• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
751
Smijem li prijeći punu crtu da izbjegnem biciklistu koji se ne drži svojih 80 cm?
Da apsolutno. Skolski se to radi lijeva provjera, palis zmigavac, opet lijeva provjera i zaobides. Biciklist, pjesak, vozilo koje je zaustavljeno se zaobilaze. S tim da kod zaustavljenih vozila ima razlike ako je autobus sa oznakom djece. Tada ne smiju ni ovi iza ni ovi ispred autobusa prakticno nista sto se manevara tice.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,503
Eto na takvu sam i umišljenost mislio, tek si pijan suveren i nadmoćan svima drugima. Ma sve u redu odavno vozim na način da prvenstveno mislim i pazim na druge sudionike u prometu, te ispravljam njihove sulude pogreške i bježim u stranu od njih kao vrag od tamjana. Odavno mi je i jasno da su večina vozača u prometu loši vozači, loši poznavatelji propisa, nekulturni po pitanju prometne kulture, neoprezni i sve u tom stilu. Prometnice su nam kao nabujali potok u kojem plivaju i skriveni balvani koji ruše sve pred sobom... Tako nekako.
@smilan na stranu tvoj ego, poštuj propise i signalizaciju dok voziš. Srdačan pozdrav svima, idem dalje, po nešto novo u nešto novo
Neverovatno šta ti ispisa. Čemu to. Učesnik pod nazivom "putnik" .
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Tražio sam i ja u narodnim novinama ali ne nađem 😂

Koji k onda služi trokut za spora vozila osim da te zajebavaju na tehničkom?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Da upotori druge sudionike u prometu sa je ispred njga sporo vozilo..

Jao pope moze jedan savjet-može?
Ne uključuj se u ovu raspravu.
Hvala
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,503
Eto na takvu sam i umišljenost mislio, tek si pijan suveren i nadmoćan svima drugima. Ma sve u redu odavno vozim na način da prvenstveno mislim i pazim na druge sudionike u prometu, te ispravljam njihove sulude pogreške i bježim u stranu od njih kao vrag od tamjana. Odavno mi je i jasno da su večina vozača u prometu loši vozači, loši poznavatelji propisa, nekulturni po pitanju prometne kulture, neoprezni i sve u tom stilu. Prometnice su nam kao nabujali potok u kojem plivaju i skriveni balvani koji ruše sve pred sobom... Tako nekako.
@smilan na stranu tvoj ego, poštuj propise i signalizaciju dok voziš. Srdačan pozdrav svima, idem dalje, po nešto novo u nešto novo
Gle od tri vrste učesnika koji mogu biti skupa u automobilu ti neznaš za dva. Ko je onaj za volanom i u kakvom stanju može biti onaj nazad. Poistovećuješ kaznu fizičkog lica i vozača.
Imam svoje mišljenje i neću ga napisati o tebi.
Kada sam pijan neko me vozi a ja uživam na zadnjem sjedalu, tako da nisam ništa od toga što misliš.
 
Posljednje uređivanje:

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
751
@zoran89 traktor ne. Makar bi se traktor trebao sklonit alo je kolona iza njega, na prvom mogucem ugibalistu, gdje ima mjesta i propustit ove iza sebe.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
@smilan svaka je daljnja rasprava o prometu ovdje beskorisna, meni, tebi, nama, vama, jednako kao i mlatiti praznu slamu.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,496
Neverovatno šta ti ispisa. Čemu to. Učesnik pod nazivom "putnik" .
Ali samo na stražnjem sjedalu. Na prednjem te kao suvozača ima pravo alkotestirati. Ak nisi znal. I da,tvoj post o cestama iste važnosti i znaku stop. Tu nema ni znaka stop i samim time ni zaustavne crte. Ako zaustavna crta postoji,a znaka iz nekog razloga nema,ti si na sporednoj cesti
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,503
Ali samo na stražnjem sjedalu. Na prednjem te kao suvozača ima pravo alkotestirati. Ak nisi znal. I da,tvoj post o cestama iste važnosti i znaku stop. Tu nema ni znaka stop i samim time ni zaustavne crte. Ako zaustavna crta postoji,a znaka iz nekog razloga nema,ti si na sporednoj cesti
Reče da si bio profesionalni vozač. Zar i I neznas ko je putnik i gdje mu je mjesto.
A što ako suvozač odbije alkotest??.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,496
Putnik je i suvozač. Odbijanje alkotesta ima svoje posljedice i sankcije Screenshot_20230731-143827.png
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh