• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
a ja imam lufta u tom kučištu......pa možda dok neode, da i ja repariram ležajeve.....
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
mataz.17
Taj set lamelica ti u mađarskoj košta 100 kn.Dobiješ ih fino svezane na špagici i samo i posložiš i to je to
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
mataz.17
Taj set lamelica ti u mađarskoj košta 100 kn.Dobiješ ih fino svezane na špagici i samo i posložiš i to je to

sam mi javio kolega treba i osovina,te lamelice i one plocice sve komplet novo treba uzet,sad neznam kolko me to izađe sve kod nas ak narucim u traktor centru,a mizlja18 i mađarska mi nije daleko tak da cu morat vidit sve.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
Mzilja, to tvoj ?

On je sličan ( po izgledu) 1025-ici. Možeš mi reći o tim Belarusima, kakvi su za prednji utovarivač, za baliranja, uglavnom osnove traktora :) Hvala.
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
144
mataz 17 reci ti kolegi da on izbaci te lamele i stavi direktno,ja sam to tako napravio i nemam više problema s tim
 

denimede8

Član
Tu od
8 Lis 2011
Poruka
32
Ima netko Belarus 1025 ? Ili neki sličan tome, da mi malo više o njemu kaže?

Hvala

ima moj prijetalj s kojim stalno radim 1021.2 isto 105 ks.Mogu reci da je dobar traktor vuce trobrazne, potrosnja po rali mu je negde 10 l, puno je brzi od mog 952 ide 38 km/h nez kj da ti jos kazem pitaj ak te nekaj konkretno zanima.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
@ivanz ma nije u planu ali uletio u snove ha ha ;)
@stoka baš čudno da je PP Orahovica sve prodala, ima na njuškalu prodaje neki lik te sa licitiacije po 21 000 kn ofarban u crveno.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
266
ima moj prijetalj s kojim stalno radim 1021.2 isto 105 ks.Mogu reci da je dobar traktor vuce trobrazne, potrosnja po rali mu je negde 10 l, puno je brzi od mog 952 ide 38 km/h nez kj da ti jos kazem pitaj ak te nekaj konkretno zanima.

Pa zanima me još jedino da li se oni proizvode u Novom Sadu ? Jer mislimo odandje kupiti novoga :D
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
Koliko sam ja obavešten u Novom Sadu se zasad sklapaju samo Kineski YTO traktori.
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
http://www.agropanonka.com/lokacija.htm

Eto lokacije, agropanonka, samo neznam nista o njima...

Oni su zvanični zastupnik u Srbiji za Belarus i Mahindra traktore, ali mislim da se tu ništa ne sklapa, šuškalo se nešto da će možda nekad i sklapati, ali ne znam šta je od toga ispalo.
Za sada jedino sa sigurnošću znam da druga firma Agrovojvodina sklapa YTO. Ako se ne varam, oni su pre uvozili i dovršavali vladimirce.
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
JOš nisu počeli da ih sklapaju mada je pogon gotov, moj buraz vozi kamion za Rusiju pa u povratnoj turi dovozi beloruse, još u oktobru su dovozili traktore u delovima ali koliko znam sklapanje još nije počelo
 
G

gibanj

Guest
sam mi javio kolega treba i osovina,te lamelice i one plocice sve komplet novo treba uzet,sad neznam kolko me to izađe sve kod nas ak narucim u traktor centru,a mizlja18 i mađarska mi nije daleko tak da cu morat vidit sve.
139 kn u vinkovcima lamelice garnitura
 
M

MirkoMTZ52

Guest
Novi član

Prije sveka pozdrav svima, evo tek sam se ulogirao, nakon što sam pomno pročitao cjelu ovu temu u kojoj sam pronašao dosta korisnih informacija, na kojima se zahvaljujem.
Inače svo moje iskustvo je otkad sam kupio 52ojku 72. godište prije 3 godine, kad sam se zaljubio u ovu mašinu na prvi pogled!:D

Kako mi je stroj još uvjek stran sigurno ču imati puno pitanja.

Uglavnom ga koristim za šumu (čeza za 5 kubika drva, vitlo 5 tona) i nešto malo orem.
Stavit ču sliku čim prokužim kako:scratch
 
M

MirkoMTZ52

Guest
Neki dan mi prednja ljeva guma doslovno eksplodirala usred šume, guma je imala dobre ripne ali je bila stara, pa se raspucala a i pumpao sam je možda malo previše (skoro 4 bara), jer mi se inače činila da malo leži nisko.

Kupio sam novu istu kakva je bila 8,3-20(Matis oko 120€) a stražnje su mi 15,5-38, pa kako sam sada pročitao izgleda da sam trebao u zeti 11,2-20, no sad je kasno.

Ali imam par pitanja: Što točno zanači mjera 8,3-20? 8,3 da li je to samo širina gime u colima ili je to neki odnos širine i visine. A 20 ako se ne varam je promjer felge?

Kako sada imam novu ljevu prednju gumu, a desna mi je stara (negdje na 50%) da li bi mi to moglo zeznut diferencijal u prednjem mostu iako jako malo vozim po asfaltu??? Ili to Rus ipak može da podnese...

mtz 52, kontam da je najrašireniji model MTZ traktora.......

Mislim da je to jedina 52ojka u ovom kraju, a 82ojki možda ima 3-4, ovdje su svi orjentirani na Fiat odnosno Store
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh