• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

sira

Novi član
Tu od
4 Ruj 2011
Poruka
4
imam mtz 82.1 temperatura naraste na 90c a pritisak ulja padne na 1 i to u uožnji po putu u roko 3 minute? niša ne dimi i sve tekućine ima šta bi moglo biti dli ima vize struja sa tim?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
daj još malo opiši , koliko je star traktor , koliko je radio traktor i to
kako su se dosadašnji vlasnici ophodili prema njemu ............
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
evo to što je bobo napisao i ja velim još, novi izgled limarije, blatobrani i poklopac motora i mslim da ovi 820.2 imaju finuju hidrouliku (nisam 100% siguran), i da prednje gume su veče i šire, što je isto jedan veliki plus, a cijenovno nema neke prevelike razlike u odnosu na 820.1 ;) zato preporučam 820.2, ja sam se dost raspitivao oko tog modela, bio sam u Jurvalu i sjedio u njemu, provozao ga i tako, dost je ''bolji'' u odnosu na predhodnika :D

aNaNa040-1.jpg


:mrgreen:

Ima li ovaj volan pomjeren u desno, noviji je model pa neznam, jedino mi se na rusu nesviđa to što volan nije u centru, to me baš živcira kod njih. Ali su to mašine za 10+
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
:pZa koju godinu će i ostak proizvođača traktora ugrađivati volan malo u desno zbog ergonomije i bolje kontrole obradivih kultura i neće priznati da je to copy kao i za prekidač mase:p
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
:pZa koju godinu će i ostak proizvođača traktora ugrađivati volan malo u desno zbog ergonomije i bolje kontrole obradivih kultura i neće priznati da je to copy kao i za prekidač mase:p

ima li ili nema volan sastrane taj 820.2 NL
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pozdrav.pošto sam novi na ovom forumu molio bih vas da mi napišete ili stavite link ako znate gdje se može nači katalog rezervnih djelova za mtz 82.temu sam pročitao pozorno cjelu i dosta sam našao koriznih informacija pa bih vam bio zahvalan još i za taj kataloh.hlava i pozdrav:drinkers::supz:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,204
evo malo zamatanja kod susjeda :D
jedan covjek ima iz susjednog sela ima belarus 922

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=m-uprP20VyE[/YT]
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
evo dečki ovdje se vidi prava ruska snaga :

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=rIOv0qVsiNk[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Pa i nije to neka naročita demonstracija sile , pogledaj kako su žile lako iskočile , vjerovatno je osušeno drvo u pitanju
prije bih rekao da je u pitanju gluporija vozača
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Pa i nije to neka naročita demonstracija sile , pogledaj kako su žile lako iskočile , vjerovatno je osušeno drvo u pitanju
prije bih rekao da je u pitanju gluporija vozača
en ima nesto i u tome a i nemora biti to da je suho jer moze biti da slabo okorjenjeno i ima slabe zile
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
..... ali je u svakom slučaju gloporija vozača , daleko bi moćniji bio za ovakvo obaranje drveta bez one prikolice iza sebe ;)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
..... ali je u svakom slučaju gloporija vozača , daleko bi moćniji bio za ovakvo obaranje drveta bez one prikolice iza sebe ;)
uhh onda bi je valjda slomio kao čačkalicu hahahah:finga::lol:

273bcb456e9a5d7acac92b7.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] dečki šta kažete na ovoga našao sam sliku na netu mtz 82 sa zadnjima 18.4r38 ako se nevaram i prednje su 16.0r20
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
nisam siguran da so to te gume , ovo nazad su onako od oka 15.5 a naprijed 12ke , loša je slika teško je ocijeniti ali sam prilično uvjeren
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
nisam siguran da so to te gume , ovo nazad su onako od oka 15.5 a naprijed 12ke , loša je slika teško je ocijeniti ali sam prilično uvjeren
nemoj da te vara izgled blatobrana pošto kažu da 18.4 dođu preblizu blatobranima zato što su tu podizani blatobrani zadnji a posve sam siguran naprijed da su 16 jer sam vidio drugu sliku a sad nemogu je nači da stavim

http://eng.auto24.ee/kasutatud/auto_pildid.php?id=899099&view=40&cache_missing=1 pogledaj na ovo su 16-tice i vidi koliko mu je po visini od šasije obadvjema je isto
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Teško se ja varam , ono gore nisu 16ke , na ovom drugom linku ok , a koje su onda zadnje gume na drugom linku što si stavio ?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Teško se ja varam , ono gore nisu 16ke , na ovom drugom linku ok , a koje su onda zadnje gume na drugom linku što si stavio ?

nebi znao reči jer imaju veliki balo i nigdje s ene vidi da piše a ja sam samo ovaj link stavio radi prednjih guma ali vidi se da su jako blizu blatobranima zadnje tako da su sigurno visoke negdje kak su 16.9
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
eh da se bar kod nas može nabaviti ovakav model iz dolje priloženog videa, bez dvojbe bi ga kupio pa makar ušao u dugove do vrata:supz:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=EJjwyAGBs8g[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Pa šta mu fali što je pomjeren u desno , to ima i svoje prednosti
 

Najnoviji postovi

Na vrh