• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Pravi su to strojevi! Dobre slike!

fendtGT da se ti možda ne zoveš Tomas,i živiš u Poljanima?

Predstavi se u temi o nama,i napiši tamo nešto o sebi i tako to...
 
F

fendtGT

Guest
fendt gt275

fendt je 70ks čaća je prvi vlasnik imao je još dva prethodnika gt255f i gt231f al ih je prodo evo da se pretstavim thomas brauchle
 

Prilozi

  • Fotografija-0083.jpg
    Fotografija-0083.jpg
    66.9 KB · Pregleda: 145
  • Fotografija-0081.jpg
    Fotografija-0081.jpg
    74.2 KB · Pregleda: 144
  • Fotografija-0080.jpg
    Fotografija-0080.jpg
    75.3 KB · Pregleda: 150

domac1986

Član
Tu od
19 Sij 2012
Poruka
33
jel ja moram uploadati sa hdd-a na neki link i onda sa tog linka na ovu stranicu da biste mogli slike vidjeti ili mogu direktno sa svog kompa ovdje odmah, traktor je stigao i sad sam ga uslikao
 

domac1986

Član
Tu od
19 Sij 2012
Poruka
33
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

BAGERISTA

Guest
Sve čestitke i s moje strane,,i nek te služi bez greške....:supz::supz:nek otplati sebe i zaradi za drugog...:p:p:p
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
čestitam na kupnji..........
izgleda odlično.... :supz:
koje je godište...kolko je to ks???
 

domac1986

Član
Tu od
19 Sij 2012
Poruka
33
eto hvala ljudi i ja se isto nadam da će sve proći ok, za 15-tak dana dolazi majstor iz zg-a koji se specijaliziro samo na fendtove pa će napraviti pregled na njemu... evo danas sam se baš vozio njime 52 km postigne brzinu ono leeeeti... ovi naši zetori što ih imamo oko 25 idu, čisto ga je čudno vidjeti u dvorištu... a nije čak ni skup toliko 31 500 eura sa pdv-om prijevozom i papirima

imaš salyn na kojoj stranici prije malo o njemu, ali evo 9500 sati i 96. godište.... dosta sati ali čuj za te novce nekako ok a i ostali govore da bi trebao ići 15 000 do generalne a možda i 20 000... konja je 150, sad smo i sjetvospremač uzeli od 6 meteri, ali će ići plitko, valjda će ga moći vući
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
stroj je kao borbeni avion,svaka čast kad dobijem na lotu kupujem takvu liliju samo malo slabijeg da idem sa njim u grad,još jednom samo nek radi i nek ne zna za popravak dugo godina evo jedna samo za tebe kao novog vlasnika[YT]http://www.youtube.com/watch?v=WKl6r174Luo[/YT]:gitarist::prayer::prayer::prayer:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Jedini Fendt koji mi se dopada:supris:

nemoj tako, zgodni su to traktorcici ;)

domac, poslikaj onu lampicu bolje i komande na tom stupu pa mozda uspijemo odgonetnut. tamo su ako se ne varam komande ehr-a..?
imas li prednju gibljivu osovinu tj ovjes na prednjoj osovini?
traktor izgleda odlicno. treba zadnje nove gume, i malo mi je to skupo ali inace djeluje super.
sretno ;)
 

domac1986

Član
Tu od
19 Sij 2012
Poruka
33
da traktor treba nove gume to znamo... prednje bi išle jedno 5-6 sezona ali zadnje nagodinu nove dolaze (12 000 kn je jedna zadnja guma).... e sad preskupo gle, traktor takav isti sa 6 000 sati je tamo 38 000 eura (bez pdv-a bez ičega)... 716 sa istim brojem sati ali ishabaniji nego ovaj naš je došao 31 000 eura bez pdva... tak da ono ja mislim da je ok cijena...

ne govorim sad o new hollandima i takvim traktorima... govorim o fendtu...
a za lampicu pogledat ću sutra (ili kad stignem) pa pošaljem ovdje
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ali koja godina 716? tu je stvar..
svidjala mi se 310tka na njuskalu. 22k€ je bila, isto 96. godina.
skupi su to traktori i jbg.. daleko od toga da nebi jednog te boje.

uzimas istu dimenziju? dobro ces onda jos i proc sa gumama.
nisi mi odgovorio za prednju osovinu?
 

domac1986

Član
Tu od
19 Sij 2012
Poruka
33
ja ti se ne razumijem previše u traktore, pitat ću tatu... gume su 655/65/38 e sad on bi mogao po meni ići i na 600 - 620/65/38 pa bi nešta jefitnije izašle... sad ne znam jel su 12 000 + pdv ili su sa pdvom 12 000... uglanvom te od 12 000 uzima belje za fendtove ... 916 je bio 2001. ali vjeruj mi daleko je lošije stanje bilo gume isto dotrajale i to prednje i zadnje, a unutrašnjost je puno lošija (jako ishabana).. kvalitetna recimo 716 sa 6000 sati je bila 40 000 eura bez pdv-a a toliko si nismo mogli priuštiti
 
Posljednje uređivanje:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
uza guma vjerojatno ide na tu felgu ali treba po tablicama pogledati da bude jednako visoka kao i ova sada da se ne poremeti odnos prednje vuce.
budu se ovi maheri valjda oglasili u vezi toga..
 

Najnoviji postovi

Na vrh