• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
evo moj kolega je bio na popravku u škodi , jerbo ga je moj labud kljunuo na parkingu

račun je bio 9000 kn , a njega su kod preuzimanja tražili još 400 kn ..kako nije toliko imal kod sebe nekako su se nagodili(ko na placu) na 200 kn .....čuo sam još jednu sličnu priču s večim iznosom s istim servisom ....očito love u mutnom .

Zakaj nije angažirao odvjetnika da ih tuži sad za tih 400 kn.. mislim :D:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ma gle , on je došo i traži od mene tih 200 kn , ma reko steram te glupog imaš osiguranje tereti njih ..ja mislim da on nije ništa poduzimao
 

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
Vidio sam papire nakon preuzimanja auta, de šta i kako.. prema tome nemoj mi gurat tačke u guzicu nepotrebno.. meni ni iz đepa ni u đep,a da lažem tu nekom, nevidim poantu
Ti veliš, 30 000 kn odštete za auto star 14 godina kojem je i tržišna vrijedonost tu negdje.. pa super, onda ču se i ja danas zaletit mercedesom u nekog, izvuč 100 000 kn kolko vredi sad, prodat olupinu i za te novce kupit 5 godina mlađeg :D:
Ovo je skrenulo s teme u vezi kolege Ivana.. ima jedna stara poslovica.. s bedastim se nevalja prepirati, prvo te spusti na svoj nivo a onda te dotuče iskustvom..
Aj zdravo :eek::
Gle, tko je kakav se jasno vidi iz ovog prepisa.
Dakle očito je da o tematici ne znaš puno, a još je izraženija tvoja limitiranost.
No dobro, obzirom da o tematici ne znaš puno, i ne uvažavaš nekoga tko zna puno više, samo zato jer se s tobom ne slaže i zato ga još nazivaš bedastim, ja ću prestati.

Međutim zatvoriti ću temu sa svoje strane.

Tvoja limitiranost se očituje u previše stvari, no to je super, nemremo svi bit lijepi, pametni, fit, inteligentni, obrazovani, uspješni, ... (ne govorim o sebi naravno).
Znamo da svijetom vlada prirodna ravnoteža.
Dakle prvi dokaz limitiranosti. Nisi u stanju niti pažljivo pročitati temu. Shvatiti ju. U principu je bitno shvatiti, no tu dolazimo do problema, jer čita se očima a shvaća mozgom. Jbg. Sorry.

Dakle da, ja sam rekao da će ovlašteni dati ponudu na tako razbijen auto od barem 30000 kn, lako moguće i više. I osiguranje će tu štetu morati platiti. Nešto ti tu nije jasno? BMK, ne pada mi na pamet objašnjavati ti. Iako vidim da te kopka i uvukao bi me u razgovor.

Dakle, gore sam pričao o regularnoj naplati štete.
A ti pričaš o nagodbi. U kojoj se isplačuje keš trećoj strani. Naravno da neće isplatiti keša toliko. Nego će proglasiti totalku, ponuditi 70% vrijednosti kataloške vozila i ostaviti ti vizilo.


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Zakaj nije angažirao odvjetnika da ih tuži sad za tih 400 kn.. mislim :D:

Kad jednom potegneš za svoj pištolj (novčanik) onda buš od osiguranja dobil kak i od Puknutog.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Ja sam mislio da je Puknuti čovjek velikoga srca, al izgleda da s razlogom želi biti velečasni.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Prateći ovu temu,, pošto imamo tu vrsnog kolegu koji se kuži u osiguranja i naplate.. najbolje zetorboy da izvučeš mercedes iz garaže i dogovorimo jedan dan da se sudarimo, svak svoj u ovlašteni i eto nam para....taman mi guzica zinula na novu poljsku spricu... A i onu ogradu do Barice bi valjalo novu napraviti...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
To ne bi bilo loše, ali ne bi mercedesa lupao, već forda, cijenom orginalnih djelova su tu negdje, ajmo reć :D: Kadrove imamo, samo treba izvuč od osiguranja prek ovlaštenog 30-ak hiljada kn.. taman da mondeo iz 97 zamjenim onim iz 2007. :) možda bi još imal sreće da nađem istog rashodovanog u boji za par sto eura pa ga jozin mali presloži, i eto 3 vozila.. nisi ti ni bedast :D:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
A šta sad, jel problem dogovoriti opet sastanak :) ogradu i špricu bi rešil.. al i traktor ti valja promjenti malo :D:.. samo kaj bi me trebal kontra lupiti, tak da mi paše onaj ostatak djelova, da nemoram opet drugi cjeli uzimati.. neg ga u hrpi, kad zaškripi, podmetačina, ovlašetni, i eto para.. ford zaradi love više neg cela mehanizacija za 10 let :D:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Evo Loleku se priključio i Bolek.
Sve frca od pameti.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Može neki broj za kontakt da nam ostaviš, ipak, zlu netrebalo :( :D:
@Zoki... ti bi sad zetora iz jednog karambola pribavio.. nejde to tak baš sad :p
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Ajde dečki, budite konstruktivni, lijepo vas molim.
Pomozite koliko znate i možete, ali bez prepucavanja.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,511
Kaj bi bil novi, kaj ne vidiš kompresor?
Samo ga je malo priredil.
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
9b1883c57a5d283dee546edeac16a142.jpg
93fdd2776b6fbac9f4885ba0b1aac454.jpg
c9a67bb9bcb3a74ae260a46a4e26e6b4.jpg


Sve pogledao, čak sam bio u Suzukiu.... Vitara suup auto, ali onaj SX4 jos bolji :)
Sad došao sam samo iznjeri mišljenje o A klasi i Q30.
A klasa, izvana mali auto, ali iznutra ima dosta prostora. Stabilan, ko mali karting osjecaj u njemu. Oprema i onaj infortement sustav su odlični. No jedna stvar me zbunila, 11 cm od tla :/ vise bi sjedio na snijegu nego vozio.
Q30S, auto je potpuno osvježenje od dosadni EU auti i stvarno moj respekt ima, vjerujem da nisu tako skupi da bi se prodavao na velike kolicine. Tako nepoznata marka i anonemus u EU, a ima sve pa cak je i ljepši od X1, GLA, A, Q3.... bio sam u svim salonima te jedino najbolji paketi sa kožom i ostalim glupostima mogu ovem konkurirati, sa cim on dolazi standardno :)
Ukratko, auto ima sportski ovjes (do 220km/h sam ga navukao na autoputu i drži cestu bez proba..), brembo diskove koji i na najmanje kocenje grizu asfaltu ko ludi. Interijer nije bas velik, ali dovoljan za 4 odrasle osobe, sjedala zanimljivog dizajna ko ostatak auta.
Dobio sam cak popust jedan od cca 10t kn, pa sad drugi od 30tkn... u mercu su mi dali 30t kn. Za jedan i drugi je isporuka 3 mj, tako da ce se cekati, ali bude se jedan u utorak izabrao...
Zasada Q30S moj favorit, svim preporuka da to pogledaju....

p.s. sry na losim slikama, ovo sam bzve slikao radi neki usporedbi. :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh