• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FiatAgri Winner F serija (100, 110, 115, 120, 130, 140)

KikoIstra

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
6
Da stariji tip kada ručno stisnem donji elektroventil hidraulika jos malo podigne i optereti a kada stisnem gornji elektroventil nedesava se nista možda malo ali malo popusti! Dali je moguće da je problem u tom upravljačkom dijelu i sam elektroventil? Hvala
 

Mihael9

Novi član
Tu od
13 Svi 2019
Poruka
13
Onda je zaštekalo unutra u razvodniku, jel su ti elektroventili jedan nasuprot drugoga na razvodniku, ja sam si sam to rastavljao jer mi je zaštekao i prao sa sprejem za čiščenje kočnica.
 

KikoIstra

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
6
Ventili su jedan iznad drugog na jednom ventilu je bila puknuta žica pa san se nadao da je to to ali ipak nije, ništa idemo rastavljat pa javim rezultat ako bi kome pomoglo. Hvala na pomoći.
 

KikoIstra

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
6
I da kada radi unutra u ventilima je čut šištanje ko da se tlakovi mješaju,jedino što nemogu nać objašnjenje greški nigdje ako ima netko bio bi zahvalan.
 

Mihael9

Novi član
Tu od
13 Svi 2019
Poruka
13
Jel se taj neugodan zvuk posebno ubrzo nakon sto upališ traktor. Ako se čuje probaj pomaknut jednu ručicu od kipe nakon paljenja pa slusaj kad Ce se cuti opterećenje na motoru da vidis jel pumpa odmah krene raditi ili "kasni" dok taj zvuk nestane
 

Karlo_B

Novi član
Tu od
21 Ožu 2020
Poruka
2
Dobar dan, zanima me dali netko možda ima Fiata F140, zanimam me kako mu se čini potrošnja i dali ima snage, pošto mi se nekako čini "trom"(barem moj).
 

yakis12345

Novi član
Tu od
28 Svi 2020
Poruka
27
Kupuje se Fiat f115 ili f130, super reduktor, ponudite ako imate ili znate nekog tko prodaje. Hvala.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Dobar dan, zanima me dali netko možda ima Fiata F140, zanimam me kako mu se čini potrošnja i dali ima snage, pošto mi se nekako čini "trom"(barem moj).
Iveco puca od snage, neznam dali mu ima premca osim sisu možda.
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
Zdravo drustvo, imam f115 i prijavljuje mi gresku 22 izgleda otisao senzor pa me zanima gdje se on nalazi?
 

Mihael9

Novi član
Tu od
13 Svi 2019
Poruka
13
Nalazi se na poklopcu hidraulike s prednje strane osovine koja podiže ruke, na tom djelu imas samo na njemu žice
 

Mihael9

Novi član
Tu od
13 Svi 2019
Poruka
13
Ja sam se informativno raspitivao u Agrotec Mađarska ii original od CNH grupacije je ondje bio mislim preko 500e. Ovo ti je slika na kojoj ima kataloški broj, cuo sam za jos jednu trgovinu preko gdje je dosta povoljnije a Bosch je proizvođač bio ako se dobro sjecam IMG_20190409_070726.jpg
 

yakis12345

Novi član
Tu od
28 Svi 2020
Poruka
27
Pozdrav ekipa, dali je tko reparirao mjenjač na Fiatu F100, naime, pri prebacivanju iz naprijed u nazad, počinje škvrcat.. Ako je netko reparirao zanimaju me kamo pronaći dijelove po povoljnoj cijeni i koliko je okvirno moguć trošak? Hvala i lp
 

Mikez

Novi član
Tu od
6 Lis 2020
Poruka
10
Postovani,da li iko imao iskustva sa motorom od f100 da ugradi turbo?Ako moze da bude priblizno snage kao F140.Hvala unaprijed.
 

yakis12345

Novi član
Tu od
28 Svi 2020
Poruka
27
Dobro jutro!,pošto nikad na Fiatu serije F ne koristim dugme za blokadu diferencijala,dali mi možete reći značenje položaja dugmeta..znači ima položaj uključenja lijevo,sredina i desno.Hvala i lp blok.jpg
 

Prilozi

  • blok1.jpg
    blok1.jpg
    42.4 KB · Pregleda: 3
  • blok2.jpg
    blok2.jpg
    41.1 KB · Pregleda: 3

Mihael9

Novi član
Tu od
13 Svi 2019
Poruka
13
Lijevo je automatska blokada, kada stisneš prekidač da spustiš npr plug uključi se a kada digneš na prekidač isključi se..sredina isključeno a desno je stalno uključeno
 

ica100391

Novi član
Tu od
24 Kol 2021
Poruka
1
Pozdrav.Imam Fiat F140 da li mozda neko zna gde se nalazi broj sasije a da nije na plocici.Hvala unapred
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Pošalji broj mobitela na pp i sutra kad uhvatim vremena, poslikam mjesto gdje je broj šasije. Ak ti tak odgovara.
 

Najnoviji postovi

Na vrh