• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Šanana,riječi ti se pozlatile :eek::
U nekoj skoroj budučnosti vidim u dvoru jednoga agroplusa 60-70ks koji bi tjerao rotokosu,prekretač,vozio đubre i takve stvari.Po mogučnosti da ima prednji utovarivač :icon_super:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
a kolega ima i deutz kombajn, kupio lani, jest polovan al je deutz! tako da je to stvarno lijepo kad sve troje parkira na vrpu! :)

a bice momci, bice, samo polako...
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
evo i fotka kad smo kod kolege vracali siroke kotace na malog deutza nakon spricanja...

31052012368.jpg


31052012367.jpg


odnosno, vec smo vratili, prednje mjenjali dok je traktor bio podignut na utovarivacu, a zadnji kraj dizali s dizalicom!
nemoj mi reć da su to agroplus 100 i agrotron 150?jel ti prijatelj tu na forumu?:icon_super:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
*gazda gizdavi, za prvog si u pravu, ali drugi je agrotron m620 od 165 konja!
jako slicno tvojoj konfiguraciji, he, he... :)
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
*gazda gizdavi, za prvog si u pravu, ali drugi je agrotron m620 od 165 konja!
jako slicno tvojoj konfiguraciji, he, he... :)

pa slično dosta iako taj m620 nije previše različit.mislim da je nešto poboljšan motor kad je samo 6 konja jači..ali inače zanimljiva kombinacija...:icon_rofl:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
gle, ne kuzim se previse, ali agrotron 150 od 160 konja je najjaci vjerojatno, a m620 od 165 konja je najslabiji model... ali ne da su jako slicni vec su skoro isti, samo je m620 malkoc tehnoloski napredniji... ima jedan moj kolega agrotron 150, ali mehanicki mjenjac i nema bas opreme, a ovaj drugi kolega na m620 ima vise opreme i sekvencionalni mjenjac ili kako se vec zove kod deutza... pa ta oprema daje dojam savim drugog traktora, ipak gazda gleda traktor 98% iz kabine i ostalo iz vana! :)
 
Z

zoran

Guest
Kod prijašnjeg vlasnika...

i konačno da se i ja obnovim malo, već dva tjedna vadi silažu po ovom blatu




 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
zelena kabina? nisam jos takav vidio!? kolega ima vijelu kabinu, cak mislim da je i malo drukcija!
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Čestitke na prinovi nek te dugo služi. Odličan stroj i još sa utovaričem :icon_super::(handshake):

Kabina je zelena jer je to prva serija agroplusa,to je negdje 2000god ako se nevaram. Daj malo reci o njemu koju riječ :eek::
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Cestitke na kupnji stroja lijepo izgleda nek te dugo sluzi:icon_super::icon_jook:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
e da, cestitam na kupovini...
kako god bilo, meni je ovaj sa zelenom kabinom nekako ljepsi od ovog s bijelom! :)
 
Z

zoran

Guest
Hvala ljudi na cestitkama.
Traktor je 2000. godina. 5280 radnih sati

Fino, fino. Jel bio i same silver tamo di si kupio?

Da, znam na kojeg mislis, bil je prije, sad ga vise nije bilo.
 
Z

zoran

Guest
Nije z Molvi, iz Gornjeg Rovisca je. BKL.hr-decki djeluju dosta profesionalno i nemam nikakve rijeci zamjerke, cak naprotiv, samo hvale.
U Molvama je zavrsil taj Same kaj je prije bil u G. Roviscu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh