• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

B

BAGERISTA

Guest
Nači i motor i mijenjač sve nagurano ispod kabine........
Sve u svemu,,odličan stroj,,,,ali mora bit nešto radi čega su rađeni,,baš ovako,,,,nekšto mi govori,,,da je ili bila probna serija,(ali čini mi se da ih vani ima dosta),,,ili je bio radi kultivacije+špricanja,,,jednostavniji,,jer se dalo namontirat naprid svega pomalo,,pa se jednostavno više toga obavljalo u jednom prohodu...............neznam,,,ali sigurno nešto postoji..
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
proslo proljece sam sa fendtom 312 vuko beljsku zubacu 6krila i 3sinje i ide bez brige to je sire od 6metara..
gdje to točno si radio tom kombinacijom
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
mogu poslati ali oni ti nemaju veze, prikazani su za prikolicu, i još ne znam za šta... ali ok poslati ću
poslikaj samo da vidim kako je to riješeno na starim tipovima,ja inače radim sa Fendt od serije 312,410, 411 ,716 ,824 ,930,936.
 
F

fendtGT

Guest
Nači i motor i mijenjač sve nagurano ispod kabine........
Sve u svemu,,odličan stroj,,,,ali mora bit nešto radi čega su rađeni,,baš ovako,,,,nekšto mi govori,,,da je ili bila probna serija,(ali čini mi se da ih vani ima dosta),,,ili je bio radi kultivacije+špricanja,,,jednostavniji,,jer se dalo namontirat naprid svega pomalo,,pa se jednostavno više toga obavljalo u jednom prohodu...............neznam,,,ali sigurno nešto postoji..

a ima tu svega od strojeva koji se daju kaćit na njega, a nisam ja čaču pito šta ga je kupovo prije 30 godina radje bi masivni traktor normalni neg gt-a
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma pusti,,,,dobar je,,,,,,,šta opet radi sve ko i ostali....jedino moreš reč da si pravi baja u selu..:supz::supz:
 
F

fendtGT

Guest
Ma pusti,,,,dobar je,,,,,,,šta opet radi sve ko i ostali....jedino moreš reč da si pravi baja u selu..:supz::supz:

ma nisam više kad sad svi skoro imaju jaču mašineruju neg ja, a prije 15.g kad smo se doselili iz njemačke onda več jesmo bili baje hehe
 
B

BAGERISTA

Guest
Imaju jaču,,,,,,;);),,,ali nemaju ovakvu..:shock::lol::lol:
Na to sam mislija............:weedman:
 

domac1986

Član
Tu od
19 Sij 2012
Poruka
33
ma ok to je dijagnostika ono što je svjetlilo, objasnio mi je čovjek...
uglavnom danas smo išli sa tim sjetvospremačem, drljača je jednom bila preko oranja prošla.... ljudi moji ja sam mislio da će mu 6 meteri biti puno (nisu klasične s-opruge, nego one ravne) ali opet on je se igro s time... išli smo oko 13 km/h možda bi mogao i brže ali nismo htjeli siliti
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
to sam ti ja i rekao sa 6 metar ide ko metak.!



Prvotno napisano od zeko
proslo proljece sam sa fendtom 312 vuko beljsku zubacu 6krila i 3sinje i ide bez brige to je sire od 6metara..
gdje to točno si radio tom kombinacijom?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Za ovakav smo imali ponudu, ali cijena je ipak malo prepaprena za naših 70 jutara.

135250.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
uuuuuuuuu milo ti podne Antonio ovog bi rađe vidio u živo nego Angelinu ,kakav ljepotan:prayer::prayer::prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Sveta majko bogorodice..................:shock::shock:,,,a ne da je strojčina,,,nego je makina i pol..:prayer::prayer::prayer:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
@jožek;ovaj 415 je nov ili ima par rs??

Poznat mi nekak traktor,iz kojeg mjesta je vlasnik?
 

Najnoviji postovi

Na vrh