• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

cirkular za traktor

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,058
Negdje oko 4. brzine. To ti bu malo brže nego prek 540.
 

luma1908

Član
Tu od
27 Lip 2010
Poruka
292
citat

meni treba 350 max koja bi to brzina bila, znaci radi se o zetoru 2511
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,058
4. brzina ima oko 600rpm@2000rpm motora. Dakle, 4. i gas oko 1200rpm.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,058
Četvrta bi trebala biti nekih 10...15% brža, pa bi ga mogel usporiti za još nekih 100 rpm ili brže vrtiti pilu.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Gledam kolko je piljevine i mislim da i sa bansekom je ne bi bilo dosta manje.Kod vidia šajbe je rez dosta tanji od obične pa je i piljevine sasvim malo.Lepa su ti drva takve je užitak pilit.:drink:
 

luma1908

Član
Tu od
27 Lip 2010
Poruka
292
Gledam kolko je piljevine i mislim da i sa bansekom je ne bi bilo dosta manje.Kod vidia šajbe je rez dosta tanji od obične pa je i piljevine sasvim malo.Lepa su ti drva takve je užitak pilit.:drink:

cuj kaj se tice piljevine, cinjenica je da je ima 4x vise od banzeka tamo je rez 1 mm a ovdje 4 ali s time se neopterecujem vise razmisljam kako dobro iskoristiti tu piljevinu, drva su prava cak moj maneken kod snimanja veli da su malo presitna, vec trazim novi diferencijal abarth mozda netko naleti za izradu, poz
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Super izgleda,mali ali odličan,baš pravi za naše kučne potrebe.:drink:
 

luma1908

Član
Tu od
27 Lip 2010
Poruka
292
Jedino bi bilo stavio veću pilu, moja je 500 mm i to je mislim nekakav minimum ostalo kao da gledam svoj, abarthov
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
799
Promjer pile limitiran je snagom motora. Pila je 500 mm, a motor cca 4 kw. Prije sam pilio sa pilom promjera 350 mm i motorom 2,2 kw. Ovo je za mene vlika promjena na bolje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh