• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Komad kanalizacijske cijevi ø50 i dvije šelne mogu riješiti stvar.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Ma na to sam i mislil kad sam napisal PVC. Ovak lijepše zvuči nego kanalizacijska,ili odvodna.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Za takve stvari ja imam pravu stvar 4cm širok gumi izolir trak.U prodaji ga je težko nač pa i skup je,prava namjena mu je za popravak alkaten cevi od vodovoda.Ja sam ga dobio od jednog komunalca koji se bavi takvom poslom.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Vulkanizirajuće izolir trake je znalo biti u Lidlu za par kuna.
Sigurno nije tak dobra kak široka, ali bi mogla poslužiti do k ne najdeš bolju.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Tamo mora biti gumena cijev jer se motor njiše u vožnji. Mogu ti nazvat otpad tu kod mene, možda on ima. Shuma ili sephia skoro je isto. Termoskupljajući bužir je isproban na meganeu gdje je pritisak turbine i drži već dvije godine.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Imam i ja kiu za djelove ali imam i jednu za svaki dan tako da to ne bih prodavao.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,229
Evo danas mi osiguranje poslalo ponudu, nude mi 6500 kn, a proglasili mi totalku na autu kojem je trzisna vrijednost 35000 kn..
Tetku im matoru, pa jel to normalno?
Sad budem izricito trazil da mi se auto popravi i da oni plate majstoru, ili nek mi isplate 70% stvarne trzisne vrijednosti auta..
Sta vi mislite o tome, jel bi to moglo tak prejti ili se bude moral odvjetnik umjesati u sve to?
Inace ovo im je prva ponuda, tj. nagodba..
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,229
Znam to, ali kak dalje sad, jel da zovem telefonski, pisem prigovor ili kak to ide?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pismenim putem odbijaš ponudu i j.... im sve po spisku i nek ti navedu servis u tvojoj okolici kojemu možeš odvest auto da ga slože o njihovom trošku.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,229
Jel ne moze svaki servis koji je prijavljen to raditi preko osiguranja?
Vec sam mjesec dana bez auta i vec mi je dosta svega, najbolje bi bilo da se nadem s nekakvim njihovim sefom u 4 oka i da se dogovorimo..
Prvo su me me mucili za izvjesce (sestra nije nista kriva vec njihov osiguranik) i dok sam to nabavil i poslal, tjedan dana nisam ponudu dobil, a rekla neka zenska da je poslala postom i da ce doci drugi dan, a ono proslo 7 dana..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
Ja sam se sa njihovim agentom u osiguranju dogovorio usmeno,u 4 oka,dobio formular,potpisao i odnjeo svome majstoru koji je sve sam kasnije riješaval s njima.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Jel zna netko okvirno koliko je skuplja registracija za teretno vozilo?
Neki caddy i slično, al teretno ne osobno.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
Nove šlapice :icon_thumright:

17176264_600259816838466_839343763_o.jpg
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
Jel zna netko okvirno koliko je skuplja registracija za teretno vozilo?
Neki caddy i slično, al teretno ne osobno.
Osiguranje je mislim isto a tehnički i sve kaj sa time ide je kolko se sjećam 100% skuplje.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,724
Tehnički pregled je skoro isto, naknada za okoliš isto, najveća razlika je za cestarinu. Za putničko je 375,00 kn dok za teretno do 3500,00 kg ukupne nosivosti cestarina iznosi 1000, 00 kn (barem je toliko iznosila kad sam ja imao teretna vozila).

Znači da za teretno vozilo cady nosivosti cca 400 kg plaća se ista cestarina kao i za recimo kombi nosivosti 1350,00 kg (spadaju u istu kategoriju).

Razlika je uz cestarini (najveća) i u polici osiguranja (zavisi od popusta).
Od prilike 60% skuplje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh