• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Vec mi dva puta u 7 dana prezubi zupcasti remen za 2 do 3 zuba na audiju.
Osjeti se na vuci...mi ga vratimo i za dan voznje ponovo prezubi.

Mijenjacemo ga u utorak,al uopste ne izgleda los.Majstor kaze da postoji mogucnost da je nesto podlijepilo zube na remenici radilice...Neko se susreto sa takvim problemom.....
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A novi natezač i remenice?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Ide novi spaner...majstor je prva liga....kad sam otjerao rad vuce odma je procijeno da je remen...mislio je da vec od prije nije dobro uzubit,uzub nanovo i dva dana voznje pa ponovo izgubi vucu.Pogledamo,kad ponovo prezubio 2 zuba.Nastima ponovo i dogovorimo zamjenu za utorrak.....Pitanje je sto se desava kad remen dosta dobro izgleda
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Taj zupčasti netreba loše izgledat da bi bio loš.
Mjenjaj komplet kaj treba i nemoj najjeftinije.
Neka ti izmjeni odma semeringe radilice i bregaste,često prosline da se ni ne skuži odmah,i onda problemi oko potrošnje ulja i s remenom.
Kolko km ima?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,780
Da li netko posjeduje ili je imao Renola Scenica 1.5 dci ili 1.6 benzinca model 2006-2008? Zanimaju me iskustva i općenito mišljenje o tom autu.

Isto tako me zanima Ford C-Max to godište?
Hvala
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,788
Vec mi dva puta u 7 dana prezubi zupcasti remen za 2 do 3 zuba na audiju.
Osjeti se na vuci...mi ga vratimo i za dan voznje ponovo prezubi.

Mijenjacemo ga u utorak,al uopste ne izgleda los.Majstor kaze da postoji mogucnost da je nesto podlijepilo zube na remenici radilice...Neko se susreto sa takvim problemom.....

Koji motor je u pitanju?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Vec mi dva puta u 7 dana prezubi zupcasti remen za 2 do 3 zuba na audiju.
Osjeti se na vuci...mi ga vratimo i za dan voznje ponovo prezubi.

Mijenjacemo ga u utorak,al uopste ne izgleda los.Majstor kaze da postoji mogucnost da je nesto podlijepilo zube na remenici radilice...Neko se susreto sa takvim problemom.....

Remen je loš ili je prešpana, nema druge.

su mjenjene sve rolice i španer i čiji je set montiran?
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Ma to je audi jaje 19 benzin plin.....Dok mu se ovo nije desavalo iso je ekstra
Sto se tice dijelova...on ce kupiti i na njih daje garanciju,a majstor je sigurno dobar,,,,za karburatore je najpoznatij u prnjavoru a i sire,tako da u njega nemam sumnje
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
558
Pozdrav ljudi,imam vectru b 20 dti i desilo mi se da se ugasi nakon sto ju malo stisnem po gasu i kad nakon toga saltam u nizu kad ne drzim gas ona krepa al nema goriva u filteru pa sam osistio rezervar ocistio sito u rezervaru propuho ustima cijevi sto vode od rezervara do filtera i iso opet nekih 20km i opet isto al kad otvaram filter cuje se di povuce zrak jel neko imo slican problem.?
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Neznam kako je u opela al provjeri da nije zacepljeno crijevo,ili izlaz za odusak rezervara pa te vakum zeza
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
558
Ma i ja mislim da je zacepito crijevo ili je otvrdlo na pregibu i prljavstina i onda zeza odvezo sam majstoru pa nek pregleda sta je.
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
Skini cep od rezervara i onda probaj, ak bu sve ok, odusak od rezervara te zeza


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
rekli bi današnja nova auta po nekim euro normama ne smiju imati oduške preko kojih bi benzinske pare mogle u atmosferu ...to sve mora preči preko motora .tako da nas večina ima vakum u rezervaru ...

tko želi znati više o tome ima google
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Nema vakuuma u nijednom rezervoaru na motornim vozilima, jer uvijek mora ulaziti toliko zraka koliko iz rezervoara izlazi goriva.
Amen
 

Najnoviji postovi

Na vrh