• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mranderson

Član
Tu od
26 Ruj 2016
Poruka
135
super, ali, prijatelj, meni to baš kod mog 'problema' i nije baš pomoglo, jel su bili u ponudi ti 'mali' punjači iz Lidla ili ne?
 

mranderson

Član
Tu od
26 Ruj 2016
Poruka
135
pa to i je 'slatko' :icon_weed:
za moje potrebe, je i taj iz Lidla predobar, vrlo rijetko trebam takav punjač pa eto, kaj če mi profi izvedba koja tebi velačasni treba, a meni ne?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
Početkom 70-ih, dok se proizvodil NSU PRINZ, bila je popularna izreka:
"Nekad su prinčevi dolazili na konjima, a sada konji dolaze u prinčevima".

Za ono vrijeme jako brzi i jako nestabilni bez vreče cementa u bunkeru koji je bil napred. Mi smo ih zvali Nemoj Sine Ubičešse :icon_fU:.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
Pomagal sem u krpanju limarije pa krpanje harmogume na škrgama i promjeni fara koji je bil malo bogatstvo jer je bil od Mercedesa no kad je bil gotov dizal je nos ko avin u poletanju .:icon_thumright:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,250
Bok heroji,evo danas sa sinom isel na tehnicki z njegovim C4 2007g,za cudo bili bi presli da ni crklo levo kratko i to prije samog preglegda jer je doma delalo.
Ktomu i jos dve bile u krivo nataknute.
Reko, nikaj gospodicna(pregledavala zenska-reko sad smo nadrapali)bumo mi to fletno resili pa se vrnemo_Operacija je trajala od pol tri pa do trde kmice,na levi strani mi opal doli onaj drot kaj drzi zarulju,nikak to resiti,ne vidis ,nebres kcoj (prici)jeebal sam toj budali konstruktoru sve zivo.

Nekak sam odsarafil vu faru metalni nosac zarulje(dva srajfa torx 10)zvukel ga van da skuzim kak ga vratiti nazaj.Sreca i bog dobro je preslo al pomocu spigla i pokojih ukrasnih pridjeva na racun konstruktora.
Je onda dosla druga stran na red,tu opce ni bilo tog drota(zice) kaj drzi zarulju bilo zakeljeno silikonom,tak sam i ostavil bum zutra probal nekaj skemijat ak nabavim rostfrajdrota za varenje.

Pa sejeno bi lepo prosil ak ima nesto sljucajno potrtega fara od c4 pa ak je blizu bi navrnel na gemist:icon_pidu: ili more postom,jerbo bi to bila najbolja solucija.
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Lp. Dali netko zna gdje se nalaze brojevi od šasije na audi 80 b3. osim onog ispod šajbe. Priča se da ima na još par mjesta sakrivenih zbog prekucavanja brojeva.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,290
Ma ko danas to više prekucava, pogotovo na tim starim autima.
To je nekad bilo in, danas više nema toga.
A broj mora biti na šasiji negdje, na pojasevima, na staklima, sve su neki skriveni brojevi to.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,361
Imam par pitanja u vezi uvoza. Nemam iskustva s tim, a sad bi to radio prvi puta.
Planiram navratit do carinske uprave da vidim kaj mi oni kažu, ali da pitam i tu ko ima iskustva. Općenito me zanima cijeli postupak uglavnom ako tko može pojasnit.

Neko mi kaže da je trošarina puno veća ako je vozilo starije od 3 ili 4 godine?

Sa novim pravilnikom od 1.1.2018. je manja trošarina na co2 iako to i nije znatno manje kolko sam shvatio?

Da li mi je bolje otići sam ili platiti uslugu nekome da obavi sve i doveze vozilo?

Na kraju da odmah pitam, gledam 2013 godina, automatik Audi A4 ili BMW 3.
Zašto jedan, a ne drugi ili obrnuto ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh