• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

domac1986

Član
Tu od
19 Sij 2012
Poruka
33
nemoj tako, zgodni su to traktorcici ;)

domac, poslikaj onu lampicu bolje i komande na tom stupu pa mozda uspijemo odgonetnut. tamo su ako se ne varam komande ehr-a..?
imas li prednju gibljivu osovinu tj ovjes na prednjoj osovini?
traktor izgleda odlicno. treba zadnje nove gume, i malo mi je to skupo ali inace djeluje super.
sretno ;)


dugo me nema... e sad što smatraš prednjom osovinom točno... tata je rekao da ima prednju osovinu (ako pričamo o istoj stvari... jer se ne kontam toliko u traktore, posvetit ću se sada tek više poljoprivredi jer sam gotov sa faksom uskoro...) a slika je ova sa tom lampicom

http://imageshack.us/photo/my-images/33/20120220151715.jpg/
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
dugo me nema... e sad što smatraš prednjom osovinom točno... tata je rekao da ima prednju osovinu (ako pričamo o istoj stvari... jer se ne kontam toliko u traktore, posvetit ću se sada tek više poljoprivredi jer sam gotov sa faksom uskoro...) a slika je ova sa tom lampicom

http://imageshack.us/photo/my-images/33/20120220151715.jpg/

ajde poslikaj one žute i zelene prekidače sa desne strane iznad mjenjača
 
F

fendtGT

Guest
Ima takvih par komada u mom kraju,naravno sa prednjim utovarivačem,jesu ružni ali su sigurno praktični..

ma je al kad ja proletim sa svojim bez mašine po cesti nema ko se neokrene hehe :supz:
 

Prilozi

  • Fotografija-0130.jpg
    Fotografija-0130.jpg
    79.8 KB · Pregleda: 206

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ovaj 515 izgleda odlicno mi smo imali 312 isto godiste i vuko je sjetvospremac 5metara bez problema
 
B

BAGERISTA

Guest
ma je al kad ja proletim sa svojim bez mašine po cesti nema ko se neokrene hehe :supz:

Vijerujem da svi blenu...............:shock::shock::shock:,mada ovakav nisam još vidija.
 

domac1986

Član
Tu od
19 Sij 2012
Poruka
33
ajde poslikaj one žute i zelene prekidače sa desne strane iznad mjenjača

mogu poslati ali oni ti nemaju veze, prikazani su za prikolicu, i još ne znam za šta... ali ok poslati ću
 

domac1986

Član
Tu od
19 Sij 2012
Poruka
33
ovaj 515 izgleda odlicno mi smo imali 312 isto godiste i vuko je sjetvospremac 5metara bez problema

znači ti misliš da 6 meteri sjetvospremač... dakle taj ne bi išao dublje od 5-7 cm jer će ići u finu obradu... drljača 2 puta bi prešla oranje i onda bi ovaj ili 1 ili 2 puta ovisno, išao pa onda sjetva... jer svi viču kako će mu to biti puna kapa, a drugi kažu ako je fendt od 150 konja da ne bi smjelo biti nikakvih problema
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Ako traktor od 80 ks vuče 3 metra do 10 cm dubine, onda bi i 150 ks trebao 6 metara. Kod nas je natura agro vukla sa lamborghinijem 90 ks 4,20 metara
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
proslo proljece sam sa fendtom 312 vuko beljsku zubacu 6krila i 3sinje i ide bez brige to je sire od 6metara..
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
proslo proljece smo zatvarali brazdu beljskom zubacom 6 krila i 3 sinje ,vukli fendtom 312 .

onda smo prekacili za john deere 3650 i on je vukao ali samo u prvoj brzini u drugoj je stenjao ali opeglo je oko 30 ha.
nakon toga kolega zakacio za john deere 4440 on je oko 160 ks i otiso kod sebe 40ha iso malo bolje nego 3650 to je oko 7 metar sirine.
 
F

fendtGT

Guest
Vijerujem da svi blenu...............:shock::shock::shock:,mada ovakav nisam još vidija.

moj je 30 godina star, a taj typ gt se proizvodi nekih 50 i više godina tako da ih ima dosta po njemačkoj kodmene ima još jedan u gradu od 45ks ali je rijetko na cesti
 
B

BAGERISTA

Guest
Pakleni stroj stvarno..............8)8),,,daj kad budeš moga stavi još koju sliku,,,..

Koliko je tvoj konja,....:shock:
 
F

fendtGT

Guest
Pakleni stroj stvarno..............8)8),,,daj kad budeš moga stavi još koju sliku,,,..

Koliko je tvoj konja,....:shock:

70 ks deutz motor 4 cilindra a slika ima u prethodnim porukama, a evo nešto par slika sa ralicom nisu bog zna šta ali ralica je zakon
 

Prilozi

  • Fotografija-0074.jpg
    Fotografija-0074.jpg
    36.6 KB · Pregleda: 165
  • Fotografija-0073.jpg
    Fotografija-0073.jpg
    35.2 KB · Pregleda: 187
  • Fotografija-0072.jpg
    Fotografija-0072.jpg
    36 KB · Pregleda: 155
B

BAGERISTA

Guest
Premočan......:supz::supz:
Vidin odispred dosta toga kačiš,,,,,ali imaš i iza normalno,za kopčat ostalo..
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
70 ks deutz motor 4 cilindra a slika ima u prethodnim porukama, a evo nešto par slika sa ralicom nisu bog zna šta ali ralica je zakon

U čemu je stvar, u čemu je ovaj traktor u prednosti pred običnim ?
Što su htjeli postići?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
U čemu je stvar, u čemu je ovaj traktor u prednosti pred običnim ?
Što su htjeli postići?

Prednost je u tome šta ti je mašina ispod kabine radi prednjeg utovarivača da mu se nediže zadnji kraj. Ti traktori su rađeni najviše samo za prednji utovarivač,radi bolje preglednosti. Pa tako i za PH je bolja preglednost nad svakim priključkom koji je prikopčan na PH.
 
F

fendtGT

Guest
Premočan......:supz::supz:
Vidin odispred dosta toga kačiš,,,,,ali imaš i iza normalno,za kopčat ostalo..

normalno da iza ima sve priključke kao i svaki drugi a nije mu lako dignit prednji kraj i bez utovarivača a imam i gajbu koju mogu napred stavit na njega al nije mi u uporabi
 

Prilozi

  • (R)Fotografija-0135.jpg
    (R)Fotografija-0135.jpg
    12.3 KB · Pregleda: 143
  • fendt case paint.JPG
    fendt case paint.JPG
    46.6 KB · Pregleda: 141
  • fendtpaint.JPG
    fendtpaint.JPG
    70.2 KB · Pregleda: 137
F

fendtGT

Guest
U čemu je stvar, u čemu je ovaj traktor u prednosti pred običnim ?
Što su htjeli postići?

meni nema neku prednost jedino utovarivač i prednja rotokosa zato što ima dobru preglednost, a ima jako puno strojeva koli idu izmedu njega razne sijaćice a koriste se dosta u povrtlarstvu
 

Prilozi

  • Fendt-F-275.-GT-1.jpg
    Fendt-F-275.-GT-1.jpg
    63.8 KB · Pregleda: 132
  • Fendt-F-GT-275-II-8531.jpg
    Fendt-F-GT-275-II-8531.jpg
    42.1 KB · Pregleda: 134
  • Fendt-GTS-255-1057134.jpg
    Fendt-GTS-255-1057134.jpg
    69.1 KB · Pregleda: 134
  • groot-Fendt275GT.jpg
    groot-Fendt275GT.jpg
    25.3 KB · Pregleda: 135

Najnoviji postovi

Na vrh