• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz 7207C

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Traktor iz naslova, D 7207

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
To je drugi model, sad sam pročitao u upustvu za moj model agrolux 60 gdje piše položaj ključa 1 je kontakt a položaj 2 je start i piše ne paliti dok se ne ugasi kontrolna žaruljica grijača ako je upaljena. Ali ja nevidim nigdje tu žaruljicu i ništa se nije palilo na plus 2-3 stepena.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,709
A jel normalno zapalila 2...3 stupnja?
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Pali isto kao na 30, bez verglanja samo škljocne alneser i upalio.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Ni meni na autu se još grijači ne pale, lampica samo malo blicne ujutro. Kasnije više ni to a pali na zub.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Mene buni što na usisnoj grani nema ništa što bi ličilo na grijač i kabal, jedino ima na plastičnom dijelu odmah iza filtera prema motoru jedan mali dio sa kablom ali ja mislim da je to intikator zaprljanosti filtera jer je mali presjek kabla a i na plastici je.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Možda ima grijače na svakom cilindru, poslikaj pa ti bumo lakše pojasnili.
Ako ne pali lampicu garant je vodom upravljano paljenje lampice.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ako nema grijača onda nema grijača.
Pričam na pamet jer nemam pojma, slika bi pomogla.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,446
Okreni kljuc u polozaj paljenja ali bez kvacila. Onda bi se trebala upalit lampica grijaca, stisnes kvacilo i anlasujes. Tako je kod mene na sameu slicne su kontrolne table.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Meni liči da nema grijača, pošto je traktor rađen u Indiji možda tamo ne treba grijač ali opet neznam pošto imaju proizvodnju prema 3 područja.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Okreni kljuc u polozaj paljenja ali bez kvacila. Onda bi se trebala upalit lampica grijaca, stisnes kvacilo i anlasujes. Tako je kod mene na sameu slicne su kontrolne table.

Sad sam probao i nepali se ništa, ali ima jedna lampica koja se malo nazire ali se ne pali a nalazi se ispod lijevog pokazivača pravca, nije mi baš jasna ali je oblik žaruljice za žmigavac sa onom žaruljom unutra. A gdje se nalazi kod tebe grijač.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,446
Ne znam, nisam nikad zagledao. Mitsubishi motor je na njemu. Bez grijanja od prvog dana lose pali. Valjda je takav motor.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Danas sam dobio odgovor od uvoznika za BIH a oni od SDF da ima mokri grijač na usisnoj grani. Ja neznam kakav je to grijač niti ga vidim.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,709
Budem ti poslal sliku kak to izgleda na mojem, iako je zračno hlađeni motor.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Na mom starom Torpedu je bio suvi grijač na usisnoj grani i na njemu jedan deblji kabal a uključivao se na prvom koljenu palenja, iako su ovi iz SDF rekli da ima mokri grijač ja ne vidim ništa.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Upravo sam sad razgovarao sa šefom servisa deutz iz Novog Sada i on mi je rekao da ovaj model nema grijač, e sad budi pametan, SDF kaže da ima mokri grijač a serviser kaže da nema. Kako god neću ni znati dok ne stegne mraz.
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Mokri bi trebao biti onaj što radi preko goriva,odnosno gorivo kapa na žarnicu i zapali se u grani.Kao što recimo ima IMT,to si vjerojatno vidio.Ali opet,njega nebi mogao ne vidjeti jer je velik i imao bi lajtung od goriva što vodi na njega.Ako nema ništa na usisnoj grani onda ga nema uopće.Možda se varam,ja imam na svom traktoru taj mokri i nemožeš ga fulati nikako jer je ogroman
 

Najnoviji postovi

Na vrh