• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
bogec kaže:
jedno pitanje da ne otvaram novu temu

ODNOSI SE NA ČLANOVE IZ BOSNE I HERCEGOVINE

može li mi tko od vas reči koliko košta folija za omatanje bala sjenaže, veličine 750mm ili 500mm kod vas :?: :?: :?: :?: :?: :?:

hvala

gle sad ovo ja citiram samog sebe :shock:
pa zar nitko ne može od članova iz bosne pitat u dučanima kolko dođe folija :shock:

hvala na dobroj volji :shock:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
dobra :!: :!: :!:
koliko ima noževa??
od koliko do koliko radi bale???
 
I

ivica85

Guest
jako sam zadovoljan sa balirkom a i musterije su zadovoljne radi ljepe bale i teske !
14 nozeva!
od 0,5m mogu napravit do 1,80m
 
Å

Željko

Guest
Ja nemam iskustva s tom balirkom, ali mogu ti reci kaj se priča o njoj!
Ta balirka je dobra, ali dobra smo za suho, dok za sjenažu je malo preslaba!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Hehehe, a meni bi trebala za isključivo napravit oko 200 bala sjenaže godišnje, sijeno baliram u kockast, možda bi slamu s njome balirao!
Točnije, njihov najmanji model CORSA 120, ta me nejviše inteersira, i omotač 2100, to sve skupa bi nas došlo oko 150 tkn!
Bio sam u tvornici u italiji tamo i gledao samu proizvodnju, al neznam ništa o njima, pa pitam možda ima ko nekih iskustava!!!
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Šanana pogledaj si i Wolagri, isto dobre balirke, jedna je kod mene u kraju i lijepe bale radi
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
858
bogec kaže:
bogec kaže:
jedno pitanje da ne otvaram novu temu

ODNOSI SE NA ČLANOVE IZ BOSNE I HERCEGOVINE

može li mi tko od vas reči koliko košta folija za omatanje bala sjenaže, veličine 750mm ili 500mm kod vas :?: :?: :?: :?: :?: :?:

hvala

gle sad ovo ja citiram samog sebe :shock:
pa zar nitko ne može od članova iz bosne pitat u dučanima kolko dođe folija :shock:

hvala na dobroj volji :shock:

Koliko sam video bala sjenaže u BiH, čisto sumnjam, kako ima neka organizirana prodaja folije.
 
H

Helena

Guest
tine kaže:
bogec kaže:
bogec kaže:
jedno pitanje da ne otvaram novu temu

ODNOSI SE NA ČLANOVE IZ BOSNE I HERCEGOVINE

može li mi tko od vas reči koliko košta folija za omatanje bala sjenaže, veličine 750mm ili 500mm kod vas :?: :?: :?: :?: :?: :?:

hvala

gle sad ovo ja citiram samog sebe :shock:
pa zar nitko ne može od članova iz bosne pitat u dučanima kolko dođe folija :shock:

hvala na dobroj volji :shock:

Koliko sam video bala sjenaže u BiH, čisto sumnjam, kako ima neka organizirana prodaja folije.
Upravo tako tine ! ovdije mi muku mučimo da nabavimo osnovni repromaterijal a da ne govorimo o samoj foliji za rolo bale , mogu slobodno reći da kod nas na našem području to ne postoji mislim na livanjski kraj, u Livno je stigla nedavno jedna rashrdana rolo balarica koja će po mome sudu biti neisplativa s obzirom na organizaciju gospodarstva koje je kupilo balaricu . Kod nas sve to skupa sporo ulazi i prodire ,jer su ovdje geni kameni i mentalni sklop još tvrđi. :D
 
H

Helena

Guest
Zanima me kolika je cijena kod vas rolo bala ili prodaje li to netko od vas pa da vidimo isplati li se to uvesti ovamo?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Helena kaže:
Zanima me kolika je cijena kod vas rolo bala ili prodaje li to netko od vas pa da vidimo isplati li se to uvesti ovamo?
120 kn je omotana bala sjenaže..
kod mene se sada slama prodaje 100kn bala..
 
H

Helena

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
Helena kaže:
Zanima me kolika je cijena kod vas rolo bala ili prodaje li to netko od vas pa da vidimo isplati li se to uvesti ovamo?
120 kn je omotana bala sjenaže..
kod mene se sada slama prodaje 100kn bala..
Daj malo pojasni molim te ,120 kn usluga prvljenja bale ili toliko košta cijela bala kad bi je kupovali, ozbiljno razmišljamo o kupovini jednog šlepera , samo neznamo kako bi to išlo preko
granice , :?: carina i sve zavrzlame oko uvoza .
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
120kn košta usluga pravljenja silaže.....
ako ideš kuppovat recimo zbaliranu sjenažu možeš doči i do cjene preko 500kn po bali :!:
 

Najnoviji postovi

Na vrh