• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Napraviš nekih 3- 5 mm lufta i bit če ok. Ako na rudi rupu izbušiš samo one uglove na gornjoj i donjoj strani, da stjena kuke bude okruglog prosjeka, onda može bit rupa samo nekih 3mm veča od bolcne.
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
fireman,medimurec i ostali hvala na pohvalama za video
kod mene je ona standardan bolcna i vrlo je cvrsta,a rupa na rudi je veca za sitno nesto oko 3 mm,tak oda je idealan sklop,a ruda mi je na kuku utrla oblik dubok vise od 2 cm,inace ruda je od poteznice na gusjenicnim bagerima nesto slicno kako ona kalteca poteznica na imt-ima,samo skinut ona gornji dio
 
M

Misel

Guest
Pasquali 904?

Ljudi zdravo,

nisam se ukljucivao duze vremena ali sam sa vremena na vreme prolistavao sadrzaje foruma. Na mom starom Tomi nista nisam radio zbog nedostatka vremena ali sam u potrazi za frezom sto je veoma tesko naci ovde kod nas a i jako su skupe.
Na jednom oglasu decko prodaje komplet Pasquali 904 frezu sa dvotaknim motorom pa sam mislio dali neko zna jeli "pase" samo ta freza na TV18 ? Nisam strucnjak ali meni isto izgleda onaj prikljucak pozadi. Unapred hvala i puno pozdrava do svih forumasa.

Misel
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pozdrav forumasi

gvozdeni1 hvala ti , super su ti sliki i tebe, lepo ore, nabaci ako imas slika od plug van brazde , jer to 3t kopcanje.

Misel zemjace golem pozdrav, imao sam i ja ist TV kako tvojot do pre 5 godina, jos zalim sto smo ga prodali. Istina da priklucoci su mnogu skapi kod nas (vidim ima freza na oglasima ko za tebe ali "500 eura ", navodno nova), a sto se tice ona freza od pasquali video sam je mozda i bi ti odgovarala, ali ti treba i jos jedan deo produzetak-kardan, ovako nemozes ja prikopcati..., a neznam dali bi ti pokrivala i sirina traktora:scratch

evo ovaj zuti deo bi ti falel



Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
gvozden1
dobar plug od koliko je to cola kako se ponasa tv sa njim jesili ora kakvu tezu zemlju osim ove
 
M

Misel

Guest
Blagodaram za pomosta zemjak. Znaes li barem kako se vika toj del, da znam kako (i kade?)da go trazam? Kardanski prodolzetok? Znaci li toa deka i na Pasquali 904 e lev motor i deka ne
treba invertor na obrtaji?

Gvozdeni, lepe slike, majstor si je majstor, ipak ne bi mogao tako lako da prodjes kod mene, tvrda zemlja, kosina....pa mehanicki volan:(

Postovani Fireman, dali imate saznanja jeli motor na Pasquali 904 okrece levo ili desno?
Hvala unapred

pozdrav iz Kisovite Makedonije - nikako da pocnem da orem, blato!!
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Neznam kako vec se vika taj deo, mislam deka smerot na vrtenje na kardanot e ist kao na tvoj TV, ili vec ako su razlicni samo preokrenes freza za 180 stepeni i tako okrenes smer.



Uploaded with ImageShack.us

deo motor freza na ovaa slika t.e menjac i diferencijal su isti kao na tvoj tomo,od tvornica nabacili su produzetoci na poluosovine, jaci motor,onaj zadnji deo i ispao traktor!!! Probaj nazovi ovaj broj 070 611476, toj covek drzi delovi za TV kod nas u veles, cak prodaje i neki priklucoci za tomo.
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Pozdrav svim forumašima.... evo vidite mene nema odavno ..pa bil mi je u kvaru kompjuter pa san izgubija šifru i jučer me na mobitel zvao grof nisan mu se moga javit(grofe oprosti) jer sam bija na misi a i sad san se sitija šifre pa san se vratija.
Obečao sam vam katalog rezervnih djelova za tomu vinkovića 420-523 ja sam ga skenira i sad mi je u formatu jpg rj fotografija pa može li mi itko raci kako jednostavno sve te fotografije odjedanput staviti ovdije vama da ih možete skinuti....

Pozdrav svima ...moj toma je u dobrom stanju -nikidan san mu minja ulje korita motora,filtera i trapova ...još moran od upravljača .... uskoro cu napravit elektriku na njemu je sam si dao truda i nešto naučio ;) pa evo nekih par tocaka što mislim napravit.... ugl mislim staviti led diode da mi osvijetljavaju mjenjač i reduktor i također pokretanje kardana i blokadu diferencijala i stavit cu par dioda na instrument tablu sad kad stavin ključ ampermetar i iprekidače.... onda cu stavit ledice gore na sjedalo da mi osvijetljavaju podizač pluga... trenutačno tražim neku kutiju da ju stavim ispod instrument table pa bi u nju smijestio osigurače jer mi nije sigurno da stoje nako vanka mislim se popucali bi od drmanja (jer su stakleni) e pa i tako ako itko ima koji savjetić neka samo citira


JOŠ JEDNOM POZDRAV SVIM FORUMAŠIMA POSEBNO ..MUHANIČARU,FIREMANU,JOEKIKIJU,ZBALIJI I ZADNJEM ALI NE NAJ NEVAŽNJEM GROFU...POZZZ :supz::supz::mrgreen:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
JOŠ JEDNOM POZDRAV SVIM FORUMAŠIMA POSEBNO ..MUHANIČARU,FIREMANU,JOEKIKIJU,ZBALIJI I ZADNJEM ALI NE NAJ NEVAŽNJEM GROFU...POZZZ :supz::supz::mrgreen:
E onda ti nek oni objasne da treba sve te slike programom WinRar ili neki drugi koji može napraviti file .rar ekstenzije
Tim programom od svih tih slika dobiješ jedan fajl .
Taj fajl uplodaš na neki free host server npr . na
http://www.speedyshare.com/
ili još bolje na
http://jumbo.iskon.hr/
i onda dawnload link staviš tu na forum da raja skida .
 

limeni3333

Član
Tu od
4 Kol 2009
Poruka
97
koliko duboko može orati TV 18 sa jednobraznim plukom

moja baš neće u zemlju, probao sam nabaciti i utege

ako može koji savjet
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
koliko duboko može orati TV 18 sa jednobraznim plukom

moja baš neće u zemlju, probao sam nabaciti i utege

ako može koji savjet

Zavisi od zemja, kod mene negde oko 25 do 30 cm max, ali zemja je jako tvrda.
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
E onda ti nek oni objasne da treba sve te slike programom WinRar ili neki drugi koji može napraviti file .rar ekstenzije
Tim programom od svih tih slika dobiješ jedan fajl .
Taj fajl uplodaš na neki free host server npr . na
http://www.speedyshare.com/
ili još bolje na
http://jumbo.iskon.hr/
i onda dawnload link staviš tu na forum da raja skida .

U pi*** materinu ...neš se ti ljutit šta tebe gori nisan napisa u pozdravu svih forumaša ..eheh ...a ok sad cu ja stavit
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
U pi*** materinu ...neš se ti ljutit šta tebe gori nisan napisa u pozdravu svih forumaša ..eheh ...a ok sad cu ja stavit

pošalji mi u e-mail slike i ja ču to staviti u jedan PDF...
e-mail i daljnje upute dobiješ na PP...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh