• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Takav motor je bil na Vitari koju sam vozil, doduše s puno manje kiometara. Ludilo kak to ide.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Daciu sam vozil, i sutra idem s jednom u ZG. Na tom autu se meni nist ne dopada i ništ me nebi privuklo k njemu.

Fiata nisam probal, ali ovaj s slike mi se barem izvana sviđa.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
... u planu je dacia duster 1.0 s ugrađenim plinom, a
Ako ti ne treba takav tip auta, zaobiđi ga. Auto ko auto je OK, ali taj motor je jednostavno premali za njega. 1,5dci 115 je slab, a gdje ne bi taj.
Auto sam nema puno mjesta i ima visoku potrošnju za dulja putovanja, no kad siđeš s ceste, na sve to zaboraviš.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ja sam pucal na alfu, ali mi bila preskupa, a tipo se slučajno našel za jeftine novce.
Od Talijana jedino kaj se meni svidalo je lancia delta integrale.
Ovi danas baš ni jedan mi nije baš auto za poželjeti ali ovaj ko tvoj bi mogel proči.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,536
Ja sam pucal na alfu, ali mi bila preskupa, a tipo se slučajno našel za jeftine novce.
Trebal si to uzeti. Veli jedan dobar mehaničar kod mene da su to vječni auti. Kad ga jedamput kupiš više ga se nisi riješil… 🤭
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Imal sam Tipa prve generacije i tri prostrana XM-a,no moram reci da sam se u Tipu osjecal ugodno i komotno jedino mi motor1,4i bil malo preslab za put do Graca .
Zadnji 25let vozim sam citrace i zadovoljan,valjda nisam picajzla pa mi ne smeta sve. 🙃
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Trebal si to uzeti. Veli jedan dobar mehaničar kod mene da su to vječni auti. Kad ga jedamput kupiš više ga se nisi riješil… 🤭
Ja obično takvima i sličnima velim nek vočnjak posade da budu imali kam parkirati kad se auto potroši 🤭
 

Jelena

Novi član
Tu od
5 Lis 2020
Poruka
4
Pozdrav svima,
Evo situacija je da mi je zablokirala brava na zadnjim desnim vratima, passat b5.5, neda se otvorit ni iznutra. Kak bi se uopce doma tapicirung skinul, jedino da se sjedala maknu ili? Kolko ta brava dođe? Ima neko iskustva? Ovak po internetu vidim da je dosta skupa
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Isto auto imam a problem je vjerovatno u sajlicama unutra ,kod mene je pucala al za unutrasnju bravu.A tapacirung bude zeznuto skinut ako se vrata ne otvore imas 2 vijka u ručki i 2-3 torx vijka ispod + zakačke ...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Jelena

Novi član
Tu od
5 Lis 2020
Poruka
4
Da, skidano je nedavno s vozacevih vrata zbog podizaca stakla. Al ovo druga prica posto se ne mogu otvorit
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,599
Imal sam Tipa prve generacije i tri prostrana XM-a,no moram reci da sam se u Tipu osjecal ugodno i komotno jedino mi motor1,4i bil malo preslab za put do Graca .
Zadnji 25let vozim sam citrace i zadovoljan,valjda nisam picajzla pa mi ne smeta sve. 🙃
Ja sam imao Tipa sa 1.9 turbodizelom,išao ko raketa
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,254
Znam, imal sam nekad 127 sport.
Koja je to mala jurilica bila o_O
Moj stari je imao 128 sport, tamo 79' 80'.
Kaže da je to jedino auto od kojeg se je u suzama rastao.
Ja sam imao tipa 1.7 d obični 94' godište, moj prvi auto, što je taj sve izdržao.
 

Prilozi

  • images.jpeg
    images.jpeg
    6.5 KB · Pregleda: 22

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Ovu daciu sandero s 1.0 turbo+plin sam vozio. Ide to ok, troši malo i nije za jurcanje i autocestu. ipak fali snage...
 

Najnoviji postovi

Na vrh