• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

B

Bobo

Guest
I tako se vracamo na temu CASE...

Krx je ipak bio u pravu da ce JX80 zadrzati "akcijsku" cijenu od 18 888€. Evo, dosao mi gospodarski i gledam u njemu reklamu za JX80 i pise slijedece: "Zbog velike potraznje, akcija se produzuje do 15.11.2007.!"

Eto, mislio sam da ce ga bar zaokruziti na 20 000€ ali ono opet po starom...

NAVALIIIIIII NARODEEEEEEEE!!! JOS MALOOOOOOOO PA NESTALOOOOOO!!!
 
M

Mali seljo

Guest
Kaj se tiče stepka, ja mislim da je to fakat ok traktor za tu lovu, to je cijena od 600 DEM sa pdv-om po konju, nikad nije KS bila tak jeftina, pa nemreš taj traktor uspoređivati ni sa jednim istočnim traktorom, bez obzira kaj je turčin, videl sam ja taj traktor, je jednostavan ali je traktor i 80 KS je 80 KS za tu lovu, super, pitanje je samo koliko ih imaju, i dokle ih bude bilo, sigurno budu cijenu digli, pa bili bi bedasti ju ne dignuti poslje 15.11., ak vide da traktor ide,a išel bu i za 20.000 Eura. Kaj ne?

Ja se spremam ga kupiti, :lol: pa kad dojde bum vam rekel kak sam zadovoljan, a kaj se servisa tiče, čul sam da im servis opče nije loš, to kaj robert priča neznam, možda ga neko plača da to priča, možda JD ili NH, pretpostavljam da NH, jer onaj njihov debeli prodavač mi je baš ljiga :? , tip mi je takvu spiku složil da je bila katastrofa, :x nebi od njih kupil traktor da su jedini.

Koliko su mi rekli ljudi, oni servisa barem imaju i nekoliko servisera, i da se ne čeka predugo da dojdu, za razliku od NH ovi dojdu i poprave ili čak daju zamjenski traktor ak je neka veča frka.

Eto toliko od mene, Vaš Mali seljo. :mrgreen:
 
R

ROKI

Guest
Mališa moj nitko Roberta neplaća da priča protiv CASE-a i Stepca nego je istina što je on prošao sa svojim Case-om i serviserima. I sam sam imao u početku problema sa serviserima iz agrije no to se sad popravilo. Searvis je upitan i kod jednih i drugih, pa i kod većine ostalih trgovaca traktorima. Radio sam nedavno sa Case JX 95 sa utovarivačem i kolega je popizdio na trgovce koji su mu prodali malte ne muda pod bubrege jer nije dobio u biti traktor za onu namjenu za koju ga je htio kupiti. Oni su mu nafalili da traktor radi bez brige sa tim utovarivačem, kad ono mauna, skoro se prevrnili (nisu mu preporučili tegove jer kao netrebaju), utovarivač nosi "bez brige" 1300 kg, ali na papiru. Dobar dio trgovaca u biti i nezna kako se taj traktor ili stroj uopće ponaša u praksi, tak oda one priče tipa "ma može on to, ima on snage" uzmi sa rezervom. Bolje skoči kod nekog ko taj traktor koji želiš kupiti ima već dugo pa da ti on kaže iz prve ruke kakav je. Vodi računa o potrošnji tog malog Casea, dobro povedi računa! ;)
 
R

robert

Guest
he...mene placa...da me barem ko placa...jooj...sta sve ljudima pada ne pamet........ :lol: ....usput tog jx 80ks vise nema na akciji....
 
M

Mali seljo

Guest
Bok Roki,
hvala ti na savjetu, raspitujem se ja, nebum baš uletel bezveze u kupnju, :roll: ali sam mislil za tog casea, da je dobra cijena a i sviđa mi se, baš mi je lepi. 8) A čul sam ja na sajmu u Gudovcu da je nekaj bilo sa nekim traktorom u slavoniji, koji ima utovarivač, ali su mi i rekli da ovaj s njim istovaruje umjetni gnoj na betonu, :scratch i da traktor nemre okrenuti kotače kad je natovaren na mjestu, pa zakaj si nije onda viličara kupil, :roll: pa nije taj traktor za to, kaj ne, imam i ja traktor 90 KS, pa neke stvari nemre napraviti, uvjek se moram gibati ak hoču volan motati, pa to se zna. No dobro, nisam bil tam i nisam videl pa nemrem reči, velim samo kaj sam čul od ljudi. A da sam loše o njihovom servisu čul nisam, nije sve ni dobro, ali da su tak loši, neznam, to nisam čul. :D

A kaj da velim, dobra mi je cijena, traktor mi se dopada, kaparu sam dal, rekli su mi da mi traktor bu do Božića došel, pa bumo videli, sigurno bu bolji od mog starog traktora, novo je novo, a valjda se nebu kvaril. :?

Nisam ja mislil kaj se Roberta tiče niš lošega :? , samo sam rekel, tak je ove napal iz Stepka, da ga bilo sve grdo čuti, :cry: pa mi je čudno, ne kužim kaj mu se traktor raspal, nekaj je bilo s getribom, motorom, jer koliko sam uspel skužiti neki mu remen cvili. :scratch A kak sam se ja za ovoga odlučil, mi je nekak ne baš dobro ak su tak loši.

Javim se ak kaj čujem novoga.
Pozdrav Vaš Mali seljo. :mrgreen:
 
R

ROKI

Guest
Nije bio problem u istovaru min. gnojiva već u utovaru stajnjaka sa krokodilkom (kašikom). Kad bi zagrabio punu kašiku masnog govedjeg djubreta Case bi se samo ljuljao naprijed nazad pri nailasku i na najmanju rupicu il kamenčić. Vagao bi se na prednjim točkovima do te mjere da smo odlučili tovarit sa malom (punom) kašikom koja puno manje hvata.
 
B

branko

Guest
robert kaže:
he...mene placa...da me barem ko placa...jooj...sta sve ljudima pada ne pamet........ :lol: ....usput tog jx 80ks vise nema na akciji....


pise u novom gospodarskom listu da se akcija produzuje do 15.11.
 
B

Bobo

Guest
@Mali seljo: Ajde molim te cim dodje, nemoj zaboraviti staviti slike traktora, jer me jako zanima kakav je a da mmi to kaze netko iz prve ruke, a ne prodavac u trgovini...

nemoj biti kao neki clanovi da dodju samo jednom na forum i onda zauvijek nestanu...


Daj mi reci sto sve traktor ima od opreme u ponudi, a sto si ti uzeo?
 
M

Mali seljo

Guest
Bok Bobo,
od standarne opreme nema ništa, nadoplata je za klimu, utege, šire gume i pto 540/1000, to sam sve uzel. :D

Naravno sa se bum javil kad dojde traktor, taman si ga bum pod bor stavil, kak ti za poklon :lol: , i slikal ga budem, nema frke.
Rekel sam čim dojde ili ak kaj saznam, se javim, se razme ne. ;)

Pozdrav Vaš Mali seljo :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Daj pricaj malo o njemu... bas me zanima...

Dakle kakav mjenjac ima, da li ima hidraulicni reverzer ili mehanickli, Da li oupce ima reverzer :shock: ;) ;)

i takve stvari mi daj... Da li je mehanika u pitanju ili ima i elektronike u njemu?

I najbitnije, koliko kosta sa svim tim nadoplatama, tj. sa full opremom ;)
 
B

branko

Guest
Bobo kaže:
Daj pricaj malo o njemu... bas me zanima...

Dakle kakav mjenjac ima, da li ima hidraulicni reverzer ili mehanickli, Da li oupce ima reverzer :shock: ;) ;)

i takve stvari mi daj... Da li je mehanika u pitanju ili ima i elektronike u njemu?

I najbitnije, koliko kosta sa svim tim nadoplatama, tj. sa full opremom ;)


kod mene je jedan jx 95 kupljen krajem osmog mjeseca za 27 000 € (bez ikakve dodatne opreme), da bi na sajmu u gudovcu bio taj isti za 24 000 € plus sto je imao klimu i prednje blatobrane. samo nisam bas s njime u najboljim odnosima pa neznam detalje. evo ti slika u prilogu
 
B

Bobo

Guest
Evo, upravo sa si skinuo s CASE stranice video clip o JX seriji traktora, tocnije bas JX95...

Lijep mi to traktor... Pravo lijep...

Bio sam ubjedjen da je Pozesko komunalno poduzece kupilo JX95, kad ga neki dan vidim u gradu, a ono JX70 ili 75 nisam vise siguran... I to je vrlo uredan traktor... U kabini sve na mijestu, nisam mu mogao naci zamjerke...
 
R

robert

Guest
nisam ja imao problema ni sa getribom ni sa motorom,trktor u biti nikakvih problema nije imao,dok ovi nisu poceli kopkati po njemu...3-4 puta mi dolaze remen mjenjat,pa otkinu crijevo i njihovom nemarnoscu pukla je i zastita oko hladnjaka pa je komad plastike uletio kod ventilatora i zabio ga u hladnjak...pa jos i tuzbe.....i jos par stvarcica sad da neduljim...sto se tice samog traktora CASE sa njim sam zadovoljan,i najvise bih volio opet uzet mali case jx100u,i AF 2388X,ali to je nakon svega iskljuceno....
 
T

traktor

Guest
čuo sam ja za neke koji neplačaju redovito pa im dolaze tužbe iz step-ca.ali to prođe sigurno godinu dana da ne platiš pa dođe tužba!koji bi se pametan čovjek prema tebi odnosio super kad mu nebi toliko dugo platio!!ja sam čuo za step-ca da su fer i korektni!
 
T

traktor

Guest
vinko kaže:
danas sam vidio oooogromni crveni traktor sa 4 gusjenice. orao je na njivama poljodar-tima(kukuruz zlatko) između sela blagorodovac i dežanovac. postoji li još koji steiger u hrvatskoj?


Imaš u poljodar timu CASE quadtrac-a kod daruvara.Čovjek ga je kupio od mađara novoga jer je mislio jeftinije proći pa ga je koštao skuplje od step-ca!traktor je nenadjebiv!!
 
T

traktor

Guest
bajki kaže:
Frendu je u četvrtak na CASE JX 1075N (vinogradarski traktor) izgorjela kompletna instalacija preko noći. Čovjek izađe u 4 ujutro van i vidi da traktor gori. Uspio je ugasiti vatru, uglavnom šteta je cca 20000 kn. Traktoru je izašla garancija i zastupnik ne priznaje nikakvu krivicu. A baš je islio kako je kupio dobar traktor i da neće imati problema barem 10 godina, a ono sra.. već treću godinu.


nemre se traktor sam zapalit jedino ako ga je neki "mišić" malo popapal!!
 
M

Mali seljo

Guest
Bok ljudi
šta velite na PUMU ? :scratch
Vaš Mali seljo :mrgreen:
 
R

robert

Guest
a koji bi se pametan covjek odnosio prema kupcu koji sve redovita plaća?ja sam na kraju platio,ni ne znam šta.al jedan servis ne može koštat preko 5 000kn.takodjer su me htjeli preveslati i za špiceve,koji su mi pukli na plugu,kad je plug došao u dvorište,dva su pukla,i još su mi i to htjeli masno naplatit i nabiti prijevoz....al ne želim više tu objašnjavati,već mi je dop...pisat jedno te isto....sam sam kriv što sam kupio od njih traktor...
sta rec za PUMU?njezina kabina mi je strasna!sjedio sam u mxu serije maxxum,imaju istu kabinu...ludnica!ta puma i mx magnum imaju nabolje kabine sto sam ikad sjedio u njima..kakve strojeve taj mora imati za steigera....ajme....
bio sam ga gledao u italiji,bio je quadtrac....zvjerka od 24tone,veca od moje vadilice.... :shock:
 
R

robert

Guest
mxu maxxum(mijenja staru seriju mxm maxxuma) ovaj je mxu 100,sisu motor

Obrisan neispravan link.

mxu115(kabina je kao na seriji PUMa-fantasticna

Obrisan neispravan link.

mali jx80u

Obrisan neispravan link.

cvx 1170 i 1190 (vario)

Obrisan neispravan link.

mx255 magnum

Obrisan neispravan link.

i par komada poredenih...

Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh