• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
A b klasu? Ne volim takve aute ali ona mi je pozeljna. Pogotovo novi model automatik. B200 je 1.6 renault ja mislim.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ZJ a da kupiš kombi ? Muhač lako ti zezaš kad voziš Audi i to je Nijemac .
Od kombija mi se najviše sviđal Ford a najmanje VW.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ford opel najvise pate na hrđu.
Ovako nisu loši .
Što se kombija tiče tu je sve sreća .
Ja znam da je reno loš dosta a dijelovi skupi.
Za vw ima dijelova svagdje .
Samo kod nas cijene nisu realne
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Mali pa ti se u sve razumiješ [emoji38][emoji38]

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sreča je jako bitna Ford izdržal 1 000 000 km i više ga nismo mogli imati . VW jedino 5 tak je bil ok ostali totalno loši Citroen stradal u sudaru novi . Jedini križevački taksi veli nalbolji Reno najlošiji Mercedes .
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Muha, želje su jedno, mogućnosti su nekaj drugo.
Iščem auto koji je modularan, relativno mali izvana, prostran iznutra. Znaš i sam da svašta vozim u autu i da moram ponekad izvaditi sic, dva ili tri... Važno mi je da ima ravnu podnicu kad su izvade sjedala i da se vrata gepeka otvaraju do podnice.
Dizel 1,6 sa ~110 konja mi je dovoljan, ak je automatik još i bolje, kuka poželjna.
Teško je nadomjestiti Picassa, koji je (meni) idealan u tom smislu. Berlingo/Partner je izbor, ali je teško najti takav rabljeni auto u nerazj... stanju.
Ostaje C4 Picasso ili C-max.
Caddyja (4x4 i produženog ) sam se navozil i ne i ga ni badava da mi ga daju.

Radi cijene ne može biti mlađi od 5...7 godina jer keša više nemam, a kredit neću.

Dali si u tim okvirima kaj oces razmisljal o skodi yetti???
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Joja, niš od VWa neću.
Yeti je grda kutija bez gepeka, s jako ratrošnim motorom. Prije bi onda glede Caddyja, a to neću. A i cijene rabljenih su nerazumne.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Muha, želje su jedno, mogućnosti su nekaj drugo.
Iščem auto koji je modularan, relativno mali izvana, prostran iznutra. Znaš i sam da svašta vozim u autu i da moram ponekad izvaditi sic, dva ili tri... Važno mi je da ima ravnu podnicu kad su izvade sjedala i da se vrata gepeka otvaraju do podnice.
Dizel 1,6 sa ~110 konja mi je dovoljan, ak je automatik još i bolje, kuka poželjna.
Teško je nadomjestiti Picassa, koji je (meni) idealan u tom smislu. Berlingo/Partner je izbor, ali je teško najti takav rabljeni auto u nerazj... stanju.
Ostaje C4 Picasso ili C-max.
Caddyja (4x4 i produženog ) sam se navozil i ne i ga ni badava da mi ga daju.

Radi cijene ne može biti mlađi od 5...7 godina jer keša više nemam, a kredit neću.
Dokle mogu shvatiti tvoje razmišljanje i otprilike sam shvatil kak ti razmišljaš i zato sam i napisal da auto kakav bi ti još nisu izmislili, a rabljenog da prođe tvoje kriterije može odrediti samo cijena.

Tog kedija 4x4 kojeg si se navozil su ti badava dali pa si ipak prihvatil kad si ga se navozil :icon_wink:


ZJ a da kupiš kombi ? Muhač lako ti zezaš kad voziš Audi i to je Nijemac .
Od kombija mi se najviše sviđal Ford a najmanje VW.
Ja ne zezam nikog, moja kanta zadovoljava moje standarde i nisam joj rob.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Vrag za silu i muhe jede...
I sad se na posel vozim Caddyjem (i ponekad Navarom) ali nije moj i nisam ga biral, a niti mu plaćam gorivo i popravke. Bučan je užasno, trom i rasipan.
Kad se vozim Rent a carom, gotovo uvijek je to Vitara.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Ford opel najvise pate na hrđu.
Ovako nisu loši .
Što se kombija tiče tu je sve sreća .
Ja znam da je reno loš dosta a dijelovi skupi.
Za vw ima dijelova svagdje .
Samo kod nas cijene nisu realne
Stric mi ima opela starog 15 god. i ni trunke hrđe, pere ga dva put godišnje.
Osobno imam renola i te priče da je skup za održavanje i da se stalno kvari okači mačku o rep. U 2.5 god. osim redovnog održavanja nikakvih kvarova a kupio sam ga sa 220000 km. Brat mi isto ima renola sa sada već nešto preko 300000 km i isto nikakvih problema ni kvarova u zadnje 2 godine kako ga ima. I prije smo u obitelji vozili Francuze i uvijek smo bili zadovoljni sa njima.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
@ ZJ Onda gde je problem, voziš večinu vremena za volanom najboljeg vozila na svijetu i tak ti je svejedno kak se zove, kakve pogone, boje, oštečenja.... ima na sebi.

Sječaš se tam gde si me s onim 4x4 vozil pod onaj breščec i gde je jedva krenul jer si mu jeb.... mate.... na leru? Ja sam ti onda rekel da ja tam gore idem ko avion s običnim pogonom s svojim autom.
E vidiš, da si mi toga 4x4 dal ja bi ti pokazal kaj on more bez svih pogona i špera....

I dalje stojim iza svojih tvrdnji da buš ti jako dugo odabiral svojeg drugog suva ili monovolumena, a u konačnici kad ti neko nekaj ponudi po dobroj cijeni to bu zatvorilo oči svim tvojim zahtjevima. Ruku na srce, isto tak bi i meni.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
ZJ, auto koji bi ti kupil još nije izmišljen.
Sječam se kad si korziku uzimal....... kilometri, kuka, motor s određenim momentom ali mora biti tolko kilovata jer ovi drugi ne valjaju, ako je dizel vibrira, ako je benzinac puno troši, onda prelazimo na mjenjač, onda od opreme kaj ima, ako i ima sve sigurno mu nekaj fali kaj neki drugi ima a ovaj model ni u tvorničkoj ponudi to nema, pa onda vanjski izgled, mikro ogrebotine, gume i njihova dimenzija, otpor kotrljanja.......

Za tebe su samo dva riješenja. Kupiš Pežola experimenta a naj bolje da si daš po naruđbi raditi novog ali u ugovor obavezno napiši da su ti u garantnom roku dužni prepraviti nedostatke koje ti shvatiš da taj auto ima i ugrade opremu koju shvatiš da ti fali.

Evo da se nadovežem na MUHU.Posto sam često po Njemačkoj,Austriji...
Kolega kaže, idem ja sa tobom,naći ću si auto tamo su zabadava.Normalno ja kažem,ajde.Proveli u Augsburgu tri dana,ja svojim poslom on svojim,krećemo kući,opet sa mojim autom.Onako usput ja njega pitam,zašto nisi kupio auto,kaže,pa nisu baš zabadava,ono što sam ja htio je kad platiš davanja,cjena ko i kod nas,a kolko sam para pripremio ima od opreme samo kotače.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Treba znat i kupit auto .
Ja sam si dva nedavno iz Njemačk dovezao .
Samo treba čekat pratit .
Što se tiče renola imaju ih u daljnoj familiji .
Ja sam na jednom 6 tisuća eura popušio laguna krama kake nema.
Ovi imaju megana svako malo na tabli piše za inektore.
A koliko su auti skupi u njemačkoj neka vam ova slika dočara samo da sam imao para u džepu bio bi moj.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,279
E da ja ispričam svoju prvu kupovinu auta:
Elem tih 80-ih onog vijeka,, u bivšoj državi najača autopijaca je bila u Ljubljani,,,
skupio ja nekih 4 kile onih DM. otišo na pijacu u deželu,,, što mi se sviđa,,, fali mi još 500 DM,,, vratimo se ,,, sledeći put,, krenemo imam ja 5 kila onih DM,, al jebiga sve što mi se sviđa,, fali još,,,
E treči put odemo mi i kupim ja YUGO45,, bem mu sunac dvije godine star,, a platim ga 5500DM,,,,,
sad iz ove perspektive mi glupavo,, al tad su bila takva vremena,, maaa nežalim,,
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Mali imaš link od tog golfa...čist me zanima?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Mali imaš link od tog golfa...čist me zanima?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Prodan je ubrzo moraš čekat ako kupuješ gledat svakih sat vremena označiš si regiju za bliže.
Oko Minhena vjeruj ovo drugo je daleko ovaj je bio od minhena 100 km .
Bude svega.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Treba znat i kupit auto .
Ja sam si dva nedavno iz Njemačk dovezao .
Samo treba čekat pratit .
Što se tiče renola imaju ih u daljnoj familiji .
Ja sam na jednom 6 tisuća eura popušio laguna krama kake nema.
Ovi imaju megana svako malo na tabli piše za inektore.
A koliko su auti skupi u njemačkoj neka vam ova slika dočara samo da sam imao para u džepu bio bi moj.
Lagunu imam i stvarno se ne mogu požaliti na nju. Još je u kombinaciji sa plinom tak da je u konačnici stvarno jako povoljna za vozit. Mijenjao bi ju samo zato jer nam je postala malo ne praktična. Ima skoro 5 metara i s obzirom da ju u zadnje vrijeme žena vozi ima dosta problema sa parkiranjem na poslu i kad djecu vozi u vrtić nema baš gdje stat a da kasnije lako izađe van sa parkinga. Neki monovolumen bi bio idealan, dosta mjesta a nije opet predugačak. Najviše mi se sviđa za sad Scenic 2006- 2008 god., još kad bi našao neki u kombinaciji sa plinom to bi bilo odlično.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Prodan je ubrzo moraš čekat ako kupuješ gledat svakih sat vremena označiš si regiju za bliže.
Oko Minhena vjeruj ovo drugo je daleko ovaj je bio od minhena 100 km .
Bude svega.

Jeli znaš ti di je Augsburg?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Moja je odlična bila od plina se motor raspao i 3 getribe mjenjao.
Poslije ju zamjenila dva golfa i nadomjestili što je ona pojela dijelova.
Od tada renola ni da vidim.
Neko možda ima sreću a neko kupi i gadno najebe .

Jeli znaš ti di je Augsburg?

Ne ali si vidim na karti kada gledam .
Išao sam oko 900 km u jednom smjeru.
A ima i pravaca 1500 km to se ne isplati
Auta ima samo da nije glupog uvoza
forensic anthropology wages
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Mali...te strojke od 3000 e sto objavljujes ce ti pojest vise novaca od Renaulta

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh