• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,071
En moj decki...fine guzice...

Omladina mora znati raditi na terenu i prilagoditi se svim uvjetima, igrati utakmice u gostima itd...
ZJ je jedina iskusnjara tu, kak se meni cini...
Lako Velecasnom...veli Gospodin s vamaaaa i lova curi....
More fukati na farofu ak hoce ili ide skropiti po kucama...

A Deda Marek je vec pozabil o cemu se dela... on je to zadnje delal na zapregi sa sijenom ;)

Nema bolje terena nego fukati na sijenu....
 

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
193
Pa da na ovim prostorima je magična brojka za kilometražu 185 000, bio star 5 ili 15 godina, pogotovo za uvozne aute. Dobro ti motori uopće izdrže s obzirom da tu i nema nekog održavanja. Nije ni čudno kad se zaštopa dpf ili ode dizna na "samo 150 000km"
 

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
193
Mogu zamislit komentare fanatika golfa 2 :hahah:, bolje da im je popljuvao po obitelji nego po golfu:LOL:.
Da se razumimo, ne kažem da je auto loše, ali siguno ima i boljih i lošijih... S razlogom nitko ne želi auto bez servo volana i abs kočnica.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ma ja..ali ne razumjjem kako može netko biti toliki fanatik da digne ruku na u ovom slučaju njega.
Svi trpaju svoje tako i gajić svoje..jebiga surova igra za ugrabiti para.Ekipa gušta i meni je to ok.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,490
U dardu nosilo par kolega i super su zadovoljni. Ja ne vozim dizele tako da ti iz prve ruke ne mogu ništa reći. Ali kolege su zadovoljni
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,636
moj mehaničar isto nosi u Dardu, nosio je moju sa b5 i bio sam zadovoljan...dok se nije raspao motor, ali turbo ostao čitav :D
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Kamo vozite/saljete turbinu na reparaciju? Ako je itko imao problema sa njima. :hahah:
Imao je netko u Karlovcu reparaciju turbina, mislim da negdje Stative ili Jelsa.
TCM servis točnije, našao na Googlu😁
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,636
Da, za Mario sam zaboravio.

A da lli rade oni i bosch pumpe? Ili znate nekog u Vk ili okolici a da nije onaj iz Mirovaca?
Treba passat na tehnički a gorivo curi na sve strane, prošle godine je kontolora (ili kako se već zove) zalio vodom, da ga ne bi ove godine sa naftom :ROFLMAO:
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
To
Da, za Mario sam zaboravio.

A da lli rade oni i bosch pumpe? Ili znate nekog u Vk ili okolici a da nije onaj iz Mirovaca?
Treba passat na tehnički a gorivo curi na sve strane, prošle godine je kontolora (ili kako se već zove) zalio vodom, da ga ne bi ove godine sa naftom :ROFLMAO:
To ti ne znam, ali znam da rade ovdje minimalno dvojica na forumu. 🤪

Radi Bošnjak na ind. zoni prema Mirkovcima, prije pruge, nezz dali na njega misliš?

Turbos/Mario 👍
View attachment 69124
To nije ona naša? To za maloga?
 

Najnoviji postovi

Na vrh