• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

cijena kukuruza 2008

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
ja sam za...idem!
Jel moze malo vise informacija?koje mi to uvijete trazimo?
dali je to sigurno ili ne?
nemoj sada da ja obavjestim ljude pa da nebude nista od toga....

ali krajnje je vrijeme da se ustanemo i kazemo da i mi zivimo!
 
J

jokapz

Guest
sad bi se trebali i drugi organizirat kome je Ivanić Grad daleko nek organizira u svom kraju. Koliko nas ima za Požeško Slavonsku županiju????
 
R

Rajtek

Guest
Ja idem u Ivanić, iako radim, al nema veze.....
Uglavnom tražit će se 55 lipa za obračun na 25% vlage, 1% primjesa, 2% defekta i 6% loma kao što je navedeno u ugovoru s agropreradom. Cilj je blokirat ulaz u Agroprerradu i ne micat se dok ne pristanu na uvjete. Budući da je Ivanić Grad blizu Zagreba, vjerujem da će gosdpodin T. ubrzo stić svojim helikopterom.
Valjda ćemo uspijet u svome naumu...
 
R

Rajtek

Guest
jokapz kaže:
sad bi se trebali i drugi organizirat kome je Ivanić Grad daleko nek organizira u svom kraju. Koliko nas ima za Požeško Slavonsku županiju????
Slažem se svama dečki.
Mislim da bi svi trebali na prosvjed, svaki u svome kraju, tak da svi vide, da nam nije svejedno, da se nemogu više tako prema nama odnosit, uništavat nas, da i mi imamo pravo na život. Želimo samo da su i naš rad i muka plačeni,ne želimo više raditi za druge, a da nama na kraju godine ostanu samo rate kredita...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
znaci vi trazite da samo ta firma digne otkupnu cijenu?
mislim da nije dovoljno samo tamo napraviti prosvjed.....
treba SVE blokirati pa cemo vidjet...imate moju podrsku...
idem sada kod naseg prestavnika malo porazgovarati o istome samo kod nas u osjeckoj-b zupaniji-...
 
S

seljaček

Guest
Svaka pohvala na inicijativi i ja sam za da se nešto slično organizira i u Bjelovaru ispred prerade iako oni samo vrše uslugu skladištenja ali naka banditi nemogu do svoje kukuruze sto su seljacima oteli po sramotno niskim (u)cjenama. Neka to bude u isto vrijeme i isti dan kao u Agropreradi neka vide da imaju novce ali su ipak jadni i sami protiv naroda . Matija Gubec je poveo seljački narod zbog 1/10 što je vlast odredila da joj pripada od seljačke muke, pitam se zašto u današnje moderno doba uz brzi protok informacija navodnu demokraciju itd... Zašto seljak prihvača mrvice prihvača čak i da gubi pa i da mu pojedini tajkuni ovrhom sjedaju na imovinu samo zato što je radio cijelu godinu (uzgajao kukuruz) gdje je sada "MATIJA GUBEC" ? Ili je matija dobio pedesetak ha zemlje pa šuti ili je možda otuđmanio šušku ili...
 
R

Rajtek

Guest
seljaček kaže:
Svaka pohvala na inicijativi i ja sam za da se nešto slično organizira i u Bjelovaru ispred prerade iako oni samo vrše uslugu skladištenja ali naka banditi nemogu do svoje kukuruze sto su seljacima oteli po sramotno niskim (u)cjenama. Neka to bude u isto vrijeme i isti dan kao u Agropreradi neka vide da imaju novce ali su ipak jadni i sami protiv naroda . Matija Gubec je poveo seljački narod zbog 1/10 što je vlast odredila da joj pripada od seljačke muke, pitam se zašto u današnje moderno doba uz brzi protok informacija navodnu demokraciju itd... Zašto seljak prihvača mrvice prihvača čak i da gubi pa i da mu pojedini tajkuni ovrhom sjedaju na imovinu samo zato što je radio cijelu godinu (uzgajao kukuruz) gdje je sada "MATIJA GUBEC" ? Ili je matija dobio pedesetak ha zemlje pa šuti ili je možda otuđmanio šušku ili...

Slažem se i podržavm ideju da se svi skupimio isti dan i u isto vrijeme ispred svojih bandita...
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Agroprerada je Agrokorovo vlasništvo i ako ona digne cijenu automatski svi ostali dižu cijenu.Agrokor vedri i oblači u cijeloj državi i određuje cijenu svim polj. kulturama a ostali samo slijede njih.Nitko u državi neće platiti više dok ovi drže cijenu.
 

zelenko

Član
Tu od
19 Lis 2008
Poruka
33
ne mogu a da se ne uključim u temu,i dam svoj glas za prosvjed,i još da dan jedan prijedlog:budući da se radi o firmi čiji vlasnik je Agrokor predlažem da bojkotiramo sve što ima veze s njim,znači da ne kupujemo u Konzumu,proizvode PIK-a Vrbovec,proizvode Zvijezde i svih ostalih firmi koje su u bilo kakvoj vezi s Agrokorom.zato ću sada otvoriti novu temu pod nazivom BOJKOT AGROKORA
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
zbilja izgleda da je MATIJA dobio nesta zemlje pa suti...:)

sa starim vec godina kada bude takva nikakva situacija oko cijene svih nasih proizvoda razgovaram i nikad nam nije jasno pa sta je sa tim ljudima ...sute kao da im je dobro da nemoze bolje a svi seljaci hodaju u poderanim gacama..i to hoce da nam skinu...

nabijem ja njih sve na k......
ljudi moji pa mi isto zivimo ! ! !nedajmo se prevariv kao svih ovih godina!

neka kraj godine 2008 se oznaci sa SELJACKOM BUNOM!
 
J

jokapz

Guest
šta se sve treba napravit da se prijavi prosvjed da sve bude legalno.... jel netko upoznat s time
 

zelenko

Član
Tu od
19 Lis 2008
Poruka
33
odeš na policiju,tamo dobiješ formulare koje treba ispuniti i sve obavijesti koje te zanimaju
 
J

jokapz

Guest
hvala... hoće to onda biti i prosvjedi u svakoj županiji jel neko ima više novosti? ak neko nešt sazna nek javi pa da svi znamo
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
ja sam danas isao kod predstavnika nase udruge Brazda,ali nije bio kod kuce pa idem sutra....
nadam se da cemo dogovoriti istog dana prosvjede kod nas....
moramo!
 
B

Bobo

Guest
jokapz kaže:
Bobo jel znaš ko je glavni za ove naše udruge?


Pojma nemam, nisam clan niti jedne, nit me kukuruzi zanimaju...
 
S

seljaček

Guest
Bobo kaže:
jokapz kaže:
Bobo jel znaš ko je glavni za ove naše udruge?


Pojma nemam, nisam clan niti jedne, nit me kukuruzi zanimaju...
Bravo ovo je pozitivan stav!
 
J

jokapz

Guest
nit me kukuruzi zanimaju...

ovakvim načinom čemo se 100% udružit i probat si napravit bolje... :(
 
B

Bobo

Guest
jokapz kaže:
nit me kukuruzi zanimaju...

ovakvim načinom čemo se 100% udružit i probat si napravit bolje... :(


Pa da ti iskreno kazem da me i ne zanimaju... sijem ih samo za svoje potrebe i ne zenimaju me... Evo ti jos primjer kako me uopce ne zanima secerna repa, jer to na mojim njivama nikad neces vidjeti... I sta me briga kakva je cjena secerne repe, jer nit ju kupujem, nit prodajem...

Slicna stvar je i kod mene s kukuruzima...
 

Najnoviji postovi

Na vrh