• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Trebao bi bit 75god, 65ks,
Nema grijače ali pali na minusu na zub.
Sve u svemu zadovoljan.
Bude bio za njega bočni malčer 185cm, i to će mu bit glavni posao.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Uf, odma da ti kažem, tu će trebat izmišljanja kabine, neke zaštite ili bilo čega jer inaće nećeš dobro proć.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Jel to nemoguća misija?
Inače sam sa 533 i malčerom iza.Nemislim ništa posebno krčit, nego više održavanje trave.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Iskljućivo trava okej, recimo kak ja znam granje, ili duhanik, isto tako vjerujem i suncokret i tako nešto tvrđe sigurno ne, to lete komadići svuda i strašno brzinom, a jedanput mi je prilikom košenja međe iako je malčer bio bočno doletio kamen takvim udarcem da vjerujem da bi bile veće posljedice da nije bilo šajbe, inaće je samo ona stradala.
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Kod mene na 612 ls u kabini pod nogama velika matica na kojoj je šipka gdje se vidi razina ulja. Mislim da se tu i ulijeva ulje.
 

traktorfan

Novi član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
15
Pozdrav,

trebam vašu pomoč; imam traktor Fendt Farmer 309, 1999 god. A problem je taj, što mi neče isključiti kardan. Isključi ga samo ako ubacim u ler ručicu, sa kojom biram između 540/750/1000. Kad je stavim u bilo koju drugu poziciju, kardan je uključen(ne treba da stisnem tipku za oključivanje).
Jel možda iko zna, šta bi to moglo biti?
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Code, vidjeti ću u nekim njegovim papirima pa ti javim. Nisam svaki dan na forumu. Pošao u penziju pa više posla. Nije mi jasno kako.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Našao sam, uspod poklopca dole :D
hvala svejedno.
nemoj forsirat posao, moraš malo i odmorit
 

traktorfan

Novi član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
15
Bok, molim za vašu pomoč. Na Fendtu 309, 1999 god. na displeju mi se izpisuje koda greške 0.1.59 in ne znam šta bi to moglo bit.
Jel neko možda to zna?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Sipao sam novo ulje u turbomatik , 9,5L po katalogu ide u njega ali nije još počelo curit na čep.
Kada se vozi osjeti se dosta proklizavanja, što mu i je svrha. Samo se pitam da li sam dosta ulja nasipao ili ?
ako netko ima iskustva može pomoć :D
 

Ivanko

Novi član
Tu od
21 Kol 2019
Poruka
21
Pozdrav zanima me kakvi su fendtovi motori u fendt traktorima koji su rađeni od 1988 do 1993 zanimaju me iskustva sa tim motorima
 

Ivanko

Novi član
Tu od
21 Kol 2019
Poruka
21
A jesu li skupi za odrzavanje ovi stari mwm motori
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ivanko

Novi član
Tu od
21 Kol 2019
Poruka
21
A jesu li kvarljivi i osjetljivi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Najmanje čega se treba bojati je motor..a ostalo je već stvar bivšeg/bivših vlasnika(turobmatic) .
A i tko ti tu može sa sigurnošću reći za određeni traktor kakav je..zakopčajte priključak i u polje..ako sve radi kak spada,doma s njim...i pouzdati se u faktor sreće.
 

Darian

Novi član
Tu od
11 Lis 2015
Poruka
4
Pozdrav,

Trebao bih pomoc. Desio mi se danas problem sa hidraulikom na 104s. Naime,prilikom podizanja poluga u gornji polozaj cuo se klik i poluge su se same od sebe spustile dole,nisam imao nikakav teret na njima i od tada sam izgubio funkciju ručke za podizanje/spustanje.
Ne znam da li ima kakve veze sto je traktor bio hladan i sto sam ručicu podigao do kraja a nije bilo tereta,inače sada poluge idu slobodno gore dolje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh