• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ja imam case 856 xl..i prezadovoljan kod mene je 8 godina..prosle godine napravljena generalka...i sad je opet ko novi...mislim da neces pogriješiti niti s jednim..
 

svizac

Novi član
Tu od
9 Kol 2012
Poruka
20
je ziv je.neda se taj.toci vozi 2 puta godisnje ulja sva i filteri i nema brige.jedino su gume pri kraju hhh
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Bilo je oko 25000 komlpetna generalka znaci sve,a dijelove sam uzel tu kod sebe u jednoj trgovini dosli su iz engleske...
 

ivan49x

Novi član
Tu od
9 Ruj 2013
Poruka
19
dali je netko na jx seriji imao problema sa klimom ne ukapca mi kompresor gledo sam sa ispitivacem 12/24 nema napona na crvenoj zici sto ide u komprespr klime
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ako fali plina normalno da nema struje jer ima zaštita za visoki a i za niski tlak plina u sistemu,ako ga spoji direktno može stradati kompresor,zvati nekoga tko ima instrumente za provjeru i dopunu plina.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Neki rade godinama sa osiguracem umjesto termostata jer su im skupi. Tih par sekundi sto ce cut jel skljocnuo ili nije nece biti nista. A onda ce znat jel do njega ili nije.
Ako me sjecanje sluzi ako plina fali nece upalit kompresor bez obzira ako se termostat zaobide.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Rijetko kad bude kvar u termostatu,obično fali plina ili ako zablokira ekspazioni ventil onda dođe do prevelikog tlaka u sistemu pa ili izbaci plin na sigurnosni ili mu presostat ne dozvoljava rad u takvom režimu.Ne može se napamet ništa reći dok se na ispita.
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Svako zaobilazenje presostata ( tako se zove ) je kratkog vijeka , hladice još malo dok neiscuri sav plin, bolje provjeriti gde pusta i to sanirati jer kompresor se jednim djelom podmazuje i samim plinom. Moze se vidjeti gde slini masno jer tu curi plin.
 

slaven

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
94
Dragi prijatelji evo i ja se ponovio nije novo ali meni je
elb09t.jpg

2mxen28.jpg

2i6l3yw.jpg

I jedna putna!
2rc61dk.jpg
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
Sretno sa steyrom, nisi pogrijesio.
Več ga duže vrijeme nagledavam na njuškalu.
I kak ti se čini u vožnji?
Nadam se slikama iz rada :)
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Čestitke na kupovini. Na oko super izgleda. Kolka je cijena bila, radni sati, godište..?
 

slaven

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
94
Hvala na cestitki ,Pa ja se nadam da nisam pogrijesio! Preso je put 200km punim gasom, traktor je ok i na oko i oko odrzavanja. Godina je 2004.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
Svako zaobilazenje presostata ( tako se zove ) je kratkog vijeka , hladice još malo dok neiscuri sav plin, bolje provjeriti gde pusta i to sanirati jer kompresor se jednim djelom podmazuje i samim plinom. Moze se vidjeti gde slini masno jer tu curi plin.

Meni vec koju godinu klima u case jx60 radi slabije...a dok je bio nov hladila je da nisi mogao biti unutra od hladnoce
 

Najnoviji postovi

Na vrh