• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gdje kupiti povoljno novo vitlo u RH

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
220
traktor idealan, a vitlo ko kutije prve pomoći... krenuo sam u biznis sa takvim vitlom, imam traume iz djetinjstva od njega... za hobi primjenu cijenom i kvalitetom skidam kapu ali s njim ići u zaradu to je krvopija... krpan i zenta su mi ukrali ljetovanje proteklih godina...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
traktor idealan, a vitlo ko kutije prve pomoći... krenuo sam u biznis sa takvim vitlom, imam traume iz djetinjstva od njega... za hobi primjenu cijenom i kvalitetom skidam kapu ali s njim ići u zaradu to je krvopija... krpan i zenta su mi ukrali ljetovanje proteklih godina...

s čim ti vitlaš i čim se točno baviš odnosno koliko drva praviš godišnje
 
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
220
vitlao sa krpanom 4 tone, kvalitetan ali nejak... počeo sa zentom 4,5 tone, solidne snage ali nekvalitetan materijal pa se sva pokrivila nakon godinu dana...
krenuo mi je posao s drvima, što mi nije primarna djelatnost...planiram izbaciti bar 1500 m3 drva s vitlom. ostatak rješavam kamionom sa šumarijskog lagera... za realizaciju tog posla, a uz savjete i preporuku jednog člana odavde ugrađujem fiksno vitlo igland 2x5 tona...
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Evo šogor hoče kupit vitlo 4 tona.
Sad sam zval auto horvat i veli gospođa 6390,- 4T obično mehaničko.

Planiram kupit vitlo vjerojatno 4t mislim da za moj imt540 jaće bezveze kupovat.
Pa da pitam ak je netko nedavno kupio tak nešto i di ima naravno povoljno.

Puki kod tebe navratim jednom prilikom sa tvojim radnim kolegom da malo vidim tvoje vitlo,nekak ciljam na krpana 4t:prayer:
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Evo danas baš bio u sloveniji u Brežicama,trgovina AGROMEHANIKA i gledao vitlo krpan 4t SI sa sajlom cijena 7000 kn minus 20% onog njihovog DDV-ja al našima se plača 25% kod uvoza.
Mada možda iskopam neke da ne platim tih 25% kod uvoza pa se onda isplati ić po njega jer bi izašao cca 5500kn
Imaju i obićni ili ti ga za naše tržište 4t koji je 1500kn jeftiniji al se i razlika odma vidi a kad se još jače prouči svako bi sam po izgledu uzeo ovaj SI:supz:
 

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
pozdrav da ste blize meni ja bih vam ponudio dobra vitla inace kopija krpana 5 normalno ojacana verzija nije fala ali kod mene ih svi nose za izvlacenje ogreva a za kladu cesko vitlo je zakon inace kolike su cijene i mene interesuje kod nas je krpan 5 1200 eura a ja ih dajem po 800 eura i opet mi se isplati
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Ja na krpanu 4t imam sajlu 9mm orginal i to balkanska serija na ručku. na taj bubanj mislim da nemože strati 11mm 50m nikako jer je devetke skoro pun bubanj.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Ako ima neko iz Krapinsko-zagorske županije ili okolice i voljan je da mi pomogne oko kupovine jednog vitla molim da mi se javi na PP
 

hanibal

Član
Tu od
21 Stu 2012
Poruka
81
mmm,,puno vremena proslo,,pa i cijene i vitla su se promjenila ,,a disi ti to kupio,,,nesto se zanimam,,za vitlo od tajfuna,,,sa radio daljinskim ,,u sloveniji je bolja ponuda ,a kod nas ,,malo sepa,,i jesi uopce zadovoljan

:weedman:e a jeli to mehanicko ili hidrulicno,,to u hr je kupljenoo
baš da je sajla 11mm sumljam pogotovo na vitlu 4t
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,227
Susjed bi kupio vitlo za imt 539...Za oko su mu zapali uniforest,krpan i tajfun...koji bi mu vi preporučili i koji tip?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,687
"SI" znači,da se prodaje samo u Sloveniji.

Evo ti ih na lageru u Draganiću,gledao kad sam kupovao svoga.
SI mislim da ti je to upravljanje sa špagama i nešto je pisalo da je po EU normama,moj je classic i ima ručku
 

Najnoviji postovi

Na vrh