• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bočne i stražnje STRIŽNE kose

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,094
Ako je tako kao što mislim da jeste,te inbuse otpustiš malo i dotegneš onaj veći vijak.
Ali postavi sliku pa ćemo biti pametniji
 

Bik2022

Član
Tu od
23 Svi 2022
Poruka
35
Pa imas sa gornje strane pritiskivace i vjerovatno su oni pretegnuti i zato ti se pregrijavalo
Kad budem montirao novu kosu probati ću to otpustiti

Ako je tako kao što mislim da jeste,te inbuse otpustiš malo i dotegneš onaj veći vijak.
Ali postavi sliku pa ćemo biti pametniji
Uslikati ću je sutra ako stignem ako ne onda budem u subotu
 

Bik2022

Član
Tu od
23 Svi 2022
Poruka
35
Evo,na jednoj fali vijak to mogu kupiti u željezari a ovr ostale imaju vijak
 

Prilozi

  • IMG-20240618-WA0001.jpg
    IMG-20240618-WA0001.jpg
    39.1 KB · Pregleda: 17
  • IMG-20240618-WA0000.jpg
    IMG-20240618-WA0000.jpg
    27.7 KB · Pregleda: 16

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,094
Kako sam i mislio,otpustiš obje matice,otpustiš malo inbus i ponovo stegneš matice
Kod mene je luft 1- 2 mm između potiskivača i zuba
Neznam da li je to pravilno,ali meni se pokazalo ok
Možda je tvornički bilo točno podešeno,ali to su tvornički uvjeti,u stvarnosti ti tu ulazi zemlja i smanjuje taj razmak i onda ti se dešava ono što si opisao
Nemoj tako kositi jer ti se stvara preveliki otpor na sav pogonski sklop,pretjerano trošenje i velika mogučnost loma
Bolje da je veći,nego manji zazor,ništa se neće desiti,samo ćeš joj olakšati posao i sačuvati živce
 

Bik2022

Član
Tu od
23 Svi 2022
Poruka
35
Hvala na pomoći napraviti ću tako čim uzmem novu kosu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Gledaj i plaz da ti nije nisko, ako je onda isto hoće kosa puknuti i zubi na protukosi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh