• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dilema za izbor traktora

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
IHC/Case sa XL kabinom, ne možeš pogriješiti. Udoban i jednostavan.
Case verzija je dosta okretnija od starije IHC verzije prednjeg mosta.
 

Milannn

Član
Tu od
24 Ožu 2021
Poruka
47
Ja sam vise nekako za sdf grupaciju.
Jeftiniji su od best of the best marki (john d., fendt itd.) ali ne odstupaju puno od njihovog kvaliteta.
Imas li neki traktor koji ti je zapao za oko?
 

Milannn

Član
Tu od
24 Ožu 2021
Poruka
47
Zasto?
Poznanik ima silvera 90 preko 20 godina, i koliko znam sa njim je najzadovoljniji. Imao je masseya i fendta i oko je njih vec bilo nekih ozbiljnih popravki..

Evo sta fali ovom silveri, malo je skupji od zetora 7745 a razlika je nebo i zemlja..
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,533
Kupi Silvera za 90tis sa mogučnošću da u getribu i diff još 50tak ulupa. Ne kažem da s ostalima tako nije, no ovi su poznato mekani u tom dijelu.
 

Milannn

Član
Tu od
24 Ožu 2021
Poruka
47
Ne znam sta bih ti rekao, ovaj vlasnik vadi dusu iz masina i na neki nacin toj sami nije nista. Takodje je jos par ljudi ima i svi su zadovoljni..
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,864
Vrebaj po oglasnicima,kada odabereš,odeš vidjet takvog za kojeg nemaš para,i onda ovog za kojeg imaš,sve ti bude jasno;) onda ide ono gore opet,ako imaš sreće...;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,027
Ima, premještam postove u nju.

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,721
Zasto?
Poznanik ima silvera 90 preko 20 godina, i koliko znam sa njim je najzadovoljniji. Imao je masseya i fendta i oko je njih vec bilo nekih ozbiljnih popravki..

Evo sta fali ovom silveri, malo je skupji od zetora 7745 a razlika je nebo i zemlja..
Silver je masivniji od Explorera i sa 80 ili 90 ks motorom mu nemreš baš poderati getribu. Jedino je motor slab za tak teška kola.
Poznanik ima Explorera 90 (model s okruglom kabinomom, prije Explorera3) i samo problemi s njim. Najprije pumpe i dize, pa su procurile gumice na piksama, sad veli da se grije i nema snage...
Da ne bi mislil da imam nekoaj protiv SDF-a, i sam imam doma manji Same traktor, kupljen novi ;)
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Ja imam starog explorera 70 otvorenog na 80 i prezadovoljan sam.Traktor je bez prednje vuce i strasno mali potrosac a pali u sred zime kao i po ljeti.
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Na nasem je prosli vlasnik mjenjao sinkron na reverzeru,i jos neke dijelove u getribi ,cifra s poslom je bila oko 16 tisuca.Motor nije diran i cini mi se da ce jos dugo izdrzati a snage za svoju konjazu ima strasno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh