• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: TOMO VINKOVIĆ

Sad taj isti broj moraš naći i na prednjem dijelu traktora.
Mora da bude ti brojevi na kartici gdje piše model, serija i godina proizvodnje,
i ispod mjenjača, možda je bojan traktor pa je broj prekriven probaj malo skinuti boje......
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
R

redsx

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

sve sam ocistio razredjivacem ali nema broja ,nisam bas strucan sa racunarom pa nemogu da skontam kako slike da postavim ima ona obradjena povrsina ispod rucice reduktora na koju bi trebao da bude ukucan broj ali je prazna i ispod nje isto obradjen pravougaonik gdje bi trebala biti i plocica ali nema ni jednog ni drugog.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

Može biti da je bilo kučište menjača nekad mjenjano pa ovaj novi nema broja. To je najvjerovatniji razlog.

Eto slike od mjesta tablice sa brojem

tv5e.jpg
 
5

53njac

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

zbalija daj reci imas li kontakt broj da te nazovem u svezi jednog tome koji se trenutno vrti po oglasniku za prodaju. naravno reci i vrijeme kada te mogu nazvati jer ne bi htio smetati kada si zauzet, hvala
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: TOMO VINKOVIĆ

Poslao sam ti PP!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

deva

Član
Tu od
7 Tra 2009
Poruka
140
Re: TOMO VINKOVIĆ

firemanpeter kaže:
Zbalija
Eto slike od popravke koju sam obavijo pre nekoliko dana. Pojavila se koja kap ulja na izvodu kardana pa sam izčupao semering i stavijo novi.

zamenjava-semeringa-foto_10744305_17395021_17936620.jpg

Bravo Firemanpetre, kod mene dosta curi kad radi kardan, a svi koje sam pitao nisu znali ali su mislili da se mora mijenjati iznutra, hvala i pozdrav. :D
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

He he :D , Deva nema na čemu se zahvaljivat. Drago mi je ako ti moj savet pomogne.
 
R

redsx

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Uspio sam zvrsit registraciju , danas traktor vozio na tehnicki na ocitavanje broja sasije i motora sutra bi trebala biti gotova registracija . hvala na savijetima
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: TOMO VINKOVIĆ

naletio sam naovaj plug u oglasima kaze prodavac da je za labina kultivatora i cjena je 80evra ali meni se nesto cin ida bi ovo moglo pasovat na tomicu a i mislim da je ovo orginal tomo vinkovic plug sta vi mislite??
slika-969-2010-06-1277391349-velika.jpg

slika-969-2010-06-1277341452-velika.jpg

slika-969-2010-06-1277367363-velika.jpg
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: TOMO VINKOVIĆ

matrix to ti je originalni plug za moto kultivatore Labin prigres,
što se vidi po priključnoj spojci....
 
P

playstation5

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ja imam istoga na mog tomicu 523 može i odlično obavlja posao! :p Samo ga priključim na svj podizač pluga(to ti je ovo željezo sa rupama za podešavanje ljevo-desno)
 
Posljednje uređivanje:
5

53njac

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ja ti prodam takav original za TV za 500kn ili hoces okretac za malo vise
 
P

playstation5

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ako je original ja da san na mistu matrixa bi ti ga uzea i još okretač ..za 600 kn
Jer originali rade originalno svoj posao ...Ako ga uzmeš vidjet ćeš biti češ zadovoljan njime!!!
 
Posljednje uređivanje:

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: TOMO VINKOVIĆ

znaci da bi pasovao ovaj od labina

@53njac
rado ali smo predaleko da bi ista pazarivali
 
A

acapapec

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Evo mene...sigurno se pitate gde sam :D
Pa vozim,vozim,vozim


[youtube:kbhq13vw]7b5gJmU4wew[/youtube:kbhq13vw]
 
P

playstation5

Guest
matrix123456 kaže:
znaci da bi pasovao ovaj od labina

@53njac
rado ali smo predaleko da bi ista pazarivali


Pasovat će ti jer ja imam isto od labina i znaš čak bolje radi nego originalni ....

Samo neces moci spojiti ovaj dio koji sam osjenčio žuto nego moraš imati svoj(možeš ga ti stavit samo ce ti se dogoditi kao i meni pukle su mi one vide jer treba zavidati na sve četri vide a ne samo dvije tako da moraš imati ovi žuto osjenčeni dio svoj...

2mq91r8.jpg


acapapec kaže:
Evo mene...sigurno se pitate gde sam :D
Pa vozim,vozim,vozim


[youtube:slddik3x]7b5gJmU4wew[/youtube:slddik3x]

Ajme šta ovo mrzin kad ovi veči-širi traktori naprave brazdu na putu pa ja s malim tomicom se moram penjat spuštat naginjat nikako nemogu posridini grrrrrrr
:? :scratch
 
Posljednje uređivanje:
K

kaskader

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Tacno, jos ako je losiji put onda je pravo haus.
Ej da pitam jeli neko skoro kupovao gume za tomu ove 7.50x16 kolko kostaju?
 
A

acapapec

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

playstation5 u pravu si ....muke prave...
Ja sam ga danas tako zaglavio da je legao na karter pa ni napred ni nazad....
Jedan tocak u vazduhu okrece a onaj sto bi mogao povuci u mestu stoji...
Dohvatim se ja rucice za blokadu ,al djavola nikako da ubacim...
Nisam je do sad nikad koristio pa neznam jer ima neka caka za ukljucivanje blokade...
Okretao sam volan koliko sam mogao levo desno nebi li to pomoglo da ubaci ...ali neceeeeee :scratch
Jedva sam ga nekako na cimove u rikverc namolio da izadje....
Bolje da sam jos 10 pumpe isprskao nego sto se mlatih u onoj kaljugi...
POZDRAV DRUGARI
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh