• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fendt

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ovo sigurno ne bude viđeno ,bar u mom šoru sljedečih 50 godina
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Evo jedan Fendt iz mog kraja, rijec je o 308-ci..

Traktor radi iskucivo u sumi, a kolko radi, skoro da se ne kvari.. :partyman:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

img0319tt.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

knedlasb

Novi član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
6
Dali može netko reći o kojem se traktoru sa slike radi, inače uslikan je na Osječkom sajmu.
 

Prilozi

  • Slika1113.jpg
    Slika1113.jpg
    65.4 KB · Pregleda: 366
  • Slika1112.jpg
    Slika1112.jpg
    68.7 KB · Pregleda: 389

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=SIjIf0w6vU4[/YT]

Pitam se diže li se ostalim proizvođaćima traktora kosa na glavi u trenutku kad fendt predstavlja novi model. Istina je da je najskuplji traktor, no isto tako je i istina da u njemačkoj i austriji na massey poljoprivrednici gledaju kao na nešto shit. U svakom slučaju skidam kapu i da imam novaca kupio bih si jednoga 312 vario.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Nikad mi nisu bili jasni ljudi koji su listali autoclubove i citali o autima koje nece nikada kupiti, tako i mi ovdje se bavimo strojevima koji kostaju cijelo bogatsvo, ja ocekujem da nesto procitam korisno za moj fendt koji ima 31 godinu, ali nema sanse.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Pa dobro, ima tu nešta istine. No nikad se ne zna, vremena se mogu promijeniti i na bolje, ne uvijek na gore. A i jasno je da ne možeš očekivati kupiti takav traktor pa da pola godine stoji u štaglju.
Evo mene konkretno interesira isto neko iskustvo. Ako netko ima neke spoznaje o modelu 512 C molio bih da se ovdje raspiše. Nije da ga idem kupovati, no kroz neko vrijeme možda i budem tražio jači traktor od ovog koji imam pa bih volio u glavi već imati neke smjernice. Sigurno ima mana pa bi bilo dobro znati koje su to slabe točke.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
novi fendovi su jako dobri traktori, ali kad piše ispod haube deutz motor, pitam se vrijedi li te novce. da je to pravi fendt kao što su bili nekad kome takav treba bi riskirao. možda se ostali djelovi ne kvare kao ni motor, ali ipak se tu radi o deutz motoru a ne mwm.
ne kažem da je deutz loš, naprotiv motori su odlični kao i traktori, samo ako se radi o fendt-u onda nek je to pravi fendt kao nekad.:roll:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
u razgovoru sa jednim starijim majstorom u Gudovcu oko tih Deutez motora na Fendtu,razlka je u konstrukciji tih i onih što se ugrađuju u deutzfahr kao ovi su brodski a ovi drugi klasični e sad šta to znači nemam pojma ali definitivno kad dobijem sedmicu kupujem jednog serije 500 sa pr.hidraulikom i kardanom i puštam onu od Vatrogasaca kupio sam traktor največi u selu:finga::finga::finga::finga::partyman::partyman::partyman::partyman:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ma sumnjam da je to tako. i ako je za naše tržište je onaj među jeftinijima, tj obični.
svaka čas koji got da je ali svejedno je deutz:(
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
hvala Fićona:partyman::partyman::partyman:,kad sam bio mladi gušter u KC i malo kasnije Vatrogasci su nam bili glavni hit:weedman::weedman:e kad je to bilo,DANI PONOSA I SLAVE
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja ti vozim na BJ tablicu al do KC imam samo 60 km prek picoka,neg reci ti meni dali još u KC radi ORINOKO:partyman::partyman::partyman:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
dobra je ova nova 7-ica ali koliko znam modeli 7 prije nisu imali preko 200ks a sad je izgleda rang snage od 8-ice potpao pod 7-icu traktor je super ali mi se nimalo ne sviđaju ova svijetla po meni su ih stvarno ujebali bolje je bilo kad su bili u sklopu kabine ovako naletiš na granu i ode svjetlo u pm a i kabina je glupa sa ovim zaobljenim staklom gore a unutrašnjost je stvarno za pohvalu
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
dobra je ova nova 7-ica ali koliko znam modeli 7 prije nisu imali preko 200ks a sad je izgleda rang snage od 8-ice potpao pod 7-icu traktor je super ali mi se nimalo ne sviđaju ova svijetla po meni su ih stvarno ujebali bolje je bilo kad su bili u sklopu kabine ovako naletiš na granu i ode svjetlo u pm a i kabina je glupa sa ovim zaobljenim staklom gore a unutrašnjost je stvarno za pohvalu

Trend je da i traktori idu u estetskom smjeru, ipak je poljoprivreda jedan vid umjetnosti. Bar tako ja kažem. Lako je sjesti negdje i odraditi 8 sati, treba znati proizvesti gotov proizvod, od same misli pa sve do gotovog proizvoda treba puno operacija odraditi.
Što se tiče izgleda 7-ice, meni je baš odlična. Veliki odskok u odnosu na prethodni model, očito fendt ide jednim smjerom što se tiče dizajna. Zaobljeno staklo na kabini nosi veliku prednost što se tiče preglednosti, pogotovo dok se radi sa prednjim utovarivačem. Za mene je to trenutno najljepši fendt od ovih novih serija.
 

Najnoviji postovi

Na vrh