• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bočne i stražnje STRIŽNE kose

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jesam i roto kosa ceka farbanje i ide u rad a strizna mi treba za kojekave cufleke za iskasat nemam ja lijepe velike kockaste komade!!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,201
Poslal sam mail Gramipu u vezi cijene bocne kose za 539, ali nista ne odgovaraju.. Budem ih moral nazvati..
Bas me zanima koja bi cijena bila, a i neznam zasto na svoju stranicu ne stave i cijene proizvoda; napisu sve o njemu, ali na kraju ne napisu koliko kosta..
 

veljko

Član
Tu od
21 Stu 2013
Poruka
110
Kada montiram prednji nosac bocne kose (imt) dali moram da ispustam neko ulje
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,201
Ja sam bas danas sarafil zadnji nosac od kose..
Ostal mi je na jednom sarafu i pocel se cimati, onda sam kupil sarafe pa su bili predugi, pa sam moral i tog posljednjeg odsarafiti da vidim na koju duzinu skratiti ove nove..
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Poslal sam mail Gramipu u vezi cijene bocne kose za 539, ali nista ne odgovaraju.. Budem ih moral nazvati..
Bas me zanima koja bi cijena bila, a i neznam zasto na svoju stranicu ne stave i cijene proizvoda; napisu sve o njemu, ali na kraju ne napisu koliko kosta..

Oko 8500 kuna je nova kosa Dubravina.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ivan kc mislim da bus na guzicu opal kad ti odgovore,ako odgovore.:(wait):

Kaj vi skidate komplet nosace uvjek kod demontaze kose?
 

veljko

Član
Tu od
21 Stu 2013
Poruka
110
Ne nego je drug kupio kosu pa treba da odem kod njega da mu pomognem namestit
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja ne skidam svoje stalno su gore osim kad stavljam donju vucu treba skinut zadnji nosac smeta!!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,201
Je, odgovorili su mi na mail i bas je tocno 8500 kn cijena kose, kao sto je kolega maloprije napisao..
Puno previse, mislim da bude ova moja jos par desetaka rali pokosila..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@Ivan Kc budem ja pito tasta on je spominjo pradavat svoju imt-ovu kosa je u odlicnom stanju sa svim nosacima i remenicom budem ga pito ako si zainteresiran pa ti javim!!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,201
Ma nebudem sada nista kupovao, sluzi me i moja jos dosta dobro, a ako se kojem slucajom povecaju povrsine za kositi onda budem trazio rotacionu ili kupio novu bocnu..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Pa kaj ne slozis onu roto kaj vec imas doma i kosis vece parcele s njom a bocnu ostavis za male gluposti i takva kakva je sluzit ce te godinama!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Ivane, nevidim razlog zakaj kupovati novu, ak već jednu imaš:
- imaš rabljenih u dobrom stanju od 1000...2000 kn
- ovi svoju možeš obnoviti za te novce.

Zamijeniti možeš plate na prstima, pa i lagere iako sumnjam da treba, čak i silen blokove na nosačima...

Mi smo našu obnavljali kad je bila kupljena (rabljena). Čak sam i stavljal nove, deblje, bolcne na gredelj i rajbal rupe.
Za 8500 kn ja bi tražil ili TSK Superipr ili BCS Duplex.
 

Najnoviji postovi

Na vrh