• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

K

krx pozega

Guest
Ja bih jednog 412...uf...i to kad bi mogao biti crni...a joooooj...

Koliko bi koštao 312 bez osnovni model?jel tko zna?...bilo bi dobro kad bi postojala opcija za veće točkove za ovaj model sa slike pogotovo ovaj najjači od 120ks...ili koliko već
 
R

robert

Guest
evo vam tih fendova (818 i 512)....

pocelo je ovako
Obrisan neispravan link.

pa onda ovako..
Obrisan neispravan link.

pa onda dok nije dosao ''keze'',pa odvojicu pocupo....
Obrisan neispravan link.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
dobre slike,,krasni fendtovi, a da case ne spominjem 8) koliko ima case radnih sati?
 
K

krx pozega

Guest
Interesantno je to da je meni i dan danas najljepši fend ova stara osmica....toliko mi je lijep da je to strašno...pa čak i od većine novih traktora..inače mi ti stariji pa ni noviji fendovi estetski ne leže ali ovaj mi se uvuko pod kožu...volim ga...he..he
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
krx, da imaš bilo kojeg Fendta estetika te uopće nebi dirala, vjeruj mi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
B

branko

Guest
krx pozega kaže:
Ja bih jednog 412...uf...i to kad bi mogao biti crni...a joooooj...

Koliko bi koštao 312 bez osnovni model?jel tko zna?...bilo bi dobro kad bi postojala opcija za veće točkove za ovaj model sa slike pogotovo ovaj najjači od 120ks...ili koliko već


nije bas da je 412 ali nije ni daleko od toga jedino nije crna boja

fendt410-01.jpg


fendt410-03.jpg


fendt410-02.jpg
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
Bok ljudi!
Novi sam na forumu,poljoprivredom se bavi tat pa sam se i ja onak malo navuko na to, bilo je to u pocetku pod moras al moram priznat da sam s vremenom
i zavolio,ovo pisem u temi Fendt zato sto mislim da su to najbolji traktori i jednostavno obozavam ih..
A sad imam nekoliko pitanja i za Vas!
Cuo sam da serija 3 nije nesto dobro imali tko kakvih iskustava?
Navodno fendtovi preko 180KS (mislim na starije modele) imaju slabu getribu ?!
Sto mislite o seriji 5 i 8..meni su to najljepši fendtovi!!
Poozzz..
 
T

Tonxy

Guest
dobro došao na forum,crni!!

Ja ti nisam stručan za fehdtove pa ce ti reci ostali decki!
mislim da imas tu na ovoj temi nesto o tim starim (180 ks pa na vise)!!

pozz :p
 
K

KRESO

Guest
pa gdje si crni šta tebe vodi vamo :mrgreen:
mi se znamo ali nema veze dobrodošao na forum i
očekujem koju sličicu od tebe :blackeye
 
Z

zrine892

Guest
ovaj novi kojem sam se vozio 818 favorit fendt...on je 94 god...ima dobar menjač...jako odlican i nije mu slaba...
 
B

branko

Guest
matija kaže:
to je komunalni traktor


pa znam ja da je komunalni, isto kak i ovaj koji mi je za dlaku pobjegao

P1070018.jpg
 
B

bojance

Guest
Na takmicenju u oranju sledeci su rezultati
Preko 200 KW
Fendt 936..........................sa 7 plužnih tela......................izorao 79.4ha/24h
Claas Xerion 3300................sa 7 plužnih tela......................izorao 51.25ha/24h
Massey Ferguson 8480.........sa 6 plužnih tela......................izorao 55.49ha/24h
Od 150-200 KW
Claas Axion 830...................sa 5 plužnih tela.....................izorao51,15ha/24h
Massey Ferguson 6499..........sa 5 plužnih tela....................izorao 49.19 ha/24h
Same Iron 200.....................sa 5 plužnih tela....................izorao 43,52ha/24h
Do 100 KW
Claas Ares 657.....................sa 4 plužna tela....................izorao37.34ha/24h
Deutz-Fahr Agrotron 130........sa 4 plužna tela...................izorao 33,3 ha/24h
Same Rubin..........................sa 4 plužna tela...................izorao 27,9 ha/24h


Fendt je FENDT!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh