• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Jest da imaju mušice,na krivog si naletio.No zbog jedne kugle mijenjat auto:icon_scratch:,glupost, pa onda bi zbog amortizera isto mijenjo auto te klase što je i skuplje,to je glupost.:icon_rofl:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,751
Pravo da ti kazem set zadnjih diskova i plocica za c5 100€ kada mi je covjek kazo cifru,"dobro je pa sam sjedio na stolici",, dok je recimo za passat 5+ set i prednjih i zadnjih 100 €,,pa ti kazi jeftini dijelovi,,ili recimo nosac motora 45€,recimo amortizer sa kuglom polovan 75 € dok polovan za passat amortize i opruga 25-30 € i jos dosta takvih stavki,,a auto staro 15-16 godina,,

Izgleda da ce i kod mene biti "francuz " samo tri puta u dvoriste: prvi puta,zadnji puta i Nikad Vise..
Ako su te cijene za tebe skupe onda si kupiš auto niže klase kojeg možeš održavati.
Ovaj set od 100 € koji si naveo ja uopće ne bi htio stavit na auto. Kod nas za punta ne možeš po toj cijeni uzet set kolko toliko kvalitetnih kočnica.


Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Od čega su ti diskovi i pločice kad oba seta koštaju 100€, pogotovo za automobil te veličine? Original njemački dio ili neki zamjenski iz PRC?
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
PRC koji se ne troši kako treba. Ja sam jeo govna s tim jeftinjarama na golfu i nakon mjesec dana prednji diskovi dobili "jaje" trese kad kočiš, strava, nisu dobro kaljeni i moš ga hebat.

Onda sam nabacio gore ATE od 1200kn set samo prednji i mir, diskovi nakon godinu dana kao novi. Nema puno čađe od pločica kao kod jeftinjara jer su i pločice kvalitetnije...

Nisu đaba one dvije izreke; "Ako ne znaš šta valja, pitaj šta košta." i "Škrtac plaća dvaput."
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Texstar diskovi i plocice, A sto se tice klase auta nije on ni "k" od klase,, i dobro ste kazali "skratc placa dva puta" jer da sam malo dodao para pri kupovini sad bi vozio svabu a ne francuza...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Mogel si kupiti i lošeg švabu. Samo to onda nebi priznal:)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,751
Texstar diskovi i plocice, A sto se tice klase auta nije on ni "k" od klase,, i dobro ste kazali "skratc placa dva puta" jer da sam malo dodao para pri kupovini sad bi vozio svabu a ne francuza...
Texstar disk je u prosijeku oko 60-70 € komad i opet ovisi šta dobiš. Ja sam ih morao nakon 3000 km nositi na ravnanje jer je desni počeo podrhtavat na kočenju. Ti kažeš da kupiš za 100€ sva četiri diska i pločice za Passata? To ni u Kini nemožeš kupit.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
Nekad davno dok sam imao gore navedenog passata prednje disk plocice su bile oko 35 €, kako se danas krecu te cijene kod nas ne bih znao.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Kao sto sam vec jednom rekao, francuzima se i sir pokvari:icon_lol:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega Adis stvarno si ti neki zajeban coek,javis se s problemomna na C5 mi ti tu odgovaramo i pomazemo:(wait): a ti poslije seres po francuskim autima.
Jel se ti sprdas tu s nama,inace davno kad sam vozo ladu rivu 1300s za tri g. presla 75 000km i bio mi najisplativiji Auto do sada.Vodena pumpa bila tada 300kn a mogo si je mijenjat ko i zupcasti remen na licu mjesta,otvoris haubu otpustis par sarafa promijenis i to je to.
Po tome bi ispalo da su ostali auti sranja.:biggrin:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Nisu francuski toliko lošiji od njemačkih auta, koliko su velike predrasude o tome.
Vozim te aute vec 20 godina i nisam imal posebnih troškova osim potrošnih stvari.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bravo Zeljko evo nove teme,a mene Muci kuliko je moja zena moja posto radim vani.:icon_oak:
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Svatko ko kaže da ima renault jeftine dijelove nek si nabavi jednog dci-a pa neka se javi. Ja sam ga imao 6g, megane karavan, mijenjao glavu za glavu za saxo i to je već dosta reklo. Problema sa turbinom sam imao zato jer zam si sam kriv, htio sam proći jeftinije pa prošao trostruko skuplje. Prednje disk pločice sam platio 350kn i prešao 75000Km tako da na kraju nije skuplje od yuga.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
Evo ja citav zivot vozam svabe i povremeno japance. Od skoro vozim jednog francuza, ali samo na.kratke relacije, zundanje po gradu i okolo. Treba svasta probati pa onda komentarisati.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Ak su francuski auti loši, zakaj se Renaultovi auti i dci motori prodaju pod njemačkom zvijezdom?
Zanimljivo, kaj ne?
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Nisu auti loši nego su kod nas većinom stari i u godinama kad se već kod zastave razmišljalo na generalku.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Vjerojatno sam već napisao to, ali ponovno ću.

Ja vozim VW Polo, a tata Citroen Saxo.

On je mene već mnogo puta šlepao do majstora, a ja njega ni jednom
 

Najnoviji postovi

Na vrh