• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Umeci zaključak je da se neće ništa katastrofalno dogoditi ako ostavim ovako?


Nek onda bude tako... Nemam vremena ni živaca sada ići kod majstora...
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
751

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,503
Radarske kazne bi ubrzo u nekim državama trebale da se prosleđuje.
Čekaj malo, 600 eura i mjesec dana zabrane, a vozio je 100 preko ograničenja? Evo stari zakon, sada su kazne drugačije, van naselja,
veća za više od
50 km/h
5.000 - 15.000 kn3 bodanajmanje 3 m. ako je prekršaj počinjen 2. put, a 3. put i više 6 m.

Naravno da ne vozim ni približno takvim brzinama, ali daj me nemoj zezat.
Verovatno tada nije bila propisana nasilnicka vožnja. Kao i jedno vrijeme u bih.

Radi se na tome da se i ostale ozbiljne kazne kao i zabrane prenose. Međutim nije jednostavno sistemski povezati pa nastaju problemi. Za sad se traži rešenje oko dostave podatka je mupovi rade na fizički odvojenim internetom.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Joj dobro idem kod majstora kad dođem iz toplica 😂...

Ali znam već da neće imati pojma i da će reći da dođem kad krepa 😁
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,849
Ovaj moj u Draganiču je dobar,samo ti nije baš blizu,mada dolaze kod njega i iz drugih županija.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
A ima jedan u Osijeku što radi klime i dobar je. Ali nemam vremena s tim zaje... To su mi 2 dana izgubljena.


Probat ću prvo s ovim svojim zamijena ulja majstorom..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,849
Ja sam sad neki dan bio s Focusom na punjenju klime,olakšao me za 70 eura,ide onaj novi plin u sistem:confused:
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Imam i takvih... Traktor odvezem u 11. Mjesecu. Kaže prijatelju za vikend gotovo

U 4. Mjesecu ga molim da završi jer trebam početi raditi 😂
 

Najnoviji postovi

Na vrh