• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čuvari i radni psi

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Grof ,od nedavno član kučnog savjeta:)
 

Prilozi

  • DSC_0440.jpg
    DSC_0440.jpg
    38 KB · Pregleda: 95

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Evo mog novog prijatelja čuvara :
1044573_10201582908964419_404642343_n.jpg



dobio ga od frenda sa foruma :(wait):
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Imam tornjaka 3 mj starog. Sa čim ga najbolje hraniti da izraste i da bude kako treba ( velik i ljep )? Sad baš neće jesti. Valjda ga zeza vručina. Za sad mu kupujemo K9 hranu, mesa ( kuhanog i li pečenog ), kiselo mljeko i kruh ( to voli ).
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Imam tornjaka 3 mj starog. Sa čim ga najbolje hraniti da izraste i da bude kako treba ( velik i ljep )? Sad baš neće jesti. Valjda ga zeza vručina. Za sad mu kupujemo K9 hranu, mesa ( kuhanog i li pečenog ), kiselo mljeko i kruh ( to voli ).

mlijeko i kruh izbaci u potpunosti.pečeno mesi isto.kuhano može. za K9 ti ništa nemogu reći jer nisam nikad probao davati psima. hrani ga 4 puta dnevno sa šaku punu te hrane.sve ostalo nemoj davati. i mora imati čiste i svježe vode u izobilju
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
mlijeko i kruh izbaci u potpunosti.pečeno mesi isto.kuhano može. za K9 ti ništa nemogu reći jer nisam nikad probao davati psima. hrani ga 4 puta dnevno sa šaku punu te hrane.sve ostalo nemoj davati. i mora imati čiste i svježe vode u izobilju

kupovne hrane ima stalno pa jede kad želi a isto tako i vode. I svako jutro mu razbijem jedno jaje. Hvala
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
mlijeko i kruh izbaci u potpunosti.pečeno mesi isto.kuhano može. za K9 ti ništa nemogu reći jer nisam nikad probao davati psima. hrani ga 4 puta dnevno sa šaku punu te hrane.sve ostalo nemoj davati. i mora imati čiste i svježe vode u izobilju

Zašto da izbaci mljeko iz prehrane psa,čime su se ti psi hranili nekada kada su bili uz ovce
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
kupovne hrane ima stalno pa jede kad želi a isto tako i vode. I svako jutro mu razbijem jedno jaje. Hvala

to je ok.samo pažljivo sa količinom hrane.zbog zglobova

Zašto da izbaci mljeko iz prehrane psa,čime su se ti psi hranili nekada kada su bili uz ovce

zato jer mu mlijeko sad u prehrani netreba,više mu može štetiti nego valjati.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
to je ok.samo pažljivo sa količinom hrane.zbog zglobova



zato jer mu mlijeko sad u prehrani netreba,više mu može štetiti nego valjati.

Mljeko kao prirodni izvor proteina i kalcija može štetiti,zanimljivo.Samo kojom su se hranom hranili ti veliki pastirski psi,tokom njihovog boravka sa stokom na paši,u brdima.Od čega su nastali toliki.Jaje može svaki dan po jedno,samo pripazi ukoliko sam pronađe ,, izvor ,, jaja ode cijeli kokošinjac
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Mljeko kao prirodni izvor proteina i kalcija može štetiti,zanimljivo.Samo kojom su se hranom hranili ti veliki pastirski psi,tokom njihovog boravka sa stokom na paši,u brdima.Od čega su nastali toliki.Jaje može svaki dan po jedno,samo pripazi ukoliko sam pronađe ,, izvor ,, jaja ode cijeli kokošinjac

Vjeruj mi najmanje su se hranili sa mlijekom, proteina i kalcija ima i u drugim namirnicama za pse.Meso.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Za jaja nemam brige. Izvor mu je pod nosom ali negleda ga.Rekao mi je njegov bivši gazda da nesmije dobiti cjelo jaje nego da ga moram pred njim razbiti i za sada je dobar. Mlijeko je dobivao par dana kad žena podoji krave ali sad više neće. Rekao sam da uživa u kiselom mlijeku i kruhu i to dobiva ujutro a ostalo je druga hrana.





screen shot in windows
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Vjeruj mi najmanje su se hranili sa mlijekom, proteina i kalcija ima i u drugim namirnicama za pse.Meso.

Pa ni pastiri nisu svaki dan jeli meso,a ne psi.Ako bi možda uginula neka od životinja iz stada,ali osnovni izvor preživljavanja je ipak bilo nešto od mlječnih proizvoda,ponajprije sirutka
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Eto malo mog mede :D
tolko je jak da mene povuce a iam nekih 75 kila :icon_lol:

164927_532309046815590_822045095_n.jpg
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Moj čuvar i njegova nočna mora( jedino se ovog pjevca bojao na dvorištu) , nedavno se pesu ispunila želja :)
 

Prilozi

  • DSC_0246.jpg
    DSC_0246.jpg
    55.4 KB · Pregleda: 486

Najnoviji postovi

Na vrh