• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
sto reko savoris ili pukla glava ili veoma kriva. hidrotest glave uradi i ako prodje ravnanje i trebalo bi biti onda u redu. pregledaj i na bloku gde leze glava dal nema negde brazgotinu ili zajedenost u materijalu oko stubline pa tuda probija
 
I

ivke

Guest
ispitao sam glavu dobra je nije pukla i obradio je i opet duva a sto se tice bloka izgleda dobro jedino mi malo cudne hilzne u onom delu sto lezu na glavu malo su sve cetri razlicite tacnije nisu u istoj ravni najveca je razlika 0,30 neznam dali to ne pravi problem
 
I

ivke

Guest
i jos nesto 1 2 4 hilzna imaju oznaku C a 3 hilzna oznaku M i bas ta hilzna ima najvecu razliku od 0,30
 
I

ivke

Guest
i jos nesto 1 2 4 hilzna imaju oznaku C a 3 hilzna oznaku M i bas ta hilzna ima najvecu razliku od 0,30

i dali moram stavljati pored dihtunga i one teflone ili ne
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Pa ako ti je spublina potonula moguće je da na nju pušta , tefloni nemogu biti uzrok ali treba ih staviti iz nekih drugih razloga
 
I

ivke

Guest
kako je moguce potonuti verovatno svaka ima svoje leziste osim ako tu 3 hilznu nije predhodni vlasnik menjao pa nije je lepo uklopio,ali koliko sam skapirao ja vode imam u drugom klipu kada sam podigao glavu i to poprilicno vise od 1 dec...i nakon sredjivane i provere glave opet u 2 klip
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Voda iznad klipa ili glava ili dihtung ili puknut celinder može imat rupu kao igla da se skoro ne vidi 4 sklopa u mađarskoj za 82 1000 kn i manje .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ako kupim sva 4 sklopa tj cilindra klipovi ostaju stari ili?
Sklop znaći klip karike bolcna osiguraći bolcne celinder gumice celindera usput dobro promjeniti leteće ležajeve i pikse na klipnjači ako imaju lufta .
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Moze li mi netko reci nesto vise o belarusu 952 iz 98 god. i opcenito o rusima iz tih godina. Bio sam kod jednog covjeka i ostao sam zacuđen sto covjek vuce s njim. Plug 3x16'' ravnjak, prikolicu jednoosovinku goricu 10 t, itd. s time da su u tom kraju jako veliki brijegovi, nije ravno kao kod mene.
 

SnakE

Novi član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
25
Dali mi netko moze reci ili ako netko ima ovakav model kakv je i to
dtb2.th.jpg
[/URL][/IMG]ž


hvala!!!!
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Belarus

Evo par slika o belarus traktorima.
Zastupnik za hrvatsku je jurval.

belarus.jpg

traktor-belarus-952.3-slika-2085787.jpg

images


Kakva su vaša iskustva sa belarus traktorima
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh