• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ne kuzim ni ja,inace se smes vozit tri meseca nakon datuma za tehnicki,to tolerira policija. A ovi 9tage od dana pregleda ili 300km(pokazala mi listek di pise) sad dali je to interno nesam pital. A ktomu sam je poljuknul dal sam to promenil a naplatili komplet pregled,ovi su gori neg nasi,lopovi u rukavicama.
No dobro ode voz,pa bi lepo prosil pomoc na moje pitanje da ja drugoc njih zajebem.:icon_scratch:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,782
Sajlu nemreš otkopčati jer je nema, probaj ištekat đek sa pinjona pa buš videl, desilo se ne bu niš osim kaj bu kompjutor zabilježil pun kufer greški.
 
Posljednje uređivanje:

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Ne kuzim ni ja,inace se smes vozit tri meseca nakon datuma za tehnicki,to tolerira policija

Pošto me pratim raspravu, ali mi ovo zapelo za oko. Je si tu mislio da se auto nakon isteka registracije može voziti jos 3 mjeseca?
Sorry ako sam krivo shvatio...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
16831869_593427280855053_2956771446234768865_n.jpg
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
@marieto88, kak si zadovoljan sa Subaru-om?
Koji je motor unutra, kako je sa prostorom na zadnjoj klupi?
Auto mi se jako sviđa i razmišljam ako prilike dopuste uzet na godinu nešto takvo.
Brat je uzeo nema dugo imprezu i auto mi se jako sviđa i ima dosta prostora u kabini, jedino mu je bunker manji što zbog diferencijala otraga plus kaj ima plin u rezervnom kotaču pa je plitak.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,229
Tino, jel se daju zadnji sicevi skroz izvadit iz auta?
Ako da, samo umetni neki madrac unutra i onda mozes karatvani.. :D:
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,388
Nema potrebe vaditi, kad se preklope ima dovoljno duzine, a i dobije se ravan pod na citavoj duzini.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Kod mene je limuzina pa je opet bolje unutra nego vani, ljeti komarci, zimi zima :(:
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
U meganeu kada spustim sjedala dobijem ravan pod dužine nekih 170cm (samo) [emoji14]

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
@marieto88, kak si zadovoljan sa Subaru-om?
Koji je motor unutra, kako je sa prostorom na zadnjoj klupi?
Auto mi se jako sviđa i razmišljam ako prilike dopuste uzet na godinu nešto takvo.
Brat je uzeo nema dugo imprezu i auto mi se jako sviđa i ima dosta prostora u kabini, jedino mu je bunker manji što zbog diferencijala otraga plus kaj ima plin u rezervnom kotaču pa je plitak.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
Jako sam zadovoljan, auto je bio pojam kad sam ga novega kupio (tj. tata kupio), te i dan danas ima sve potrebno i ne izgleda da ima preko 10godina.... Unutra je 2.0R motor, tj. 2.0 boxer atmosferac, serijski ima 165ks..(ja sam svojega nakon 100t km, malo pojačao.. usis protočniji i akrapovič auspuh + mali remap= 180ks sa malo boljim momentom u nižim okretajim).
Auto je kako su mi se neki suputnici izrazili "jbn lađa.." "kako je tih, koda da je na struju"... bal bla..
Sto se tice zadnje klupe moj stari ima 190cm, ja 186cm te mogu komotno sjediti iza njega + imam 3-4cm za koljena od sjedala.

No najbolji dio auta je kako drži cestu, kad vidiš znak ograničenje 40, ti moraš sa 80kmh uletiti.... osjetis snagu auta na pedali gasa i često te ponese da pređes oganičenje.. ja inace obožavam turbo benzince, ali ovaj auto je prezabavan za voziti, znaci taj raspon okretaja je bolestan... Svaki put kad izlaziš na cestu u 1. ga rastegnes do 4000 okr, pa 2. 5-6000okr... i vec si na 80km/h...

Auto nije brz, 9 sec do 100km/h no to ti je vise nego dovoljno za preticanje, tj. ako ga znas voziti... ja preticem u drugoj(tako kad krenem preticati vec sam na 4000okr, rastegnem do 6200okr i u 3. , onda skužis da si na 110km/h vec....

Potrošnja:
-9.8l ako jako paziš
-10.2l ako normalno voziš..(to je prosjek u Zg di se ispod 3000okr ne vozi i gazi od semafora do semafora)
-11l ako ces biti sportas

Ako gledaš polovno, pošto više LEGACY nije dostupan u EU.
Onda budi oprezan, ako je auto održavan i orginalni su djelovi korišteni nemas problema. No ako koristiš zamjenske više ces si stete napraviti na kraju. Ne treba biti pravilo, ali meni se ispostavilo da subaru orginal djelovi traju bise nego zamjenski za duplo...
Djelovi nisu jeftini, sve ću reći sa da kad mi auspuh otišao nakon jako dugo vremena, sad miss da je bio jedna grana cijela (ima 2) nova bi izašla 15t kn, onda sam reko za par vise kupim akrapovic...
No nije skuplji od merca, bmw i merca... + ovo nisu stvari koje odu svaki par godina, nego kaj mi je jednom otišlo, a imam jako dugo auto... servisi i normalno održavanje nije skupo.

Ukratko da ne ispadne da je auto 10. svjetsko čudo, mane su mu kvačilo i lambdna sonda... no to je vjv do moje vožnje (sondu sam 2 puta mjenja i to 1 samo.. inace auto ima i pomocnu koja je povezana sa tempomatom kaj je veliki + , jel kad ukljucis tempomat potrosnja padne za par litara... + 5 brzina.. sad nezz koliko okr, sa tempomatom pri 135km/h = oko 8.5l.

U biti jako dobar auto, ja radim oko 20t km godišnje s njim (zkj ne dizel? zato jer je to Subaru i ima AWD koji je najkorisniji po zimi.. a zima i dizel??? kod mene stariji dizeli ne pale, a novi su tromi i ne griju kabinu dok se motor ne zagrije..a na -18 ili vise mu treba...puno!)

Sad prijatelj mi je kupio slicnog mojem, samo sedan, 2008 god i jako zadovoljan, polovan naravno. No on je kupio od svoga prijatelja, 1. vlasnika koji je imao para za redoviti i ovlašteni servis tako da auto bez mane.
Savjetujem ti auto, ali ne bi volio da kupis neki razjeban pa zamržiš ovu marku. Kad sam bio na svadbi bratiču koji je dobar sa županom(županije koju nmgu imenovati), tada mi je auto bilo dosta mlado... on se zaljubio u njega(doslovno), cijelu svadbu je pricao o tome autu lol na kraju mu dam ključeve da se provoza... odvozio lik 20km i pito di imaju zastupnik.... Na kraju lik 1 mjesec nakon otisao u salon i htio naruciti, ali trebalo cekati 3 mjeeseca isporuku jel je imao stvarno zanimljivi doplatai i bla bla... Lik je toliko bio zaluđen da nije htio cekati i uzeo je salonski model sa 8000t km... sa tim autom je imao kvarova i sranja hrpu... sad kudi ovu marku ko sotonu
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
Novog nemam namjeru kupovat, to mi je ipak prevelika investicija. Znači nešto polovno dolazi jedino u obzir.
Malo sam bio gledao oglase i nađu se modeli sa već tvorničkim plinom isto kako je i brat uzeo Imprezu. On je bio raspitivao se o djelovima i nisu ništa skuplji nego za EU aute i po onome kaj su mu rekli u trgovini zamjenskih djelova baš i nema, većinom su orginalni.
Veći auto će morat bit definitivno i prvenstveno karavan. Dvoje klinaca je tu i prostora nikad dosta.


Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Vjeruj mi vec 20 godina samo Subarue vozim, nisam ih imao puno. No imao sam svakakvi iskustva, volim se sjetiti Eurorenta xD pakt sa đavlom
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Legacy je meni mrak auto. :)

Gledao sam to kad sam kupovao ali nisam se odlučio....
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,229
Koliko dodu okviri?
Moji su se sad savijali dok je sestra imala prometnu, a zadnjeg mi potrgala policija dok su cupali tablicu van, oca im j***m..
 

Najnoviji postovi

Na vrh