• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

M

mtz 82

Guest
Moja je 82 ka isto plave boje ali svugdje na njemu pise made in ussr,nema nikakve razlike
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,347
Moj bivši Baćuška :) Nikad ga nisam naučio voziti, a iskreno nije mi bila ni želja.

DSC000111.jpg
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
evo ovak pitanje,znaci ovak,danas sam iso po jednog belarusa 820.2 star 4 godine 750 radnih sati i nije bas bio odrzavan,prijatelj ga kupio a ja iso po njega posto prijatelj iz dalmacije,i onda sam ga ja moro vozit oko 60 km do svog sela,da se moze ukrcat.i tu su nastali problemi dok sam ga vozio kuc,kad sam krenio prvih par kilometara bilo sve super i onda je poceo cukat u voznji koda gubi snagu,stali ja i stari natenkirali na benziskoj i krenili dalje,i onda sve bilo u redu nekih 40ak km,i onda opet cukanje ali jace,pocinje gubit na snazi,i stanem ja.ugasi se traktor,upalim ga i hocu krenit nema snage krepa.i nist odma idem gledat dovod goriva i skuzim posto je crijevo prozirno oko 5 cm grancicu u crijevu,rastavim ja sve,izvucem ju nekak jedva,sklopim sve,odzracim,i upali on nakon mal verglanja,i sad ostalo tih kako bi ja reko najgorih mi 20 km,krenio ja i sve dobro preso oko 10 km opet cukanje i to stanem ja traktor se ugasi probam upalit,malo duze vergla i upali.krenem ja,opet normalno,i nakon par km opet,odzracim i sve,i sve super,jedno 5 km do kuce opet,nis samo na onu pumpicu napumpo i oso upalit i upali,i jedno 300 metara od kuce opet stane,e tu sam se mucio najvise i upalim nekak.i dodem do kuce i naravno mrak pao magla,pa nis od srafanja i gledanja sta bi moglo bit,al kolko sam skuzio u tim crjevima ima dost mulja i prljavstine,pa mislim da je to i da se filter mozd zastopo.pa sad jel ima jos neko neku ideju,a mozda vuce zrak negdi.pa ak neko nes zna nek kaze slobodno.bio bi mu zahvalan.
 
B

Bobo

Guest
Izvinite za off...

Samo mi reci jel na rusu fali zadnja sajba?

Mislim da znam o kojem traktoru pricas, ali ne mogu biti siguran 100%
 
B

Bobo

Guest
Onda izvini, ja sam mislio da ste naisli na drugi traktor.

Ako nije tajna, gdje je kupljen i koliko je placen i ako moze kakva slika?
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
slike cu sutra stavit,jel ga nisam stigo poslikat,traktor je placen oko 10 tisuca eura,kupljen je negdi kod bizovca,al taj sto ga je kupio odvezo ga je u tenju kod punca,pa sam ja iso po njega tam i dovezo kuc.sutra kazem i tocno ime sela.sam znam cjenu.
 
B

Bobo

Guest
Sad kad si rekao Bizovac, probudio se u meni neki sumnjicavi vrag.

Ipak mislim da pricamo o istom traktoru...

Ako je to taj traktor, nije placen ni blizu te cifre o kojoj pricas...
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
evo cuo se sad s tim,kaze 12 tisuca te dvije neki troskovi u to nebi htio ulazit,a mjesto je zelčin.
 
B

Bobo

Guest
Kazem, ne znam da li nas dvojica pricamo o istom stroju...

Nanjuskao sam za puuuuuuuno manje novce taj model traktora s toliko radnih sati u (tada) super stanju (prije dvije godine). Netko me pretekao pa ga kupio i kak ja sad sumnjam da ga je prodao dalje tvom prijatelju, sto je i meni bila namjera (preprodati ga dalje)... Ovaj nije imao zadnju sajbu i snijeg je padao u kabinu, lisce, kisa...

NAPOMINJEM, ako se radi o istim traktoru, jer je ovaj o kojem ja pricam isto je bio negdje kraj Bizovca, pa je seljakan okolo... Valjda nije smio biti na jednom mjestu dugo vremena...


Sve u svemu, kolegi zelim srecu s traktorom, a ocekujemo slike.
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
ja mislim da nepricamo o istom,to je prvi vlasnik i traktor mu je jos pod kreditom pa su nes kemijali oko prodaje.covjek nemoze otplacivat pa je zato prodan.slike stavim sutra ujtro,traktor izgleda dobro,jedino to me sad pati dovodom goriva.sto crkava stalno.
 
B

Bobo

Guest
Sad kad si i ovo napisao, sad sam 99% siguran da je jedan te isti traktor u pitanju...

Dakle, hoces nam reci da je tvoj kolega dao za traktor 12 000€ a jos nema papire od tog traktora... Kolegi svaka cast sto ima toliko povjerenja da ce papire ikada i vidjeti...

Ovaj posto je pod kreditom, prestane placati rate, jer je 12 000€ dobio na ruke, dodju mu plijeniti traktor, traktora nema, al kolega moj, nema ni papira vise, jer su u banci ostali kao polog.

naslusao sam se takvih prica i previse.

nadam se da se tvoj kolega dobro ogradio od ovakve prevare, jer u suprotnom, kako kaze kolega hrvoje, Traktor je preplacen i to doooosta...
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
Sad kad si i ovo napisao, sad sam 99% siguran da je jedan te isti traktor u pitanju...

Dakle, hoces nam reci da je tvoj kolega dao za traktor 12 000€ a jos nema papire od tog traktora... Kolegi svaka cast sto ima toliko povjerenja da ce papire ikada i vidjeti...

Ovaj posto je pod kreditom, prestane placati rate, jer je 12 000€ dobio na ruke, dodju mu plijeniti traktor, traktora nema, al kolega moj, nema ni papira vise, jer su u banci ostali kao polog.

naslusao sam se takvih prica i previse.

nadam se da se tvoj kolega dobro ogradio od ovakve prevare, jer u suprotnom, kako kaze kolega hrvoje, Traktor je preplacen i to doooosta...
bobo možd sam ja krivo se izrazio a i to,znaci ovako covjek ce nastavit otplacivat kredit tih 10 tisuca a ovih dvije su troškovi tog svega prebacaja,a papire ima i prepisan je vec. nisam puno razgovaro,to je kolko znam.a sad kak šta to nije moja briga moje je bilo da odem po traktor nađem mu prijevoz do mora,i utovarim ga i to je to,tak da nemam nekog interesa za to.mene jedino ovo zanima s gorivom i ništ drugo, da covjeku pokušam to sredit pa da može mirno putovat.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ma da su papiri svi i da je bez kredita ali 12000 ojrića PREVIŠE brate za takav stroj
 
B

Bobo

Guest
Cuj, nemoj me krivo shvatiti, ali ja ne kuzim te vase fore, kako je traktor pod kreditom, a ovaj ga jos nije otplatio, cime je garantirao u banci da ce traktor otplacivati? koliko ja znam da za vozilo uvijek ide knjizica vozila a promatnu dozvolu dobivas radi mogucnosti registracije i koristenja vozila. kad se kredit otplati, banka ti daje knjizicu vozila tako da ga mozes prodati dalje i raditi s vozilom sto te volja...

Tako je bar bilo za sve sto smo kupovali na kredit, ukljucujuci i traktor i auto (2005 i 2006.g.) a posto je ovaj 4 godine star, vjerujem da je to i slucaj ovdje...


Ili netko nekoga mulja, ili je ovaj lik nasao jamca koji garantira da ce ovaj otplacivati kredit, al posto banka vise ni jamcima ne vjeruje a ni otac nece potpisati vlastitom sinu u danasnje vrijeme...


Nije moja briga, samo pokusavam otkriti da li se radi o istom traktoru...
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
bobo ovako na kupca je prebacen kredit i sad ga on otplacuje,to je kolko znam a taj prebacaj i još nešt oko 2 tisuce sa su zbrojili sa svim torškovima.a meni se neda u to ulazit,jel nije moja briga.to kak su se oni dogovorili to je njihovo,jedino znam da se ovaj neš dvoumio oko prodaje neka caka je bila.
 

Najnoviji postovi

Na vrh