• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

R

robert

Guest
imam neki problema sa caseom.mjenjac mi mjenja brzine samo do 12-te,a dalje nece ubacivat,vec mi samo javi ''biiip'',kao da nema vise brzina.nigdje mi ne javlja pogresku u strujnom krugu il senzorima.sutra cu procackat kablove,ako ne nadjem uzrok,zovem servis....
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
imam neki problema sa caseom.mjenjac mi mjenja brzine samo do 12-te,a dalje nece ubacivat,vec mi samo javi ''biiip'',kao da nema vise brzina.nigdje mi ne javlja pogresku u strujnom krugu il senzorima.sutra cu procackat kablove,ako ne nadjem uzrok,zovem servis....

Misliš da će ti doći servis ?
Moji ne dolaze a dani prolaze ...pazi , imam i rimu :mrgreen:
 
K

kamen

Guest
opet ja,
da trebate izabrati, koji bi traktor uzeli
CASE ili carraro?
 
R

Ratarko

Guest
kamen kaže:
opet ja,
da trebate izabrati, koji bi traktor uzeli
CASE ili carraro?

Carraro do 85 KS , Case sve iznad toga .
 
R

robert

Guest
zvao sam servis danas,rekli su doc sutra,sto se tice mjenjaca,svojim expertnim poznavanjem elektro-tehnickih komponenti,problem sam rijesio,tako da mjenjac radi,jos mi je ostalo da nadjem problem sto mi malo radi-ne radi dig.okr. motora...kad vozim po rupama,onda radi...to nek servis rjesi..
 
R

Ratarko

Guest
Ajde dođi meni napravi kardan na MF-u ;) sigurno je elektro kvar :mrgreen:
 
R

robert

Guest
dacu ti jedan strucni savjet,koji zahvat da upotrijebis.....he he....samo promrdaj tamo neke kablove i radi!!
 
R

Ratarko

Guest
Aha , tako se to popravlja :mrgreen:
Kablova ima kao u priči ...sutra slijedi drmanje onda :mrgreen:
 
R

robert

Guest
sigurno negdje ima slabi spoj,pa samo procackaj sve zice tamo,sto ne mozes dohvatit rukom,uzmi stap pa guraj i protresi te zice nesretne....
 
R

Ratarko

Guest
Hahaha , štap ! :mrgreen: :blackeye :lol:
Da me englez vidi :lol:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
I ne zaboravite poslovicu:
Ako gruba sila ne djeluje, znači da nije dovoljno primjenjena
 
K

kamen

Guest
Ratarko je napisao;

Carraro do 85 KS , Case sve iznad toga .

Što znači da je carraro bolji za slabije traktore?
 
K

kamen

Guest
znači cararo?,

nekak mi se case činio bolji obzirom da se toliko piše o njemu a carraro nitko nije ni spomenuo?

hm, za skoro istu lovu CASE ima i kabinu?
 
R

Ratarko

Guest
kamen kaže:
znači cararo?,

nekak mi se case činio bolji obzirom da se toliko piše o njemu a carraro nitko nije ni spomenuo?

hm, za skoro istu lovu CASE ima i kabinu?

Kakav j eto Carraro bez kabine ?
Gdje su ti slike ili katalog , neka www adresa ?
Da ima rollbar taj Carraro ?
Koje su točno cijene ?
Za bolje razumijevanje trebali bi znati kakvu opremu imaju jedan i drugi , mjenjač mi je najbitinja stavka u traktora a ako ima neke tri brzine to niti ne gledam , nije za mene ali za tvoje mulčiranje bi bilo i to dobro .
 

Najnoviji postovi

Na vrh