• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Dobru bosistu si nasao Joe! Blize je on nego ja.Kako Zbalija kaze, odnesi i pumpu. Ako nesto treba, samo javi. A za:partyman: bez brige, kad kuvamo nesto, javljam !!!
Pozdrav!!!
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Dobru bosistu si nasao Joe! Blize je on nego ja.Kako Zbalija kaze, odnesi i pumpu. Ako nesto treba, samo javi. A za:partyman: bez brige, kad kuvamo nesto, javljam !!!
Pozdrav!!!
:supz:

Tako je...svi kažu da je dobar, i nisam čuo za ovih 100 godina, da nešto nije pošteno odrađeno kod njega u Bosch servisu!

A vala može čovek raditi 100god...ako su ovi mogli čekat 300god...:lol:

http://www.youtube.com/watch?v=QbADt_ilRfI

Pozdrav Joe!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
dobar posao..
16hqn8g.gif
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Pozdrav svima!
Pa gde si Misel...???

Ooooo PLAY 5 - pa dobro došao posle zaboravljene lozinke! Da da...ti moraš obavezno montirati Led diode,,,jer se i krompir vadio noću, ako me nevara sećanje....hehehe...ima da svetli ko božićna jelka! Samo neznam kako ćeš to izvesti...:scratch
Nego imaš dvobojne LED crveno/zeleno...pa možeš kombinovati, kad ti je ručica u praznom hodu - da gori drugom bojom 8)

gvozdeni - lepo oranje...ide to tebi kako ja vidim...samo tako nastavi, i nemaš brige!

Danas dok sam radio,,,počeo nešto jače da dimi...kad sam došao k-home...izvadim diznu...i samo jedan mlaz baca!
Evo da vidite kako radi...
http://www.youtube.com/watch?v=9eynqZ6Boew
Pozdrav Joe!


Teško je to izvest da gori razlićito u različitim brzinama
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
medimurec
uradjeno dobro masivno i vjerujem kvalitetno,ali ta kuka je daleko do traktora i razdizace ga pogotov jer je u tvoje prikolice osovina bliza kraju nego sredini,znam da niej moglo drugacije zbog izlaza kardana,ta kuka bi vise odgovarala orginalnim tv prikolicama jer u njih je osovina na sredini pa se dobije idealna kombinacija
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
evo,rijeseno ono kopcanje za prikolicu...

i konacno stavio nove gume gore...
zašto pobogu! , ako si se već mučio s kukom nisi ovaj dio napravio tako da se veže preko dva svornjaka (jedan između vratila inverzije , drugi dolje pri dnu ) nego se buš svaki put patio s ovih 8 vijaka ?
Kuka mora biti okretna
Kuka mora biti okretna
Kuka mora biti okretna
Kuka mora biti okretna
Kuka mora biti okretna
Kuka mora biti okretna
Kuka mora biti okretna
Kuka mora biti okretna
Kuka mora biti okretna
Kuka mora biti okretna





















Kuka mora biti okretna
....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
u pravu si puknuti,trebala je biti okretna na prikolici
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
zašto pobogu! , ako si se već mučio s kukom nisi ovaj dio napravio tako da se veže preko dva svornjaka (jedan između vratila inverzije , drugi dolje pri dnu ) nego se buš svaki put patio s ovih 8 vijaka ?
Kuka mora biti okretna
....

pa i je okretna na prikolici!?!? :idea:
a sto se tice ovih 8 vijaka neznam dal cu ih kad opce morat skidat jer mi kardan ide iznad kuke i nije potrebno skidanje za recimo malcer,(racunal sam na to) a drugi prikljucak za sad nemam s kardanom!
zbog toga si mislio il sam te mozda krivo shvatio? :scratch
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
baš sam ćorav,a lijepo se vidi,samo treba malo bolje pogledat....
2dmccba.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
pa i je okretna na prikolici!?!? :idea:
a sto se tice ovih 8 vijaka neznam dal cu ih kad opce morat skidat jer mi kardan ide iznad kuke i nije potrebno skidanje za recimo malcer,(racunal sam na to) a drugi prikljucak za sad nemam s kardanom!
zbog toga si mislio il sam te mozda krivo shvatio? :scratch
A dobro ,bolje za tebe ... pogledao sam samo prvu sliku , izgledalo je , da izgledalo je na nije okrertna:scratch
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Huh...! evo link za skiniti KATALOG REZERVNIH DJELOVA ZA TOMU VINKOVIĆA420/523:

http://www.speedyshare.com/files/24709404/KATALOG.rar

Za one koji neznaju kako: Kad kliknete na link dođe vam stranica na kojoj je drvena kutija i poviše nje zelena strelica i desno piše katalog.rar.i za skinit kliknite na dva prozorčića desno od onog di piše rar.... Ukoliko dođe do problema sa skidanjem ili datoteka bude vremenom izbrisana javite mi se u pp ili se javite GROFU pa ce on mene kontaktirat!!
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Dugo pratim ovaj forum pa sam se napokon odlučio javiti.Dolazim iz Gorskog kotara iz okolice Vrbovskog.
Imam tomeka 732 sa dosta priključaka.
Vidim da se tu rade svakakva izboljšanja i prepravci a i sam to volim kad se nešto prepravlja i dorađuje.

Za prvi put toliko.
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Dugo pratim ovaj forum pa sam se napokon odlučio javiti.Dolazim iz Gorskog kotara iz okolice Vrbovskog.
Imam tomeka 732 sa dosta priključaka.
Vidim da se tu rade svakakva izboljšanja i prepravci a i sam to volim kad se nešto prepravlja i dorađuje.

Za prvi put toliko.

Dobrodošao na naš forum!!!:partyman::partyman:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Huh...! evo link za skiniti KATALOG REZERVNIH DJELOVA ZA TOMU VINKOVIĆA420/523:

http://www.speedyshare.com/files/24709404/KATALOG.rar

Za one koji neznaju kako: Kad kliknete na link dođe vam stranica na kojoj je drvena kutija i poviše nje zelena strelica i desno piše katalog.rar.i za skinit kliknite na dva prozorčića desno od onog di piše rar.... Ukoliko dođe do problema sa skidanjem ili datoteka bude vremenom izbrisana javite mi se u pp ili se javite GROFU pa ce on mene kontaktirat!!
Eto, kad ulovim malo vremena, uobličil ti budem to u knjigu.
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Eto, kad ulovim malo vremena, uobličil ti budem to u knjigu.

Najbolje bi ti bilo ako imaš printer isprintat zaklamat i toj to i imaš ga uvik pri ruci ...tako sam ja knjižicu uputstva za imt 506 sl(agrija)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Ma meni i netreba.
Nego da možeš nekom poslati PDF mailom.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh