• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Je ..u pravu ste

Znam da možda čitaju ovu temu i oni koji se kunu kak ne treba vakumirati klimu za kuču....dušik osim kaj je jeftin ..njegova krivulja p/T je povoljna za test i lako veže vodu na sebe..
Samo vakumiranje se radi cca pola sata jer voda lakše hlapi u vakumu..znači nije dosta napraviti vakum 03 nego držati tako pola sata da svaka kapljica ishlapi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Ja sam htel druknuti sa zrakom ali je ovaj poskočil, kaj si lud, vlaga......
Nakon izmjene motora izvakumiral je klimu i napunil ju ali je ona otkazala poslušnost još na proljece.
Ja sam posumnjal da nema plina ali na kraju nije bilo tak.
Ima neke muhe, ne pali komprrsor, ali otprilike sam shvatil kak ju prevariti pa da služi
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Čovek ima tvrtku, desetak kombija.... inače se ne igra s auto klimama a ni kučnim klimama, eventualno ako ubode čitavu zgradu ili urede....
Meni je to napravil jer mu ja nisam bilo ko ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Da sam znal da si ti majstor i od tog zanata i imaš alata.....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Širok spektar znanja u uskom području dejstvovanja 🤭(y)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Situacija od danas a pitanje vezano za raspravu oko pune crte od prije par dana.
Ja sam odlučil pristati sa desne strane nebi li malo pogledal slana polja.
Točno znam da tu trebam stati i nisam naglo kočil, dal sam desni žmigavac sigurno 100 metara prije.
Skoro me naguzilo, mada to je manje bitno.
Mene je rasrdilo to kaj mi je trubil i mahal rukama na mene.... da sam ga mogel ufatiti najvjerojatnije bi pajser iza sica potegnul.....

Kasnije kad je adrenalin malo splasnul sjetil sam se da je desno puna linija.
Moje pitanje je dali sam se ja uopče tu smel zaustaviti i da me ovaj naguzil sa čije police bi se popravljalo?

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Slika je metnuta gledano iz mog viđenja i kretanja,
Uostalom, dal sam desni žmigavac ;)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,780
Jel nije tu isprekidano nešto?
 

Prilozi

  • Screenshot-20230805-170238-Maps-2~2.jpg
    Screenshot-20230805-170238-Maps-2~2.jpg
    26.2 KB · Pregleda: 15

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,496
Rubna puna linija nema veze. Obično se koristi na cestama koje su uske i nema mjesta za normalnu širinu bankine. Samo upozorava vozača na rub kolnika. Puna središnja je druga priča
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Situacija od danas a pitanje vezano za raspravu oko pune crte od prije par dana.
Ja sam odlučil pristati sa desne strane nebi li malo pogledal slana polja.
Točno znam da tu trebam stati i nisam naglo kočil, dal sam desni žmigavac sigurno 100 metara prije.
Skoro me naguzilo, mada to je manje bitno.
Mene je rasrdilo to kaj mi je trubil i mahal rukama na mene.... da sam ga mogel ufatiti najvjerojatnije bi pajser iza sica potegnul.....

Kasnije kad je adrenalin malo splasnul sjetil sam se da je desno puna linija.
Moje pitanje je dali sam se ja uopče tu smel zaustaviti i da me ovaj naguzil sa čije police bi se popravljalo?



 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Evo..svako tumaci kak njemu paše..i za to se nađu prikladni članci..nevjerojatno.

Opčenito poštovanje drugih u prometu kao i kulturu je nemoguče opisati zakonom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh