah dobiješ 35%, inače bi kretal od nule.
Ta beneficija nosi i odgovornost...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Nemre biti netočno. Kad sam registriral drugi auto, bilo je 35%.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
ZJ bilo je tak ali sad više nije pa jučer sem realiziral tkz popust u kući vrijedi za sve članove kučanstva i odmah je 50% .
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Izbaci uljeza :D:

13083315_469663839898065_7757891734138962081_n.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
A glf je iz Slovačke. Čisti Švabo :icon_rofl:
 

Najnoviji postovi

Na vrh