• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Ostali proizvođači čekaju da prođe vrijeme kojim su rusi zaštitili patent pa će i oni to početi ugrađivati :rolleyess:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
neznam jeste li probali voziti rusa sa volanom koji je u desno ?
A raspitajte se malo bolje dali neki vodeći proizvođači imaju pomjeren volan u desno 8)
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
neznam jeste li probali voziti rusa sa volanom koji je u desno ?
A raspitajte se malo bolje dali neki vodeći proizvođači imaju pomjeren volan u desno 8)

tranutno mi niti jedan ne pada na pamet osim mtz-a, a gledaj ovi najnoviji modeli belarusa imaju volan na sredini, vidio u gudovcu
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Kakve poteškoće, pa radi se o par cm pomaka, ODMAH se navikneš jer je sve sasvim normalno
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kad sam bio prije 3-4 godine prvi puta u Jurvalu u Vrbovcu i tako sjedim ja u novom 820.2, zaljubio sam se u njega :D i kaj je največa fora nisam uopče ni primjetio da je volan pomaknut u desno, tak da stvarno nije to ništa čudno, sve je pri ruci i leži u ruci.

Da nije netko komentirao moje slike tog belarusa na forumu i spomenu da je volan pomaknut mrvicu u desno ja to uopče nebi znao ni primjetio....:D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ovo je pila iako ne volim ruse zbog lošeg terena,kad bi se nešto nasmješilo 100%bi ga uparkiro u dvor,

Uploaded with ImageShack.us,:drinkers::drinkers:
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
da li netko zna cijene novih belarusa u RH?
tko osim jurval-a uvi belaruse u RH?
nekad ih je prodavao i JUL-COM , da li to još postoji?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Hm , nisam vjerovao da MTZ ima u prednjem diferencijalu blokadu ali sam se neki dan razuvjerio :blackeye:oops:
Znači nema totalnu blokadu nego neku vrstu djelimične špere , srce prednjeg diferencijala je tako konstruisano da sve što se više opterećuje ono se sve više i blokira
U osovinicama od satelita ima lufta (namjernog) i osovinice na krajevima nisu okrugle nego leže u V ležištu tako da pri opterećenju ispadaju iz centra i napinju zupčanike srca prema kavezu srca i time otežava rad satelita što je ustvari blokada
Znam da sam teško pojasnio ovaj princip ali to čudo od patenta je jako teško shvatiti , iskreno nisam mogao vjerovati da tako neki jednostavan sistem funkcioniše tako savršeno :prayer:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Evo jedna makina, ista kao na ajkulinoj slici samo cijela
Inace slikano kod nas na sajmu u Banja Luci, to je jedino sto je i bilo za slikati:madmana:



Uploaded with ImageShack.us
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel zna netko koliko dođe novi 820.2 ?, znači onaj s ravnim mostom i ljepšom prednjom haubom :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma to je meni najljepši Belarus...kad sam sjeo u njega prije par godina u Jurvalu odmah mi se svidio :)
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
Ma to je meni najljepši Belarus...kad sam sjeo u njega prije par godina u Jurvalu odmah mi se svidio :)

meni je dobro kod svih belarusa što su im jeftini dijelovi i što svaki mtz ima luđačku vučnu silu
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh