• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Batate

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ako kažeš da su svi na oko idealni onda je kalibracija u pitanju.
 

Dillinger

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2015
Poruka
433
prva klasa je gomolj gramaže 300-450grama bez oštećenja i rupica po sebi.
Taj batat iz gorenavedenog mjesta uopće nebi ni komentirao samo je pitanje dali je to naš HR domaći batat.(koliko ja znam ne nije,zato mu je i cijena takva)
 

SanjaLucija

Aktivni član
Tu od
20 Lis 2015
Poruka
289
Pozdrav Hele i Dillinger!

Znači u tome je stvar. Uglavnom su bili veličine oko 1 kg.
Ja sam mislila upravo suprotno. Da što je gomolj veći da je bolje kvalitete.
Danas u Lidlu oni duguljasti veći batatai su po 16,99, a oni manji okrugli po 18,99. Ne znam odakle su ... nisam gledala, ali sad polako počinjem povezivati neke stvari.

Eto to pokazuje još jednu razliku između amatera (mene) i ljudi koji se bave ovom kulturom.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Pa bar odi kupi kilu u lidl i ispeci dok ne dođe tvoj, nece ti bit zao.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Kod svakog proizvoda ti je bitna kalibracija ako prodaješ na veliko, prva klasa ide u izvoz a ostale klase se prodaju kod nas skuplje nego što ide prva klasa van.
Primjera radi, konkretno butternut tikvica, Šulog je otkupljivao tikvice I klasu do 1kg po 1-1,2k kn/kg i to je išlo u izvoz. One što su bile veće od 1kg su bile industrija i otkupljivane su po 30lp, te tikvice možeš naći kod nas po centrima po cijeni od 10-20 kn/kg.
Vani su ljudi "pametniji" tj. mogu biti kad imaju izbora, ja kupujem batat privatno kad mi sfali i ne želim 1 batat od kile kao u centrima, nije praktično.
 

SanjaLucija

Aktivni član
Tu od
20 Lis 2015
Poruka
289
Kod svakog proizvoda ti je bitna kalibracija ako prodaješ na veliko, prva klasa ide u izvoz a ostale klase se prodaju kod nas skuplje nego što ide prva klasa van.
Vani su ljudi "pametniji" tj. mogu biti kad imaju izbora, ja kupujem batat privatno kad mi sfali i ne želim 1 batat od kile kao u centrima, nije praktično.

Pozdrav kolega :)
Koja tuga ... vani kvalitetniji proizvod jeftiniji nego naš lošoii :icon_evil: na žalost to me ne čudi.
No primijetila sam jedan pomak. Do sada se batat mogao isključivo kupovati u onim pakiranjima po kg, vidjela sam u lidlu da ima u rinfuzi. No hvala Bogu da su se sjetili. Što meni ima tko nametati koliko ću kupiti! Hoću 1,5 kg, neću kg neću 2 kg. E tak! :icon_axe:

Pa bar odi kupi kilu u lidl i ispeci dok ne dođe tvoj, nece ti bit zao.

Hoću :(hi):
Žao mi je vaditi još moj ( nek se deblja ) a baš mi došlo da si ga napravim.

I mene pocetnika amatera koji nije nikad ni jeo batat hehe

Nisi još jeo batat :icon_surprised:
Ne znaš što si propustio :(grin): I ti u Lidl kupiti jedan za probu !
Ja sam rekla nedavno AKO na godinu posadiš više sadnica, a sad kažem KAD na godinu posadiš više sadnica :icon_e_biggrin:
Jedva čekam da probaš ( ako ne zekaš da nisi probao )
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Uglavnom ako voliš bundeve pečene u pečnici ili imaš djecu koja vole bunedeve pečene u pečnici batat ce bit razgrabljen najblaže rečeno jer ukusom je najsličniji bundevi.
 

SanjaLucija

Aktivni član
Tu od
20 Lis 2015
Poruka
289
To je valjda jedini način na koji ga nisam jela, a obožavam bundevu.
Baš ću probati. Prepoloviti ga ili staviti peči cijelog? Pretpostavljam sa korom.

Jao ogladnih pišući. Hvala na prijedlogu.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
To je više manje jedini način na koji ih pripremam :)

Maslinovo ulje, soli malo i dosta papra jer ga volim,crvena slatka paprika i dve tri žličice šečera, obavezno na papir za pečenje da si olakšaš život kasnije. Ja na 200 stavim 40ak min da malo hrskavo bude i to je to, sad narežem nekad kao pomfrit nekad na kockice.

I onda ih umačem u majoneze u pojedem puni pleh.


Ako nije problem za dmine stavite koji recept tu ili link jer ne znam ni sam više šta bi probao.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A ja pojela more bartata, a još nikada pečeni.:icon_scratch:
Skuham, gotov za dvadesetak minuta, ogulim kožicu i navalimo ko mutavi.

E, budem probala i pečeni.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,045
Ne zezam stvarno nisam nikad jeo, ma ni u rukama držo batat a u centrima na otokj mislim da ga nisam ni vidio, mozda i jesam ali posto sam rijetko u sopingu samo proletim pored stvari koje mi netrebaju a batat je na odjelu povrca tamo ne zalazim hehe
Mi koji nemamo djecu mi zelimo probat samo peceni na ulju ili u fritezi hehe za drugo se ne zanimam :p:
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Meni je najbolji u pećnici na plehu izrezan malo deblje nego pomfri + nekoliko rebrica...

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

SanjaLucija

Aktivni član
Tu od
20 Lis 2015
Poruka
289
Mi koji nemamo djecu mi zelimo probat samo peceni na ulju ili u fritezi hehe za drugo se ne zanimam :p:

Meni je tako napravljen najbolji. Vidjeti ćeš.

.
Ako nije problem za dmine stavite koji recept tu ili link jer ne znam ni sam više šta bi probao.

Ima neka stranica sa receptima, sutra pronađem i postavim.
Ja sam ga jela kao pire ( s tim da ga radim pola pola sa krumpirom da ne bude preslatko )
Pekla sam ga u rolu u tepsji zajedno sa krumpirom uz pečeno meso.

Zadnje što sam probala na nagovor prijateljice, a dugo sam se odupirala tome, je batat u varivu. Dakle umjesto krumpira u varivo se stavi batat. Bojala sam se da će biti preslatko i uništiti varivo, ali jok, slatkoća svedena na minimum, a okus variva .... mljac.

p.s. koja je svrha stavljanja šećera pri pečenju u rolu?
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
p.s. koja je svrha stavljanja šećera pri pečenju u rolu?

Secer pojača slatkocu i lagano se karamelizira pa se dobije i korica, treba probat više recepata pa odabrat onaj koji najbolje odgovara kome.

Meni je nekako najdraže narezat batat na kockice 2x2 cm i tako na papiru za pečenje ispeci.


Jučer išao zaliti batat posađen an foliju i vidim da ih par ima na zemlji ispd folije, dakel ne u zemlji nego između folije i zemlje.

Jel ima neki razlog osim možda pretvrde zemlje za to?
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Bit će dobar urodi plitko za vađenje.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Da baš sam se iznenadio dosta ih je baš plitko u gredici koja je 15-20cm samo.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,045
Ja jucer vidio da je moj poceo cjetat, sanja je rekla da ona moli boga da njen ne cvjeta...zasto je to lose
 

SanjaLucija

Aktivni član
Tu od
20 Lis 2015
Poruka
289
Prvo evo linka sa receptima za jela s batatom

ravidra.hr/wp-content/uploads/2014/09/Sva-lica-batata_kuharica.pdf

@krumpironja

Prošle godine kod mene je nekoliko sadnica procvjetalo i ispod njih za razliku od drugih koji nisu cvjetali nije bilo niti jednog ploda. Ama baš ništa, a pod drugim savršeni batat.
E sad, da li je to uvijek tako kad procvjeta ... to će bolje reći naši uzgajivači koji se u to bolje razumiju. No moram napomenuti da je kod mene ranije procvjetao. Negdje početkom 8. mj ... ako se dobro sjećam.
Evo zakoračili smo u 9. mjesec što znači da je batat već zreo i može se vaditi ako netko želi, pa ja ovako amaterski mislim da cvatnja u ovoj fazi nije tako veliki problem kao kod mene kad se batat još formirao.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,045
Al pitanje je kad si ga ti sadila a kad ja heh i iskreno ne sjecam se kad sam ga sadio,neznam vidit cemo sta ce bit
 

Najnoviji postovi

Na vrh