• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cisterne

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
Obrisan neispravan link.

Challenger

Obrisan neispravan link.

LGP

Obrisan neispravan link.

Slurry-vac
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
Ima sve Slurry-vac i LGP 1750, 7950 litara. Nema u Irskoj veče kade za cinkanje. :wink:

A i nije potrebno, jer stare Creine su bile samo bojene pa su izdržale preko dvadest godina.

Ako imaš cisternu od obojenih 6mm ploča, drugo je nego tanak lim i malo cinka.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Mi trenutno imamo pocinčanu cisternu firme TRUCK 5000 litara. Kupili smo rabljenu. Makar je pocičana , ploča je dosta debela.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
mario kaže:
Mi trenutno imamo pocinčanu cisternu firme TRUCK 5000 litara. Kupili smo rabljenu. Makar je pocičana , ploča je dosta debela.

Može slika?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Evo slike, malo kasnim jer sam imao zadnji tjedan puno obaveza!
Obrisan neispravan link.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
ja bi trebao jednu cisternu za navodnjavanje blizu mi je sava pa mi se to čini najjeftinije za zaljevanje vočnjaka jel bolje kupiti rabljenu ili novu pošto če kod mene vecinu godine stajati u garazi pa mi i netreba neka makina par soma litara je dosta gdje ima u okolici zg za kupiti rabljenih i novih
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Za tebe je u svakom slučaju bolje kupiti rabljenu , pogledat če na netu gdje ih ima za kupit!
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
--------------------------------------------------------------------------------

malo sam zvao po oglasima za rabljene i pocinčane njemačke rabljene u super stanju su od 1500 eur nadalje a neznam kolko su nove sigurno par tisuča a meni neče biti uopče iskorišteno samo mi treba za zaljevati vočke po ljetu radi suše imam blizu savu možda bsusjedu odvest govna iz septičke i to je to s tim da kad ljeska izraste nakon par godina više joj korjen a i ona sama nije osjetljiv na sušu ali čujem da talijani zaljevaju i odrasle vočke zbog poboljšanaj ploda tj prinosa

te rabljene njemačke kažu da su bolje od creine ili nekih srpskih novih jel da dimaju debelo željezo a pumpe se lako obnove ako su loše, nego je samo bačva bitna i eventualno gume ak su loše

što sam napisao ne tvrdim nego sam čuo od drugih ja nemam iskustva s cisternama pa su svi komentari dobrodošli da se odlučim kaj ču do prolječa
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Å to se tiče debljine željeza starije su sigurno bolje od npr. Creine!
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
Ozbiljna cisterna i u Njemačkoj košta iznad 10.000 Eura, iako iz druge ruke.

Za tvoje potrebe potraži kakvu staru Creinu u Turopolju. Sigurno možeš dobit kakvu koje je radila dan, dva na godinu i bila odmah oprana i često i izbojena iznutra.

Ako imaš odviše para, možeš i kod mene, radu ču ti omogučit kapitalsko ulaganje u tvoje imanje. :wink:

tine

Obrisan neispravan link.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
krki kaže:
kolko najeftinija cistarna dođe

Puna cijena za cisternu Slurry-vac 1100, cisterna debljina stene 6mm, 5000 litara, gume 15*22,5, pumpa 8.000 litara/min, brzi priklop 6 cola (mogučnost montiranja na 4 mijesta), hidro ventil 6 cola, 4,8 metara cevi 6 cola, hidro kočnica, kardan

Boja 7.450 EUR
Cink 8.350 EUR

Cijena sa prevozom na bilo koju lokaciju u Hrvatskoj, a bez troškova carinjenja i PDV.

U ovisnosti od lokacije, cijena se umanji za trošak prevoza, u tvom slučaju je to za 500 EUR.

U svrhu promocije ima do daljeg i dodatnog popusta, a o tom nastavimo privatno. Imaš poruku.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
pa to je zver od cisterne kaj se sve može raditi s tom cisternom jel ima kakav nastavak recimo kod mene bi trebaLO DA VODA BEZ PRITISKA TEČE DA SE VOZIM U REDOVIMA SA RAZMAKOM OD 5 M između,. jedan susjed si je sam napravio od okiten cjevi T nastavak i tak zaljeva ali jel ima kakav orginal dodatak
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
U vezi priključaka i sličnog, ako bi radio bez pritiska, po meni je samogradnja najjednostavnija i najmanje košta.

A možda bi napravio razvod za kapno namakanje, na koji priklopiš cisternu. Radi bolje i troši manje vode.
 
Na vrh